Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: w124 200E ökonoomsus?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Selline mure et kuidas oleks võimalik mersud ökoks teha. Tegemist on siis MB E200, w124, 2.0l 87kw, 1990a. aa jh all on 4 manual käigukast.



ma osanud seda postitust paremasse kohta panna nii et panin vaba teema alla. Vabandust kui vale koht.
Vana Mercedes-Benz ja ökonoomsus on kaks erinevat asja ja neid paaritada ei õnnestu, sest mingid kromosoomid ei sobi sealSmile
Tegelikult saab, kuid tellijal pole mõtet maksta.
Kõige odavam on auto ökonoomsema vastu vahetada.
Järgmisena mootori vahetus diisli vastu, mis on sellel mudelil väga lihtne, peale seda toitesüsteemi ümberehitus.
Ja isegi diisel mootoriga Mercedes-Benz võtab kaks korda rohkem kui diisel volkar ja edasi ei lähe.
Võimalikult ökoks saad oma elu teha MB ma müües ja mingi mõtetu riisipunni ostes.
nu jh plaanis on küll osta vahetada välja diisli vastu, aga kuna lihtsalt präegu pean sõitma sellega et äkki kuidagi oleks saanud. Väga hull see asi pole, aga kuna ma sõidan palju ringi siis paraku on vaja natu ökomad autod samas ka millel oleks natu tõmmet ka. Ma sõitsin siin vahepeal golf 3 ei olnud väga häda midagi. Aga mille ma ikka mersuga sõidan, selle paganama mugav on lihtsalt ja meeldib SmileSmile
aga kui alla panna 5 kast diisli oma, siin kuuse all olen kuulnud et pidi juurde andma ja oluliselt ökom.Icon_razz
kui keegi tahab näha pilte siis saab siit: http://album.ee/album/557287/50271443?ga...pload_done
Pöördeid saab ilmselt alla kui tagaülekanne ära vahetada , maanteeotsi tehes pole eriti vahet , kas on 4 või 5 käiku. Neljaga lihtsamgi , ei pea niii tihti käiku vahetama=)
(24-05-2011, 09:48 PM)taaviw126 Kirjutas: [ -> ]Vana Mercedes-Benz ja ökonoomsus on kaks erinevat asja ja neid paaritada ei õnnestu, sest mingid kromosoomid ei sobi sealSmile

Mina sellega küll nõus ei ole. Oman Mb E200 diislit -87 a. ning kütusekulu on kuskil ala 4,3 sajale. Mina küll ei saaks kurta, et Mercedes-Benz ökö ei oleks. Nt. mõõtsime välja, et 10 liitri diisliga sai 256 km läbi vuratud.
No kraaksun ka, 87 aasta diisel universaal, omal ringi ehitatud 230 TE st. Maanteel 5 liitrit sajale. Suvel mingi aeg isegi nata alla viie liitri.
Peal on 53 kw diisel koos 4 manukastiga, mis on pärit 190D pealt.
Tagadiffriks 300D automaadi 2.87 ülekandearvuga. Saanud sellega eesti piki ja põigiti läbi sõidetud ja kärugi veetud.