Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: w140 350 TD
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tervitus.Plaan soetada selline isend(w140 3,5td),puudub kogemus selle loomaga...ehk siis targemad räägiks tema plussidest ja miinustest. Mootori vead? kuis elektri süsteem funkab? kuis liigendid,puksid ja veermiku kulumisega lood?? Kõik tark text teretulnud Icon_biggrin
Soojenduseks, selle jaoks need saidki tehtud:

http://foorum.mbklubi.ee/showthread.php?tid=9299

Lahja see 350 on, ega ta eriline kiiruseloom pole kolmeliitrisega võrreldes.
Samas eks ta odavam ka tunduvalt.
Äkki leiad ka siit midagi vajalikku: http://foorum.mbklubi.ee/showthread.php?tid=274
Tänud Tarkade Klubile Eusa_dance.......aga kas keegi ka omanud konkreetset mudelit ?!
mul oli kolm aastat. Ei ole sel minekul midagi viga, kui võrrelda sama ajastu teiste diislitega ja teiste mb diislitega(sama ajastu) jalgu ei jää, pigem ikka eest ära. vahetasin selle kolme aasta jooksul: turbo, käigu
kasti, elektijuhtmestiku(mootori oma),mootori aju(omal süül) kojamehe kangi, keskluku pumba ja ülemised öötshoovad. Sillaosad olid ülivastupidavad(eelnevalt omanud e39 ja erinevaid forde). varuosa hinnad on soolased võrreldes teiste sama ajastu autodega, aga mitte kallimad kui mistahes paari-kolme aasta vanusel autol. Ahajaa, mootor klõbises mingil ajal, lasin süüdet regullida ja peale seda töötas kui bensukas. kütust kulutas keskmiselt 10-11l 100 km. maanteel 8l.

Kui saad korralikult hooldatud auto siis läbisõitu pole vaja karta, minu omal oli ees 430 tuhhi ja töötas nagu kell. Käivitus iga ilmaga poolest pöördest ka -30c.

Eks ikka 300td parem, aga hind ka soolasem. Mina ei ütle küll ühtegi halba sõna 350 kohta. mugav suur ja ökonoomne(võrreldes tesite s-ikatega)
parandaks ennast- varuosade hinnad ei ole sama kallid kui paari kolme aasta vanuse auto varuosad vaid kuni kümne aasta vanuse auto varuosad. Saada on ka b osasid mis on tunduvalt odavamad.
no ma küll vaidleks vastu selle lammari ja odavuse pärast. Näiteks kasutatud turbo lammaris maksab 9 tuhhi- pole just odav, käigukast 8 tuhhi, keredetailid on ka ikka kallimad kui mistatahes samaaasta autol. Releed ja ajud on ka tuhandeid. Mootor lammaris on 15-20 tuhhi. Muidugi hinndade suurus on erinev inimeste jaoks- ühejaoks kallis teisejaoks mitte....
Point ei ole asjade hindades....Mercedes-Benz üldjuhul ei nõua palju,kuid talle tuleb lihtsalt parimat anda,kui tal soov Unibrow