Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Haapsalu kiirendus 2007 kava
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2 3 4
martiini Kirjutas:Hilja, aga tõstatan seekord teema laiale ringile, et äkki oleks kellegil "sobiva tasu" eest välja üürida auto vedamise järelkäru?

Neid peaks ikka olema kes rendivad, surfa netis natuke.
Reddog Kirjutas:krdi krdi krt :flaming: asi läheb kiireks.. Viimasel tripil loobus krt geneka harjad koostööst :mad: Ja nyyd vajaka kähku neid leida.... Keegi oskab öelda palju plekivad???? Ei taha nagu selle taha yritust seisma panna.. eriti mark oleks:thumbdown: Vaatan yldse et olen nagu kõige lahjema nn: S-klassi kapten.... Peab vist garaazist appi võtma oktaani 110 :evil: Just kidding:lol: Ma arvan et siis on kyll Kuusakoski vennad mul summari taga pangedega ootamas millal kolvid välja laksivad.:lol::lol:

Harjad maks mingi 300 maksavad koos tabletiga
proovin ka tulla oma haavatud võrriga:hump:
Kohapeal saada ka MB Klubi särgid, tumehallid ja hõbedase kirjaga.
Meest omad, suurused L - XXL.

Hind 125 eeku, võimaluse korral täpne raha soovijatel.
martiini Kirjutas:Mis?
2tk. W124 E420 tuleb minu W210 vastu või?
400m. on 4-ja käiguliste pärusmaa, aga kilomeetril.... :biggergrin::biggergrin::biggergrin:
ole rahulik, su 210 on samas kaalus, aga kiirem!
marek Kirjutas:
martiini Kirjutas:Mis?
2tk. W124 E420 tuleb minu W210 vastu või?
400m. on 4-ja käiguliste pärusmaa, aga kilomeetril.... :biggergrin::biggergrin::biggergrin:
ole rahulik, su 210 on samas kaalus, aga kiirem!

Kuldari tulek E 420 pole üldse kindel, kuid minu eelmine auto mu vennaga roolis tuleb küll jahh ja päris põnev oleks joonele panna kaks erinevat põlvkonda. Ja arva ära kes nelja sanga ronib? :evil:
Eelmine aasta Rolz-i SEC läks 400m. eest, aga kilomeetril oli "roheline" kiirem.
Kaalu suhtes.... helitehnika kaalub ju :tongue:.... kg.
martiini Kirjutas:Eelmine aasta Rolz-i SEC läks 400m. eest, aga kilomeetril oli "roheline" kiirem.
Kaalu suhtes.... helitehnika kaalub ju :tongue:.... kg.

Hakkab pihta juba varakult vabandamine.........:lol:

Ok, nali see ja sorry OT.
Krt, mul on tagumised rehvid siledad, keegi ei tea, kust hea hinnaga Pirelli P Zero Rosso't saab, mõõt siis 245/35/18? Haapsalu teeb vast ära aga peale seda tahaks ka nagu sõita...:cool2:
martiini Kirjutas:Eelmine aasta Rolz-i SEC läks 400m. eest, aga kilomeetril oli "roheline" kiirem.
Kaalu suhtes.... helitehnika kaalub ju :tongue:.... kg.

Krt ma pean ka kiirelt hakkama jooksmas käima, juht kaalub praegusel hetkel liiga palju :bigsmile:
Mul on praegu ka Pirelli P Zero Rosso all aga edaspidi panen Vredesteini. Lugedes teste, ega tipprehvil erilist vahet pole. Mõni on mürarikkam teine jälle parem vihmaga jne. Aga sellised rehvid nagu sina tahad - sellised tulevad mul ette (ai mitte päris sama vaid 245/40 R18). Tellisin ära ja päris hea hinnaga saab need kätte. Letikas on vist mingi 8400.- kaks tükki aga viie poolega saaks kätte. Ainuke mure - 2 nädalat peab ootama.
2 tk 5500? Hind kõlab sobivalt. 245/35 peab mõõt olema aint...
Vene foorumilt:
BURNUOT 300CE 24V    124 Smile E
Danone  124/2.3E
eDick     210/ ?
macs     124/2.3E
zeka      124/2.5D
Danone Kirjutas:Vene foorumilt:
BURNUOT 300CE 24V
Danone
eDick
macs
zeka

Pane kõigi automargid kui tead.
NB! Lugege esimeses postituses ka väikesed nõudmised ja reeglid läbi, hiljem väike lisa ka sõidukite kohta

http://foorum.mbklubi.ee/showthread.php?tid=4921
kus kohast sa meile nii mitu raadiosaatjat võtad?Smile
Sulo Kirjutas:kus kohast sa meile nii mitu raadiosaatjat võtad?Smile

Kõike saab, kui vaja
Indrek Kirjutas:
Sulo Kirjutas:kus kohast sa meile nii mitu raadiosaatjat võtad?Smile
Kõike saab, kui vaja
mingid kindla sagedusega või PMR?
Ikka kindla sagedusega
Mis aastast on CL 55 amg?
Lehti: 1 2 3 4