Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: W211 tagaklaasi soojendus ei tööta
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Mure selline, et W211 sedaani tagaklaasi soojendus ei toimi, eelmine talv veel töötas ilusti ja sulatas kiirelt klaasi puhtaks. Kaitse on terve.
Kas on võimalik kontrollida klaasil olevate soojuskanalite korrasolekut või mis võimalused võivad veel olla, et soojendus enam ei tööta?
Mõõda kas klaasile toide jõuab üldse. Kui tuleb, siis klaas vigane, kui ei, siis tuleks kaitsmelt mõõta, kui sinna ka ei tule, siis tuleks tagumist SAM'i uurida.
Kuidas ma klaas toiteni kõige kergemini jõuan? Pean lammutama tagant polstri lahti?
(15-01-2014, 09:38 AM)gert212 Kirjutas: [ -> ]Kuidas ma klaas toiteni kõige kergemini jõuan? Pean lammutama tagant polstri lahti?

Ikka jah. Võta rahulikult. Smile
(15-01-2014, 09:09 PM)marek Kirjutas: [ -> ]
(15-01-2014, 09:38 AM)gert212 Kirjutas: [ -> ]Kuidas ma klaas toiteni kõige kergemini jõuan? Pean lammutama tagant polstri lahti?

Ikka jah. Võta rahulikult. Smile

Salongist pääsen sinna ligi ikka? Eile seda kontrollisin, kaitsmeni vool jõuab.

(16-01-2014, 09:50 AM)gert212 Kirjutas: [ -> ]Salongist pääsen sinna ligi ikka? Eile seda kontrollisin, kaitsmeni vool jõuab.

No ikka jah, toite osa oli vist vasakul ja mätas paremal.