Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Haapsalu Kiirenduse järelkaja
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2 3
Peaks olema jahh selline nimetus:

Mercedes Benz 300 TE 3,4 AMG
nt. bmw 750 on ka tegelikult 5,4, ma ei ole täpselt kursis kuda päris kiirendusvõistlustel klassidesse jagatakse, aga ma arvan, et ikka kubatuuri järgi mitte 300TE või 750 järgi... kui mootor on 3,4 siis kW olgu kasvõi 500, mootor jääb ikka 3,4'ks. kui on tegu juba ülelaadimisega, siis lääb kohe võimsamsse klassi. kes teab täpselt kuda päriselt klassidesse jagatakse siis kommenteerige, ei viitsi netist otsida. Tongue

mina paneks 3,4 üle 3L mootorite hulka mitte kuni 3,0.
kiirendusvõistlustel läheks igal pool üle 3l klassi. a.k.a 3000+ klass
marek Kirjutas:nt. bmw 750 on ka tegelikult 5,4, ma ei ole täpselt kursis kuda päris kiirendusvõistlustel klassidesse jagatakse, aga ma arvan, et ikka kubatuuri järgi mitte 300TE või 750 järgi... kui mootor on 3,4 siis kW olgu kasvõi 500, mootor jääb ikka 3,4'ks. kui on tegu juba ülelaadimisega, siis lääb kohe võimsamsse klassi. kes teab täpselt kuda päriselt klassidesse jagatakse siis kommenteerige, ei viitsi netist otsida. Tongue

mina paneks 3,4 üle 3L mootorite hulka mitte kuni 3,0.

selle jutu järgi piaks 3000+ klassi minema ka valge 200 E - laadimist mis hirmus :bigsmile:
tavaliselt laadimine tõstab ühe klassi võrra ülespoole ikka Big Grin
turbokatel korrutataxe mootori kubatuur 1.6ga...minuteada..:hump:
Silver Kirjutas:turbokatel korrutataxe mootori kubatuur 1.6ga...minuteada..:hump:

Täpselt nii jahh ametlikel võistlustel.
Et tegu oli klubisisese üritussega . . . kus ei toimunud mõisa peale sõit.

Äkki rahuneks maha ja räägiks millestki targemast kui näriks tähte . . .
ma ka aru ei saa aetaks juuksekarva lõhki mida korrutatakse 1,6 mul siis 3,5 liitrine mootor ve
Markko Kirjutas:ma ka aru ei saa aetaks juuksekarva lõhki mida korrutatakse 1,6 mul siis 3,5 liitrine mootor ve
ei, aga sa võistleksid 3,5 vabalthingavatega yhes klassis...

aga karva võiks lõhki küll ajada, valge 300E-24 peaks olema kindalsti 3,0+ klassis, sest 3,0x1,6=4,8 Tongue(kahe turboga 3,0x3,2 irw), tagaiste ka veel väljas jne icc.

edit: tegelt võiks ju õigesti teha või mis? siis järgmine kord ma mõtlen...
Küll teeme, eks paljuski jäi asi ka korraldamatuse taha. Tulevikus tuleb asi korraldada ikkagi eelregistreerimisega ja kes ei registreeru sõidule, siis jäävad lihtsalt asjast välja ja sõita saavad vaid siis, kui hiljem aega üle jääb.

Lihtsalt, kui kohapeal on 30+ autot ja täpselt ei tea, kes millega sõidab ja mis auto täpselt on, siis suht raske nad ka kuidagi järjestada.
Ja hiljem kelleltki küsida ka ei saa, kuna pooled juba minekut teinud..

Aga eeldatavasti järgmine üritus, kuhu oma autodega läheme on siis kuskil jääralaj, eks siis vaatam üle rahva oskuse - kiirendus sõltub siiski paljuski autos võimsusest, oskuseid üsna vähe vaja, eriti veel autom. kastiga.

Jääl aga olulisem siiski oma sõiduoskus, ehki loomulikult ka muud tegurid mängivad palju rolli, kuid siiski mitte nii palju, kui kiirendusel.
marek Kirjutas:
Markko Kirjutas:ma ka aru ei saa aetaks juuksekarva lõhki mida korrutatakse 1,6 mul siis 3,5 liitrine mootor ve
ei, aga sa võistleksid 3,5 vabalthingavatega yhes klassis...

aga karva võiks lõhki küll ajada, valge 300E-24 peaks olema kindalsti 3,0+ klassis, sest 3,0x1,6=4,8 Tongue(kahe turboga 3,0x3,2 irw), tagaiste ka veel väljas jne icc.

edit: tegelt võiks ju õigesti teha või mis? siis järgmine kord ma mõtlen...

kas markkol mitte diisel ei ole ja need on niikuinii kõik ühes klassis?

ja kui on biturbo ega siis see kedagi ei huvita... loeb kas on üle laetud või ei.
Andres Kirjutas:ja kui on biturbo ega siis see kedagi ei huvita... loeb kas on üle laetud või ei.
no Shit sherlock... :lol:

2 indrek: pold korraldusel häda midagi, kõik toimis kiiresti ja ilma probleemideta... mitte nagu "ametlikel" üritustel.
Kõik oli igati OK ju.....mis vahet, kes kus klassis ja mis (:
Minu suurimaks auhinnaks oli puhtalt sõidumõnu juba...
Rolz Kirjutas:Kõik oli igati OK ju.....mis vahet, kes kus klassis ja mis (:
Minu suurimaks auhinnaks oli puhtalt sõidumõnu juba...

M.O.T.T.
Lehti: 1 2 3