Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: w210 97a. immo
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tervist.
Kuna sai muretsetud omale Mercedes-Benz, mis oli süüteluku veaga, siis sai see ära vahetatud...
Nüüd on mure järgmine, et auto ei taha võtit ära tuvastada, kuigi sai vana võtme sisu uude võtme korpusesse sisse pandud.
peegli küljes need punane ja roheline tuluke ainult vilguvad, nii süüde sees, kui käivitades.
Mida saaks ise teha?

kesklukku puldist ei saa proovida, kuna kesklukk ei toimi.

Oleks kiiresti abi vaja

võtmeks on siis klappvõti ühe nupuga
Süütelukk ja võti käivad käsikäes. Nende asendamine ei käi nii, et lihtsalt paned uue.
mis mõttes? tahad öelda, et süüteluku põhi ja võti peavad üks sama olema?
mina panin uued osad: luku põhi, roolilukk, ukselukk, süütelukk ja võtmesse panin vana võtme sisu, kuna seal on ju immo kiip ja immo rõngas jäid vanad.
viisin siis puldi elektriku juurde ja see väheke pulti uurides ütles, et paar joodet on lahti ja käib kõik jooted üle puldil... siis peaks asi korda saama ka kesklukuga
Sain võtme tagasi parandusest ja nüüd siis kesklukk töötab puldist, aga käima ikka ei taha minna...
Läbi kaamera silma on näha,et valge tuluke põleb ja samuti ka punane uste jaoks.

mis moodi sai seda võtit tutvustada autole?
Võtit saab sünkroniseerida nii:
http://foorum.clubmb.ee/showthread.php?tid=9446

Aga kas süütelukku ka autole kuidagi tutvustama peab, oskab ehk keegi teine öelda...
süütelukul vahetasin ainult sisu ära.. muud midagi
ei toimi see asi ikka... ikka ei lähe käima ja need tulukesed vilguvad nii umbes 30 seki, kui süüte sisse keeran
(20-10-2013, 06:11 PM)dub1 Kirjutas: [ -> ]mis mõttes? tahad öelda, et süüteluku põhi ja võti peavad üks sama olema?
mina panin uued osad: luku põhi, roolilukk, ukselukk, süütelukk ja võtmesse panin vana võtme sisu, kuna seal on ju immo kiip ja immo rõngas jäid vanad.

Immo kiip on eraldi tükike. Kas see ka uude kesta ümber tõsteti?
ma ei näinud vanas kestas ega uues kestas ühtegi eraldi sesivat tükikest peale patakate ja selle skeemi

kui väidad,et eraldi tükike, siis kas oskad mingit pilti anda milline see on? ja kus asub?

ei tohiks olla sellist immo kivi nagu audil ja vw on?
(22-10-2013, 03:53 PM)dub1 Kirjutas: [ -> ]ma ei näinud vanas kestas ega uues kestas ühtegi eraldi sesivat tükikest peale patakate ja selle skeemi

kui väidad,et eraldi tükike, siis kas oskad mingit pilti anda milline see on? ja kus asub?

ei tohiks olla sellist immo kivi nagu audil ja vw on?

MA nagu mäletaks, et meie HH puldis oli see "riisiterake" omas pesas. Aga võin ka eksida...

Selle teema järgi on pisike kiibike, umbes 2x3x6 mm:
http://forums.mercedesclub.org.uk/showpo...stcount=12

Sama lõime postituses 21 on kiibi kadumisest juttu...
ei ole kummaski puldis sellist asja näinud

Ja ometi enne auto käivitus ilusti
(22-10-2013, 04:04 PM)dub1 Kirjutas: [ -> ]ei ole kummaski puldis sellist asja näinud

On see asi üldse töötanud?
(22-10-2013, 04:11 PM)v6sa Kirjutas: [ -> ]
(22-10-2013, 04:04 PM)dub1 Kirjutas: [ -> ]ei ole kummaski puldis sellist asja näinud

On see asi üldse töötanud?

Jah töötas ja töötab nüüd ka.. siiski oli sul õigus ja on täitsa olemas selline kiip...
miks ma seda kiipi algul ei leidnud oli see,et see kuna vana pult oli kokku teibitud, siis see kivi oli seal teibi sees peidus... vedas,et seda teipi veel ära polnud visanud Big Grin
ühesõnaga asi nüüd korras ja toimib nii kesklukk, kui sai ka auto käima ja liikuma Big Grin
Hea, et käima sai.

Siit siis veelkord õpetus: pisike immokiip on tähtis asi ja ilma selleta läheb elu huvitavaks.
just. tähtis asi ta on... minu jaoks on Mercedes-Benz esimene ja arvatavasti ka viimane, kuna ei sobi need mersud mulle.. pigem audi ja vw sõber.