Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W220 2001 aasta S400 CDI. Oleks abi vaja?
#2
See peaks su istmeasendiga seotud olema. Et su iste on selles asendis, kui ust avades ta sulle taha liikus, et mugavam sisse istuda oleks. Iste on liiga taga ja ta ütleb, et ära sõida. Peaks aitama mõnikord rooli ja istme käsitsi liigutamine
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta


Sõnumeid selles teemas
W220 2001 aasta S400 CDI. Oleks abi vaja? - Autor: LondonS - 15-05-2012, 12:59 PM
RE: W220 2001 aasta S400 CDI. Oleks abi vaja? - Autor: indrek - 15-05-2012, 02:49 PM

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  W220 , 1998a , mure parempoolse esitulega. wisoo 6 286 28-04-2026, 05:43 PM
Viimane postitus: Rolz
  W220 kelladeplokk HotPapa 9 778 17-08-2025, 05:08 PM
Viimane postitus: siimruz
  W220 süütesüsteem MAV 5 692 21-12-2024, 09:55 AM
Viimane postitus: MAV
  W220 2001 abs tuli V2inoV2nge 5 1,086 19-12-2024, 10:02 PM
Viimane postitus: V2inoV2nge
  W220 pagass niiske MAV 0 276 12-12-2024, 12:40 PM
Viimane postitus: MAV
  W220 m137 misfire V2inoV2nge 4 632 27-10-2024, 11:50 AM
Viimane postitus: Heinar
  2001 W220 s600 vasaku süüteploki viga V2inoV2nge 3 727 16-04-2024, 11:26 PM
Viimane postitus: HotPapa
  W220 süütelukk ja ebaühtlane käimine Carmet 1 656 30-01-2024, 05:19 PM
Viimane postitus: ktmduke
  W220 vajub alla MAV 1 588 11-12-2023, 12:07 PM
Viimane postitus: siimruz
  w220 2005 õhukompressori relee einar220 0 521 14-11-2023, 12:44 PM
Viimane postitus: einar220



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne