Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Müüdud: MB W124 300CE, 1990, 2900.-
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
[Pilt: 72477071.jpg]

Must 2 ukseline kupee, 4 istekohta, 3.0l R6 bensiinimootor võimsusega 162kW (220hp), 5-käiguline automaat käigukast, tagavedu.

Varustustase: kliimaseade, 18" valuveljed, abs pidurid, roolivõim, diferentsiaali lukusti, standard vedrustus, suverehvid
Salong: nahksisu, mehhaaniliselt reguleeritavad 2 X soojendusega istmed, juhiiste kõrguse reguleerimine, käetugi (ees ja taga), toonitud klaasid
Mugavusvarustus: kesklukk, 4 X el. aknad, stereo, cd mängija, mp3, x6 kõlareid

2015 aasta jooksul vahetatud: tagasillas enamus juppe (suured sillapuksid, amordid, piduriklotsid, -kettad jne), esisillas köik häält tegevad puksid (kondid, välimised rooliotsad jne), kardaani leevendi, esiklaas, lambda andur, käigukasti öli, -karteritihend, -ölifilter, mootoriöli, ölifilter, õhufilter, küünlad, küünlajuhtmed, temp. andur ja nipet näpet veel.
Auto on 25 aastat vana ja leidub pisivigu ning pindmist roostet. Oma vanuse kohta on auto siiski väga heas korras ja liikleb igapäevaselt. Köik lisad on töökorras.

Pilte ja infot veel siin

Kaupo
56 üks kaks 67 86
Väga ilusad Carlsson 17"(?) veljedThumbsup Kas konditsioneer töötab ja juhiistme nurk terve?
Kahtlustan, et see on minu vana masin. Suht kena jah.


Krt vaatasin, et aastaarv ei klapi...no aga kas tõesti on antud stangedega sarnast pilli??

http://foorum.clubmb.ee/showthread.php?tid=30619

mul jäi ühest sama lammutatud kupeest sama värvi ja samasugune tagastange . niiet neid stangesid juba rohkem kui 2 tk
Hotpapa, sinu vana pill ikka seal kuhu müüsid Smile
Kle jah, juba tuvastasin, et see ikka kasutaja Lahekas endine pill.
Nii ta on. Reg numbrid ka ära vahetatud.

Muidugi on järgnev info ju aastast 2012:
Mis puudutab juhiistme nurka, siis minu käest läks ta ära nii, et oli terve. Ainult veidi kulunud. Konditsioneeriga oli veidi kurvem lugu. Lasnagroski kodanikud enne mind, olid konditsioneeri torud rellakaga läbi lõiganud ja minust jäi see remontimata.

Link ka minu teemale: http://foorum.clubmb.ee/showthread.php?tid=24984
Müüdud!