Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum
Probleem w212, neljanda silindriga - Printerisõbralik versioon

+- Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum (https://foorum.clubmb.ee)
+-- Foorum: Mercedes-Benz sõidukid (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Foorum: E-klass (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=106)
+--- Teema: Probleem w212, neljanda silindriga (/showthread.php?tid=53867)



Probleem w212, neljanda silindriga - Kevin O - 04-06-2023

Tere, 

Mure w212 E400 245kw, bensiini, 4wd mootoriga.

Annab neljanda silindri viga, aga mis seda põhjustab, ei suudeta tuvastada. Kui käima panna ja kohe sõitma hakata, siis viga ei jõua tulla. Kui külmast peast käima panna ja lasta tiksuda, siis tuleb viga.
Kui temp jõuab umbes 60 kraadini ja välja suretada, ning uuesti käima panna, kaob viga.
Olen käinud Tallinnas 3 töökojas ja nemad ei suuda tuvastada, et mis seda viga tekitab.

On kellegi mõtteid, või saaks autole pilk peale visata?

Tänud, 

Kevin


RE: Probleem w212, neljanda silindriga - Mbclk200 - 04-06-2023

Arvutiga sa pead vaatama kuidas see sama silindr tootab. Ma usna kindel at arvuti naitab .


RE: Probleem w212, neljanda silindriga - Kevin O - 04-06-2023

(04-06-2023, 05:58 PM)Mbclk200 Kirjutas: Arvutiga sa pead vaatama kuidas see sama silindr tootab. Ma usna kindel at arvuti naitab .

Tere,


Tänud vastamast.

 Olen käinud HortAutos, VKM-is ja Rakveres 2 kohas remondis. Olen päris kindel, et nad on sellest alustanud, aga tulutult.

Kõik elementaarsed asjad on väidetavalt tehtud/kontrollitud
Süütepoolide vahetus, küünlad, pihustite kontroll, kaameraga sisse vaadatud jne. Nüüd tehti kettide vahetus.


RE: Probleem w212, neljanda silindriga - Mbclk200 - 04-06-2023

(04-06-2023, 06:44 PM)Kevin O Kirjutas:
(04-06-2023, 05:58 PM)Mbclk200 Kirjutas: Arvutiga sa pead vaatama kuidas see sama silindr tootab. Ma usna kindel at arvuti naitab .

Tere,


Tänud vastamast.

 Olen käinud HortAutos, VKM-is ja Rakveres 2 kohas remondis. Olen päris kindel, et nad on sellest alustanud, aga tulutult.

Kõik elementaarsed asjad on väidetavalt tehtud/kontrollitud
Süütepoolide vahetus, küünlad, pihustite kontroll, kaameraga sisse vaadatud jne. Nüüd tehti kettide vahetus.

mootori softi uuendus? 



RE: Probleem w212, neljanda silindriga - väikemees - 04-06-2023

Metall kuumaga paisub.

Kas nendel mootoritel ei ole silindrite kulumisega probleeme?


RE: Probleem w212, neljanda silindriga - v6sa - 05-06-2023

(04-06-2023, 11:51 AM)Kevin O Kirjutas: ...
Annab neljanda silindri viga, aga mis seda põhjustab, ei suudeta tuvastada. Kui käima panna ja kohe sõitma hakata, siis viga ei jõua tulla. Kui külmast peast käima panna ja lasta tiksuda, siis tuleb viga.
....

Mis nime all see "viga" esineb? Misfire?

Et seal labaselt poleks silinder hõre... Ega tänapäeval keegi kompressioni mõõtma vaevu, seda arvutiga ju ei tee.


RE: Probleem w212, neljanda silindriga - meego - 05-06-2023

(04-06-2023, 11:51 AM)Kevin O Kirjutas: Tere, 

Mure w212 E400 245kw, bensiini, 4wd mootoriga.

Annab neljanda silindri viga, aga mis seda põhjustab, ei suudeta tuvastada. Kui käima panna ja kohe sõitma hakata, siis viga ei jõua tulla. Kui külmast peast käima panna ja lasta tiksuda, siis tuleb viga.
Kui temp jõuab umbes 60 kraadini ja välja suretada, ning uuesti käima panna, kaob viga.
Olen käinud Tallinnas 3 töökojas ja nemad ei suuda tuvastada, et mis seda viga tekitab.

On kellegi mõtteid, või saaks autole pilk peale visata?

Tänud, 

Kevin

Mis täpne viga on?
Ei ole nende mootoritega kursis aga kui on otsepritse siis on olnud pihustite vigu.
Mis fuel trim teevad samal ajal?
Reaal andmetest saab päris palju välja lugeda!
Oss järgi ja mõõtma, mis ära kaob.