Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: MB klubi sügisjoped vol.1
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2 3 4
Kõikidele sai tellitud soojemad
Juurde makstud siis.......
Maksin ka juurde.
Jüri
Lisa makstud.
Makstud!
Lisad makstud. =)
6 juurde makstud
Fifaa poes öeldi, et nemad annavad tellimuse sisse homme, äkki saaks sinna veel juurde lisada:
  • Naiste parka, punane, M
  • Naiste jope, punane, M
  • Meeste parka, must, M
  • Meeste jope, roheline, M
Tere

Panen homsesse tellimusse juurde.

Nii esimene laar jopesid on käes, järgmised tulevad järgmisel reedel.

Esmaspäeval ehk plaanime jagamiskampaaniat klubi garaazi juures.
Sain jope kätte väga ilus on, aga natukene on suur, kas äkki kellegil on ka probleemid suurusega, saaks vahetada väiksema vastu. Mul on XL, tahaks L. Jope on musta värvi, kõik etiketid on küljes. Või kui keegi pole veel tellinud siis saab selle jope XL endale ja ma tellin uue L.
(14-09-2012, 06:12 PM)indrek Kirjutas: [ -> ]Esmaspäeval ehk plaanime jagamiskampaaniat klubi garaazi juures.
Mis kell umbes?
Peale tööpäeva kell 18.00-19.00
kätte saades sobib ka juurde maksta?
(14-09-2012, 09:00 PM)umbellatus Kirjutas: [ -> ]kätte saades sobib ka juurde maksta?

Jah
Kas kõigel on selline sisetasku või ainult mulle nii vedas?
[Pilt: 52904a706bed.jpg]
Kõikidel sedasi, see on see "lõpeta ise" jope Smile Aga Jüri oskas öelda, et tema originaal Mercedes-Benz jopel oli samamoodi
(18-09-2012, 07:59 PM)indrek Kirjutas: [ -> ]Kõikidel sedasi, see on see "lõpeta ise" jope Smile Aga Jüri oskas öelda, et tema originaal Mercedes-Benz jopel oli samamoodi
Tore siis Icon_lol

Homme, ehk siis neljapäeval on garaazis taas jopede ja kruuside loovutamine, olen seal tunnikese alates 17.30 st toimetamas. Hea oleks jopedest lahtisaada, määrduvad lõpuks ära veel
Ma tulen miski 3-5 oktoober
Lehti: 1 2 3 4