Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Tahaks teada signaallambi tähendust
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Niisiis täna kingiti mulle sünnipäevaks MB w124 300D 80kw. 87a.

Ma ei tea sellest autost mitte midagi, alles õpin tundma, ning kohe on paar küsimust.

Käsipiduri tulukesest paremal on tuluke kus peal ring ja ümberringi katkendlik joon vms. Mida see tähendab?

Ja armatuuris ei oska ma valgust põlema manada.

Tänan ette juba.
See on piduriklotside kulumisandurite märgutuli, see läheb põlema, kui klotsid hakkavad otsa saama. Eeldusel, et sul on need andurid ka pandud, peale klotside vahetust....

Armatuuri valgus - kui tuled pülema paned, peab ka see põlema minema, kui ei, siis näpi resotaati - vasakpoolne nupp kellaplokis, keera see paremale põhja, vajuta alla ja libista näpp ruttu üle, et tuleks nn järsku lahti...need kipuvad ära oksüdeeruma...
Näppisin neid nuppe seal. Keerasin ja möllasin, vasakpoolne lõpuks nullis alumise odoka ära ja parempoolne kruttis kella Big Grin Tuld ei suutnud ette manada, võtan vist lahti ja kontrollin pirne.
Lahti võttes kontrolli kas trükiplaadil on kõik sillad terved(loodan et elektroonikud parandavad kui ma vale nime neile asjadele andsin)ja kontrolli ka reostaadi kõiki ühendusi.Võib olla ka pistiku viga.
Enda autol esinenud kõik need vead.
sünnipäevaks Mercedes-Benz... wow... not bad idea... Tongue


...vaat et riisituuningut ei tee, muidu tulen näpuga näitama! Tongue
Sain asja korda, tänud abi eest.

Riisituuningut ei hakka tegema, vihkan sellist asja. Üritan kõigepealt auto korda saada täiesti ning siis vast stanged kerevärvi.