Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Mootor jõnksutab
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Autoks W123 280, jama siis selles et kui madalatel pööretel linnas sõita siis õrna gaasi vajutusega hakkab jõnksutama. Kui aga põhja vajutada siis kaob ära ja liigub edasi. Ma ise arvasin et selline asi ei tohiks küünaldest tuleneda kuna siis see gaasivajutus ei mõjutaks või? Kui keegi teab ja on kogenud sellist asja võiks ka mullegi nõu anda. Ja mind huvitaks ka veel et väljalaske kollektorites on kaks sellist polti või pulka nagu sees, et mis otstarbega need võivad olla?

ettetänades Mart.
Väljalaskes lamdaaduri otsad ehk? Kas auto on manuaal kastiga? Minul jõnksutas kui siduri leevendid olid läbi.
manuaal jah
Mul täpselt sama jama ainult et aut.kast 300e ei ole veel asjale pihta saanud mis jama see on.
küünlad juhtmed vahetatud.
Võimalik, et segu lahja.
Sama probleem, E200 coupe manuaal, väikeste pööretega linnavahel vaikselt gaasi andes nõkutab, eriti nõkutas siis kui kliima taga oli. Ise arvan et probleem võib olla bensiinipumbas, kuna kunagi ühel DOHC sierral oli sama probleem ning pumba vahetusega sai asi korda ja jõudu tuli ka juurde.
mul sõbral, auto küll teine audi 100. sama jama ja tuli välja et syyteluku põhi oli vigane ja ei andnud pumbale õiget voolu peale.
minul õnneks lahenes ära küünalde vahetusega see asi.
Minul sai asi lahendatud bensiinipumba vahetusega:eureka: