Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Haapsalu kiirendus 2007 kava
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2 3 4
Nii,asjad siis selgemad ja panin vana teema lukku,alustame puhtalt lehelt:

Toimumisaeg:    20.05.2007

Toimumiskoht:   Haapsalu

Kogunemine  :   Laagri Maksimarket kell 11:00
Hiljemalt 11:30 tahaks liikuma hakata,paluks mitte hiljaks jääda!!!

Osavõtutasu : 125 eeku (ajavõtusüsteemi rent vaja kinni maksta).
Maksmine: kohapeal,sularaha kaasa!!!

400 meetrit.
1 kilomeeter lõppkiirus.



Võistlusklassid:

Bensiin:

1. Kuni 3-e liitrised (kaasa arvatud).
2. Üle  3-e liitrised.


Turbomootorid korrutatakse 1,6-ga.

Diisel:

1. Vabalhingavad.
2. Turbomootorid.


Diislitel ei korrutata turbomootoreid millegagi, ongi eraldi juba.

Klubi poolt tuleb kaasa grill ja grillimismaterjali mingil hulgal, alati tore kui ise ka rahvas miskit kaasa võtab. Alkoholi tarbimine taunitav.

Paluks siia siis nobedasti hakata nimesi kirja panema kes kindlad tulijad,teab enam-vähem arvestada.

NB! Väga #¤%% ilmaga jääb asi ära,loodame ikka parimat.

Reeglid:
Nii, et asi nii sinna sõites kui ka kohapeal sujuks, panen kirja mõned tähelepanekud, millest kinni tuleb pidada. Need on täitmiseks kõikidele ja selle tegemata jätmise korral võite koju tagasi liikuda.

Ja kui keegi hakkab arvama, et "vaba maa, teen, mis tahan", siis nii see pole, kuna lenujaam on selleks päevaks MTÜ MB Klubi kasutusse registreeritud ja seda käsutab sel hetkel peale õigupärase omaniku ainult MB Klubi juhatus.

Nii....

1.Alkoholijoobes sõitmine rangelt keelatud, samuti lennuväljal igasugune alkoholitarbimine on keelatud, isegi pealtvaatajatele. Kellele ei meeldi - aga palun, lähete koju jooma.

2. Igasugused kohapealsed käsud ja nõuded on koheseks täitmiseks

3. Rahva läheduses (ütleme lähemal, kui 25 m) on igasugune "kummipõletamine" rangelt keelatud. Kes tahab rahvale shõud teha, siis juhatuse nõusolekul ja kooskõlastusega.

4. Kruiisiga sõites kasutame maksimaalselt suurimat lubatud kiirust, mis on vastavale lõigule seatud ja ainult vajadusel sõidame kiiremini, et ei takstaks sujuvat liiklusvoolu.

5. Kruiisis keegi "tõmblema" ei hakka - oma auto võimeid näitate lennuväljal. PS! mina võibola aegajalt teen sööste, et etteotsa saada ja mõned pildid käristada. Aga seda teen ka esimese ja keskmise autoga kooskõlastatult.

6. Juhatuse tunnete ära raadiosaatjate järgi ja kogu kruiisi vältel me oleme raadiotega ühenduses, seega peaks asi rahulikult kulgema.

7. Rämpsu kuskile maha ei viska.

8. Igasuguste küsimuste tekkimisel kõllata mulle, samuti probleemide tekkimisel ja abi vajamisel. Mobiil on mul 5121868- Indrek

Juhatus.

Osalejad:

Imre - w124 E420
Karl - w126 420SEL
Indrek - w126 380SEL
Kuldar - w124 E420??
Truck - w107 450SLC
ivar 123 - w124 300E
Werewolf - w124 250TD
v6sa - S124 250TD
Markko - w202 C220CDI
python - w201 2,3-16
pille 343 - w124 300TE AMG?
Indrek 2 - w124 E280T
Ralak - w124 300CE-24
Lõoke - w140 S300D
Sulo - Vito 220CDI??
Rauntz - w203 C32AMG
Joonas - w202 C250D
kuld - w126 500SEL
Reddog - w126 280SE
quauld - w126 560SEC
Martin - w208 CLK 230 kompressor
BURNUOT - w124 300CE 24V
Danone
eDick - w210? E320 CDi
macs
zeka
Janek - D2 Audi S8 (väljaspool arvestust külalisesineja)
Vallo - w215 CL55 AMG
Rolz- w463 G400CDI 560 SEC
Simo - C6 Corvette (väljaspool arvestust külalisesineja)
Karl Kirjutas:Osavõtutasu : 125 eeku (ajavõtusüsteemi rent vaja kinni maksta).

Kas osavõtutasu kõigile või ainult kiirendajatele?
meego Kirjutas:
Karl Kirjutas:Osavõtutasu : 125 eeku (ajavõtusüsteemi rent vaja kinni maksta).

Kas osavõtutasu kõigile või ainult kiirendajatele?

Osalejatele.
Kes tunneb,et auto ei kannata või naine ei luba kiirendada siis kohale võib ikka tulla, saab rahvaga kokku ja kepsudest-saaledest lobiseda.
Kas auhinnafond on piisavalt suur , et mul tasuks see pikk sõit sinna ära?
Lõoke Kirjutas:Kas auhinnafond on piisavalt suur , et mul tasuks see pikk sõit sinna ära?

Mis ajast sinu jaoks mõni vahemaa pikk on olnud? Auhind tuleb enne välja teenida,pead oma küürakale NOS-i peale panema vist. :lol:

Tõsiselt rääkides: arvasime,et auhinnad saab kätte suvepäevadel.
Eelmine aasta venis asi päris pikaks ja rahvas hakkas ära kaduma lõpupoole,lõpuks polnudki kellelegi anda.
Uuendame teemat ja lisaks mainime ära, et kõik MB huvilised oma mersudega on oodatud, mitte pelgalt klubi liikmed
edit:

puhastasin teemat, edaspidi võiks teemas püsida ja kaherattalistele on eraldi võistlused, kui see just MB pole Wink

panin osalejatele autod ka kirja, kellel pole võiks täpsustada!
mul 560 sec mitte 500.
ralak siiski 300 CE 24V, sec langes rivist välja selleks korraks...
ralak Kirjutas:ralak siiski 300 CE 24V,  sec langes rivist välja selleks korraks...

Kahju krt, kas Eestis kõik roolivõimud otsa saanud?
mul ei ole mitte 200d vaid w124 300E
Karl Kirjutas:
ralak Kirjutas:ralak siiski 300 CE 24V,  sec langes rivist välja selleks korraks...

Kahju krt, kas Eestis kõik roolivõimud otsa saanud?

Ehh... kle ära pahanda nüüd, niigi edusammud, et kohale ilmun juba :biggrin:
Sa ise ka ju võimsamate klassis nüüd taas, ei pea mingi ridamootoriga täristama, vaid au 5,0 ning 5,6-ga võidu liduda :evil:
Lihtsalt mõned küsimused:

1) Kas huvilistel on võimalik ka samal päeval lihtsalt kohale tulla? Sellisel juhul, kas soovitakse osavõtutasu sulas või vorstikestes?

2) kas plaanitakse tõsist meesteüritust, või võetakse õrnem sugupool kah kaasa ilusaid massinaid vaatama?`
Blue Chip Kirjutas:Lihtsalt mõned küsimused:

1) Kas huvilistel on võimalik ka samal päeval lihtsalt kohale tulla? Sellisel juhul, kas soovitakse osavõtutasu sulas või vorstikestes?

2) kas plaanitakse tõsist meesteüritust, või võetakse õrnem sugupool kah kaasa ilusaid massinaid vaatama?`

1) Lihtsalt kohale võib vabalt tulla, maksavad ainult startijad.

2) Kõik kaasa kes tahavad tulla vaatama.
ralak Kirjutas:ralak siiski 300 CE 24V,  sec langes rivist välja selleks korraks...

üritad mind ikka vägisi kohale meelitada? Smile
Andres Kirjutas:
ralak Kirjutas:ralak siiski 300 CE 24V,  sec langes rivist välja selleks korraks...

üritad mind ikka vägisi kohale meelitada? Smile

Kle see võiks täitsa huvitav olla neid tulemusi võrrelda, kuigi tehniliselt oleks ma nõrgem. Eks näis kui laupäeval õli sees märkerdamisest midagi välja ei tule siis kindel, et CE-ga platsis.
Andres Kirjutas:
ralak Kirjutas:ralak siiski 300 CE 24V,  sec langes rivist välja selleks korraks...

üritad mind ikka vägisi kohale meelitada? Smile

Vägisi ei pea küll keegi tulema, rangelt vabatahtlik.
Mis?
2tk. W124 E420 tuleb minu W210 vastu või?
400m. on 4-ja käiguliste pärusmaa, aga kilomeetril.... :biggergrin::biggergrin::biggergrin:
krdi krdi krt :flaming: asi läheb kiireks.. Viimasel tripil loobus krt geneka harjad koostööst :mad: Ja nyyd vajaka kähku neid leida.... Keegi oskab öelda palju plekivad???? Ei taha nagu selle taha yritust seisma panna.. eriti mark oleks:thumbdown: Vaatan yldse et olen nagu kõige lahjema nn: S-klassi kapten.... Peab vist garaazist appi võtma oktaani 110 :evil: Just kidding:lol: Ma arvan et siis on kyll Kuusakoski vennad mul summari taga pangedega ootamas millal kolvid välja laksivad.:lol::lol:
Hilja, aga tõstatan seekord teema laiale ringile, et äkki oleks kellegil "sobiva tasu" eest välja üürida auto vedamise järelkäru?
Lehti: 1 2 3 4