Shoutbox archive
avatar
Tere kõigile! Vajalik vahetada G klassil w463 2004 salongis õhureste: vasak,parem ja keskmine. Äkki kellegil leidub varuosi või keegi teab kuskil või kellegil saab osta neid Eestis? Tänan ette!
avatar
onu_siim kirjutab siin WISist, aga kas liikmetele on jälle WIS saadaval?
avatar
Terv! Kellegil 203 kere peal heas korras diisel automaat mersut müüa?
avatar
avatar
viska link kah siis
avatar
WIS-ist.
avatar
Kust ma leiaks infot mis on w213 kaitsme nr 103 taga?
avatar
ülepinge relee, srs moodul (tuhatoosi all) näiteks
avatar
Kas keegi oskab anda nõu, nimelt põlevad armatuuris srs ja abs tuled, ja seda alates käima panekust, autos 94 aasta w124 E320..
avatar
Tere,
avatar
Terv! Kellegil Tallinnas/Harjumaal 124 kupee luugiliistu pole pakkuda korralikku?
avatar
Kas arimaticu esimesi amordi tugilaargreid on võimalik vahetada?
avatar
Selle järgi oletaks, et tegid läbi mingisuguse nullimise. Mis mudel jne. Teise võtmega oled proovindu? Aku täis, võtme patarei vahetatud!?
avatar
Tere. Vahetasin kodus õli ja tegin hooldusvälba nullimise internetist leitud õpetuse läbi, kuid nüüd ei avane alati uksed puldist. Kui sõidust tulen paneb lukku, aga 5 min.hiljem enam uksi lahti ei tee, kui seisab päeva, või paar, siis teeb jälle lahti. Kas on mingi võimalus nende nuppudega midagi teha, mis armatuuris on, millega seda õlivahetusvälpagi sai nullida??
avatar
Tere. Vahetasin kodus õli ja tegin internetist leitud õpetuse järgi hooldusvälba nullimise, kuid nüüd ei taha autol enam kogu aeguksed nupust lahti tulla
avatar
Tere. Kas tallinnas mõni remondimees ka leidub kes tahaks 2014a cklassil esimesed kettad ära vahetada?
avatar
to: renkss- lihtsam helistada transpordiametisse ja saada õige vastus kui jääda ootama arvamusi
avatar
Tere, kas kellegil on kogemust Usa päritolu w124 arvele võtuga, kas peab paigaldama EU versiooni tagatuled ja esimesed suunad või mitte?
avatar
Salongifiltrist rääkides - mis aastal need tulema hakkasid W124 mudelitele, keegi oskab öelda? Ma pole kindel kas mul on (1991 variant) ja ei taha hakata kogu kremplit laiali tõmbama seal lihtsalt, et vaadata kas ta seal olemas on.
avatar
Panin 229.5 Motul 5w40 ja kõik filtrid korraga õli-õhu-kütuse-salongi