Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TÄHELEPANU! ´71 Chrysler Imperial ja ´74 Chevrolet ElCamino
#43
See TamGarage-i omanik peab olema ikka väga karismaatiline ja hea jutuga vend, kui ta suutis raha märkamatult omale kantida, firma põhja lasta ja teadlikult kolmandate isikute varad oma võlgade kattex anda, samal ajal nende varade omanikke rahustades, et "küll te oma autod tagasi saate, istuge rahulikult ja oodake, ei ole vaja ise minna neid tagasi nõudma, ma ajan asja korda". Ka on ta suutnud ässitada autode eelmised omanikud kõikide teiste kallale, jäädes ise puutumatux. Oskax ma ka inimesi nii hästi veenda.

Ma arvan, et see on selline vend, et kui mõni vihane pettasaanu kurikaga tema uxe taha ilmub, rahustab ta tüübi maha ja pool tundi hiljem kõnnib kurikaga vend minema mõeldes: "ma olen ju tegelt ise süüdi, et end petta lasin, kuidas ma küll võisin nii toredat inimest enda petmises üldse süüdistada".

Ehk mida ma tahan öelda on see, et 2 aastat on mööda juba läinud ajast, mil kogu see jama pihta hakkas ja põhisüüdlase vastu pole keegi praeguseni huvigi tundnud.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta


Sõnumeid selles teemas
RE: TÄHELEPANU! ´71 Chrysler Imperial ja ´74 Chevrolet ElCamino - Autor: Werewolf - 13-06-2011, 11:37 PM

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
Question Kellel on katuseraami laenata? 124kupee/chrysler 300m/323F Andres 0 1,634 05-02-2006, 10:09 PM
Viimane postitus: Andres



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne