Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TÄHELEPANU! ´71 Chrysler Imperial ja ´74 Chevrolet ElCamino
#23
Siinkohal tuletan veel meelde, et osad inimesed, kes tundsid oma autode käekäigu kohta rohkem huvi olid õigel ajal platsis ja said oma varad omandust tõestavate dokumentide alusel kenasti kätte, ennem kuni asi jõudis sinnamaani areneda, et kinnisvara omanik oma pinnal vedelevad varad, mida keegi sellex hetkex tagasi ei olnud nõudnud maha otsustas müüa.

Ma pole 100% kindel, kuid kindlasti on mingi ajalimiit, kaua peab taoliste asjade puhul ootama, et inimesed oma varadele järgi tulex ja kui sellex ajax pole pretensioone tulnud, siis hilisemaid pretensioone ka enam ei arvestata.

Ning teeme ühe asja selgex. Varastamist kui sellist pole toimunud. On toimunud varade võõrandamine ja see on juba advokaatide asi tsiviilkohtus selgex vaielda, kes ja kui palju mingeid seadusepunkte järginud on.

Tänase seisuga on autode eelmised omanikud praeguse omaniku käest vabandust palunud foorumites lokkanud laimu ja ähvarduste eest ja praegune omanik ei ole asja politseisse andnud. Ka on avaldanud eelmised omanikud soovi autod tagasi osta hüvitades praeguse omaniku tehtud kulutused. Kumbki pool pole veel oma nägemust asjast/pakkumist teinud ja ma miskipärast arvan, et need summad ei ühti teps mitte, kuna praegusex hetkex on autode omanik jõudnud ka neid masinaid remontida, aga eelmised omanikud selle eest vist maxta ei soovi. Näis mis edasi saab.

Minul ega autode praegusel omanikul ei ole midagi isiklikku autode eelmiste omanike vastu, kuna nemad ajavad hetkel asja viisakalt ja õigeid kanaleid pidi. Küll aga ei salli ma mingeid suvalisi tüüpe, kes foorumites antud teemasse kirjutavad, kuidas autod tulex jõuga ära võtta, inimene läbi pexta ja ta maja põlema panna või muidu lausvalet kirjutavad. Õnnex meie foorumis pole keegi veel sellist pläma ajanud, kuid mõnes teises foorumis antud teemas muud ei kirjutatudki. Lisax topiti neisse teemadesse pilte auto praegusest omanikust ja tema naisest, et neid "tänaval ära tunda ja kott pähe tõmmata, ja mõnes vaiksemas kohas "veenda" autod tagasi andma". Kas see on normaalne?

Ma saan aru autode eelmistest omanikest, kes soovivad oma autosid tagasi saada, kuid kuna nad õigel ajal ei tegutsenud, siis nüüdsex on asi lihtsalt väga keerulisex kiskunud ja lisax varalisele kahjule on tekitatud ka moraalset kahju inimeste maine ja närvirakkude kahjustamise näol. Seda ei ole ju keegi nõus hüvitama ja kuivõrd seda saabki enam hüvitada?
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta


Sõnumeid selles teemas
RE: TÄHELEPANU! ´71 Chrysler Imperial ja ´74 Chevrolet ElCamino - Autor: Werewolf - 09-06-2011, 09:01 PM

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
Question Kellel on katuseraami laenata? 124kupee/chrysler 300m/323F Andres 0 1,641 05-02-2006, 10:09 PM
Viimane postitus: Andres



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne