18-03-2012, 03:43 PM
Nimelt siis suht tihti on hakanud põlema tuli, et kõik elektrilsed värgid on välja lülitatud... Kus või mis probleem võiks olla ja kuidas seda lahendada ?
w211 270 CDI 2002a. armatuuril kirjutab electrical consumers switched off vms
|
18-03-2012, 03:43 PM
Nimelt siis suht tihti on hakanud põlema tuli, et kõik elektrilsed värgid on välja lülitatud... Kus või mis probleem võiks olla ja kuidas seda lahendada ?
18-03-2012, 04:11 PM
Kui pikki otsi sa päevas sõidad? Kui vähem kui 5km-isi ja töötava maki ja soojendustega, siis tõenäoliselt ei jõua genekas selle lühikese ajaga akut piisavalt laadida ja teatud aja vältel jääb aku antavast voolust kõigi töötavate tarbijate jaox vähex. Kuna sa teises teemas ütlesid, et ka makil lööb seaded paigast käivitamisel, siis ka see võib seotud olla sellega, et aku selline pooltühi juba, et käivitamise hetkel ei suuda enam makile korralikult voolu anda.
Seega proovi alustusex aku täis laadida (211-el neid vist 2 tükki) ja kui sellest on abi ja kui sõidad väga lühikesi otsi autoga, peaxid edaspidi aegajalt mõne veidi pikema otsa sõidma, et aku piisavalt laetud püsix. Kui sõidad aga pikemaid otsi ja samad jamad, siis võib kas mõni liigne elektri tarbija taga olla või geneka laadimine kehv olla. Sel juhul tasux lasta aku ja genekas üle mõõta ja kui need korras, siis peab mõni elektrik uurima hakkama, kus elektrisüsteemis viga pesitseb.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
18-03-2012, 08:52 PM
Aitäh, seee võib tõesti olla nii.. Et lühikeste otstega.. harva on pisut pikemaid otsi... Seega see pole arvatavasti midagi hullu
![]() (18-03-2012, 04:11 PM)Werewolf Kirjutas: Kui pikki otsi sa päevas sõidad? Kui vähem kui 5km-isi ja töötava maki ja soojendustega, siis tõenäoliselt ei jõua genekas selle lühikese ajaga akut piisavalt laadida ja teatud aja vältel jääb aku antavast voolust kõigi töötavate tarbijate jaox vähex. Kuna sa teises teemas ütlesid, et ka makil lööb seaded paigast käivitamisel, siis ka see võib seotud olla sellega, et aku selline pooltühi juba, et käivitamise hetkel ei suuda enam makile korralikult voolu anda.
19-06-2012, 09:53 AM
(18-03-2012, 03:43 PM)assu Kirjutas: Nimelt siis suht tihti on hakanud põlema tuli, et kõik elektrilsed värgid on välja lülitatud... Kus või mis probleem võiks olla ja kuidas seda lahendada ? Kahtlaselt viitab väikese aku probleemidele, kas aku on läbi või ei lae. Väike aku asub kapoti all. Salongi õhufiltri karbi all.
Bavarian Motor Works - not for me
|
« Järgmine vanem | Järgmine uuem »
|