Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: MB klubi sügisjoped vol.1
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2 3 4
makstud.... aga kas on võimalik saada ka lastejope pikkusele 125 cm?
(02-09-2012, 08:05 PM)Ermo Kirjutas: [ -> ]makstud.... aga kas on võimalik saada ka lastejope pikkusele 125 cm?
kuna poiss polnud rahul ,et endale ostan ja talle mitte...
musta värvi, XXL
(02-09-2012, 09:58 PM)umbellatus Kirjutas: [ -> ]musta värvi, XXL

Esimeses postis kirjas:

PS! Jopesid saavad MB klubi logoga tellida ainultametlikud MB klubi liikmed ja nende kaasad
Must XL
Punane naiste L
Esimene tellimus läheb käiku neile, kes on kolmapäeva õhtuks raha kas klubi arvele või minu kätte sularahas tasunud.
Mulle must XL ainult logoga ja naisele valge L logoga.
Abikaasa valis ka välja kollane ja suurus L
Seega siis mulle XL must ja abikaasale L kollane.
raha maksin eile.

Jüri
Must parka M ilma nimeta
Fifaas käidud.
Kuna sooviks jahedamate ilmadega panna jope alla mingi kampsuni/pusa siis võtaks L suuruse.
Vaidole ka siis L suurus.
Maxtud Joonase kätte. Millal muidu jope kätte saax?
Täna sai Taavi poolt neid jopesid kaemas-proovimas käidud ning usaldades meest võtan endale rohelise XL ning Taavile oranž XXL, ilma nimeta.
Neljapäeval siis esimene tellimus esitamisele, kes on tasunud, või tasumas. Kui neljapäeval tellin, siis teisipäeval on Eestis, millal valmis saavad, veel ei tea, logod tuleb peale teha.

PS! Arvan, et nimedega on natuke probleemne, uurin, aga esialgu peab arvestama, et jääb ainult logo
Nii, nüüd on tekkinud väike segadus. Kõik kes käisid proovimas, kaasaarvatud mina proovisid Jope asemel seda Parkat - see on siis soojem ja ka kokkuvõttes 6 EUR kallim.

Seega peaksid kõik 6 EUR juurde maksma, va. Rein, kes juba telliski Parka ka nimeliselt.

Täna esitasin tellimuse ning uuel nädalal saame parkad kätte Smile
Ot,
Kas nüüd peab siis juurde maksma või ei pea. Soojem ju parem.
Indrek, meie naisega käisime proovimas jopet millel oli kapuuts...ta oli ka soe.Kas meie proovisime parkat või jopet...? Sest pildi peal parkal ei ole kapuutsi..kui meie proovisime jopet,siis meie tahame just seda jopet mida käisime kohapeal vaatamas.Aga kui see on ikka parka...siis maksame juurde.
Parkal on ka kapuuts, seal kaeluse sees. Pildi peal jopel ta paistab välja. Parka on see soojem jah ja sealt Fifaast öeldi, et kõik, kes meist käisid, proovisid Parkat, mitte jopet
ok. maksin juurde 12 eurEusa_angel

(06-09-2012, 08:41 PM)indrek Kirjutas: [ -> ]Parkal on ka kapuuts, seal kaeluse sees. Pildi peal jopel ta paistab välja. Parka on see soojem jah ja sealt Fifaast öeldi, et kõik, kes meist käisid, proovisid Parkat, mitte jopet

Kas tellimus juba tehtud? St ma maksaks ka heameelega juurde, et soojemad saaks. On veel võimalik?
Makstud juurde 6,-
Lugesin nüüd alles. Maksan tänase päeva jooksul lisaraha ära. Tõenäoliselt juhtub see õhtupoole kuna ma päeval idas ilma netita. Kui Fifaas käisin siis anti proovida siiski jopesid (jopel olid käiste otsad ilma krõpsudeta).
Lehti: 1 2 3 4