Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: w210 e290td süütelukk
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Asi selles et võti läks pooleks ja nüüd ei saa kuidagi keerata ,süüteluku sisemus ka juba suht läbi
et tahaks ära vahetada,kuid kas pean ostma 2.9td mootori pealt süüteluku või see ei loe?
ning kas praegu saab kuidagi teist moodi ta käima?juhtmetest nt?
(01-08-2013, 08:33 PM)etikas Kirjutas: [ -> ]Asi selles et võti läks pooleks ja nüüd ei saa kuidagi keerata ,süüteluku sisemus ka juba suht läbi
et tahaks ära vahetada,kuid kas pean ostma 2.9td mootori pealt süüteluku või see ei loe?
ning kas praegu saab kuidagi teist moodi ta käima?juhtmetest nt?

Mis kasu on töötavast mootorist, kui roolilukk on peal? Selle keerab maha võti...

Minu teada on kõigil punnidel immokiip võtmes - seega peab asendusvõtme kasutamisel tolle kiibi kuhugi rooliluku lähedusse kleepima.
mul see roolilukk juba maha võetud eelmise omaniku poolt ,süütelukk ripub juhtmepuntra otsas ja mingi tross oli vist veel seal
immokiip jep võtme otsas ,praegu sain ta käima nii et ,panin originaalvõtme sinna kiibi juurde ning suvalise võtmega keerasin ta käima

aga kuidas siis tegema peaks ,mis ma seal vahetan ära siis ?
süüteluku põhja ainult?
(02-08-2013, 10:03 AM)etikas Kirjutas: [ -> ]...
aga kuidas siis tegema peaks ,mis ma seal vahetan ära siis ?
süüteluku põhja ainult?

Mida sa teha tahad? Sõita saab ju nii ka.

Võtmega keeramiseks peab vahetama lukusüdamiku. Ma ei ole punnil lammutanud, kuid sama ajastu neljal on see pelk metalltükk ilma mõistuseta. Uue südamikuga tuleb kaasa ka võti (või võtmed?)

Kui tahad algupärast taastada, siis pead rohkem nuputama.

Süüteluku kontaktplaat (ehk süüteluku põhi) ei ole võtmega seotud - pelk mitmeasendiline lüliti vaid. Immokiipi peaks lugema rõngasantenn lukusüdamiku ümber.
selge,saan selle süütelukuga hakkama
kuid uus probleem,et auto enam ei käivitu ,alguses lubab korra ja siis enam ei käivitu ,täpselt nagu immo ei luba
kuidas selle immo saaks üldse maha võtta?
(02-08-2013, 10:24 PM)etikas Kirjutas: [ -> ]selge,saan selle süütelukuga hakkama
kuid uus probleem,et auto enam ei käivitu ,alguses lubab korra ja siis enam ei käivitu ,täpselt nagu immo ei luba
kuidas selle immo saaks üldse maha võtta?

Teoorias jah, praktikas pead leidma juhendi selle tegemiseks.
no aitäh abi eest siis
sain ta lõpuks korda

immo sain nii maha et 2 korda panin keskluku peale ja maha

süütelukk ka nüüd enam vähem
no jälle sama jama Angry

ei aita see uste lukustamine ka
Kuna varasematest postitustest v6ib lugeda et see 210 tavalise syytelukuga siis kas mootor ikka VP v6i siis ridapumbaga?