Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TÄHELEPANU! ´71 Chrysler Imperial ja ´74 Chevrolet ElCamino
#54
(30-07-2011, 12:18 AM)Werewolf Kirjutas: Aga minule jääb ikka mõistmatux, et sõditi Priiduga, ARK-iga ja nüüd Tiigi Keskusega, aga see vend, kes kogu selle jama korraldas, selle vastu pole kellelgi pretensioone?

....

Ma teistest ei tea, kuid mina ei sõdinud küll kellegi vastu. Lihtsalt skeem kui selline ajas sita keema.

Endiselt ei pea ma Priitu päris puhtaks poisiks - ta ostis teadlikult hämara omandisuhtega auto. Küll oli ta aga aumees, et aitas tekkinud jama klaarida. Selles mõttes tubli meesThumbsup, et ei pugenud peitu. Kuigi ega seegi aidanud oleks - Eesti on väike.

ARK sai asja eest - seadus kehtib ka neile! OV registreerimiseks neil alust ei olnud. Olgugi, et ilmselt tõmbas asja ajaja ametnikukese lihtsalt mesijutuga haneks ja too tuli "hädalisele" vastu.

Tiigi keskusega aga alles hakkab nalja saama - kui uskuda viimaseid postitusi TQHQ teemas...Icon_twisted Igal juhul ma loodan, et selle sigaduse orkestreerija ikka oma mataka ka kätte saab!

Sina said aga sirge selja eest plusspunkte minu silmisIcon_idea
Vasta


Sõnumeid selles teemas
RE: TÄHELEPANU! ´71 Chrysler Imperial ja ´74 Chevrolet ElCamino - Autor: v6sa - 10-08-2011, 02:40 PM

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
Question Kellel on katuseraami laenata? 124kupee/chrysler 300m/323F Andres 0 1,623 05-02-2006, 10:09 PM
Viimane postitus: Andres



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne