Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Haapsalu Kiirenduse järelkaja
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2 3
Tere siis jälle.

Tundub, et rahvas hakkab jälle koju jõudma ja esimesed hakkajamad ka foorumisse jõudnud.

Endal palju pilte pole, ehk Marek hiljem paneb ülesse ja teised ka. Homseks orgunnin ka kogu võistluse ajad ka ülesse ja märgin ka võitjad ülesse.

Mingil uuel nädalal ehk saame ka kuskil kokku, et auhinnad üle anda.

Suured tänud osavõtjatele ja seekord ei juhtunud ka ühtegi vahejuhtumit mersudega, ehkki kõik ei liiikunud nii, nagu ettenähtud on.

Eks aasta aega saame nüüd "tuunida" ja uuel aastal oma tulemusi parandada.

Kohtumiseni
Iganes tore oli. Kõik kes kaasas olid jäid rahule. Ainult 400m start oli tsipa liiga libe - jrgm kord tuleks mõnikümmend meetrit edasi-tagasi liigutada.

Tulemused siis 15,56 ametlikult ja kõige esimene sõit kirjutati paberile - 15.0. Pärast ma seda teatud põhjustel korrata ei suutnud. 1 kilomeetri peale siis 188km/h (spido 196km/h).

Kahju. et kõik sõidud kuni 13:10-ni kaotsi läksid. ma sõitsin neid vist ikka väga palju seal. ca 8? Ajad olid paberil. Küsisin veel mitu korda üle kas ikkka saab nii olla (ei uskunud 15.0 juttu alul)

Muideks... Lennuväljal põletasin umbes täpselt 18l bensiini Smile
Täitsa vahvalt sai päev sisustatud.

Hea meel,et sai ära nähtud-kuulatud kahe turboga 124,siiani olin sellest ainult külajutte kuulnud.Pole midagi öelda,paugutas küll.Rolzi 560 SEC-i sai ka tiba proovitud,nõu bääd car.:cool_rsvd:
Kahe turboga w124? Mis mootor? Mis võimsus? Pilte? infot?:biggrin:
Väga hea üritus.jäin väga rahule.suured tänud korraldajatele.sai siis seda 560 sec ka kaetud ja süda siiani haige ja tilgub verd.
Päris hästi liikus ikka see 124, kummid ei saand ainult pidamist, muidugi on seal kapoti all tal nokitsemist veel küllaga et õieti liikuma saada :tongue:
92S500 Kirjutas:Kahe turboga w124? Mis mootor? Mis võimsus? Pilte? infot?:biggrin:

Marek tegi pilte,eks paneb siiagi miskit.Välimus nagu tavaline valge,Esra takso,tagaluugil kiri 200 E :lol: Ütles,et varem saanud kilomeetri peale 202 km/h,täna kordas sama tulemust kaks korda.Autol hetkel mehhaniline pritse,elektrooniline tellitud ja siis loodab päris korralikult liikuma saada (mis ei tähenda,et ta praegu ei liikunud :cool_rsvd: ). Kui omaniku jutust õieti mäletan siis Saksast tulnuna oli passis 233kw,nüüd peaks rohkem olema.
Üritus 5+
Tänud korraldajatele! Tänud ka Andresele, kes mind kohale meelitas.
Enda autost lootsin 14,0 ja 200km/h. Aga eks aastad on teinud oma töö ja libe oli ka nende prügikasti tagant leitud rehvidega.

btw:
Omalt poolt paneks välja ka tagasihoidliku auhinna:
Üldarvestuse kolmele esimesele ühe tasuta autopesu.
Broneerimine 52-55105 (Parool: mb, auto nr.)
Veerenni 29/2 CMF Holding
www.cmf.ee

Täitsa tore oli ennast ja autot tuulutada...autole kulus see eriti häasti ära....seda oli tagasitulles kohe mõnuga tunda.....(otsene vihje sulle, hr. kuld) Tänud korraldajatele asjajamise viitsimsie eest...Õhtul Indrekuga veel SEC veic pöördesse ajades tekkis veel kiusatus 100m ka sõita muidugi....
P.S. klikka pildil

[Pilt: img_5037.jpg]
Ja muidugi tänud väga ilusate piltide eest siis Marekile ja Angelale...
Sain SECist hunniku ilusaid pilte....
Ja au ja kiitus sellele w124 ehitajale.....jõudu, jaksu ja edu edaspidisteks saavutusteks...
kyll on kahju et ei saanud kohal olla.Tööl Soomes,ülevedu oleks liiga tegema hakanud.Ehk mõni teine kord.
Kuigi olin esimest korda, olen üliväga rahul. Tänud kõigile!!!
Nii, lisame nüüd ka ülevaate sõitudest. Panin ka kirja enamvähem sõitjate nimed, kui aga eksisin, siis andke teada parandan ära.
Üritame mingi aeg ka väikse koosviibimise teha, et ka auhinnad pidulikult üle anda.

Veerandmiili sõidud

[attachment=1261]


1 km lõppkiirus

[attachment=1262]

PS! Veerandmiili tulemused on mul ainult auto andmetena olemas, seega auhinna saab auto omanik, sest otseselt sõitjat me ei tea, kes selle aja välja sõitis
Indrek Kirjutas:1 km lõppkiirus
PS! Veerandmiili tulemused on mul ainult auto andmetena olemas, seega auhinna saab auto omanik, sest otseselt sõitjat me ei tea, kes selle aja välja sõitis

rolz peab saama ka 1km auhinna... auto kiirus koonuste vahel oli 191km/h mitte 190km/h.

[Pilt: img_5109.jpg]
Aga kas siis mitte sina hoopis roolis polnud???

Sul tuli suurem kiirus, kui Rolzil ju
huvitav mis peale selle pildi tegemist sai...kumb siis esimesena joone ületas, must või valge? :hump:

http://marek.cbfoorum.pri.ee/2006-09-17_...get42.html
ralak Kirjutas:huvitav mis peale selle pildi tegemist sai...kumb siis esimesena joone ületas, must või valge? :hump:

http://marek.cbfoorum.pri.ee/2006-09-17_...get42.html

Valge ikka UZI
Jah, see oli üsna stardis tehtud pilt - valgel oli alguses minekuga probleeme, aga kui turbod tööle hakkasid, siis läks hulluks kätte ära
Lehti: 1 2 3