Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tahaks teada signaallambi tähendust
#1
Niisiis täna kingiti mulle sünnipäevaks MB w124 300D 80kw. 87a.

Ma ei tea sellest autost mitte midagi, alles õpin tundma, ning kohe on paar küsimust.

Käsipiduri tulukesest paremal on tuluke kus peal ring ja ümberringi katkendlik joon vms. Mida see tähendab?

Ja armatuuris ei oska ma valgust põlema manada.

Tänan ette juba.
Vasta
#2
See on piduriklotside kulumisandurite märgutuli, see läheb põlema, kui klotsid hakkavad otsa saama. Eeldusel, et sul on need andurid ka pandud, peale klotside vahetust....

Armatuuri valgus - kui tuled pülema paned, peab ka see põlema minema, kui ei, siis näpi resotaati - vasakpoolne nupp kellaplokis, keera see paremale põhja, vajuta alla ja libista näpp ruttu üle, et tuleks nn järsku lahti...need kipuvad ära oksüdeeruma...
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#3
Näppisin neid nuppe seal. Keerasin ja möllasin, vasakpoolne lõpuks nullis alumise odoka ära ja parempoolne kruttis kella Big Grin Tuld ei suutnud ette manada, võtan vist lahti ja kontrollin pirne.
Vasta
#4
Lahti võttes kontrolli kas trükiplaadil on kõik sillad terved(loodan et elektroonikud parandavad kui ma vale nime neile asjadele andsin)ja kontrolli ka reostaadi kõiki ühendusi.Võib olla ka pistiku viga.
Enda autol esinenud kõik need vead.
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#5
sünnipäevaks Mercedes-Benz... wow... not bad idea... Tongue


...vaat et riisituuningut ei tee, muidu tulen näpuga näitama! Tongue
RWD or stfu!
Vasta
#6
Sain asja korda, tänud abi eest.

Riisituuningut ei hakka tegema, vihkan sellist asja. Üritan kõigepealt auto korda saada täiesti ning siis vast stanged kerevärvi.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  tahaks teada kus asub W124-l MerSeedus 2 2,626 21-02-2015, 12:51 PM
Viimane postitus: Hullm
  Tahaks autot pehmemaks s211 thalenfrei 8 6,665 03-02-2015, 02:57 PM
Viimane postitus: junn
  Tahaks teada E230 /342ARV MerSeedus 16 8,394 26-08-2014, 12:34 AM
Viimane postitus: MerSeedus
  w210 290 1998 automaatkäigukasti õli tahaks osta ricardo 4 3,184 31-07-2012, 10:34 AM
Viimane postitus: R129
  e 220 2001a rohkem teada mb kohta aivo230 6 4,167 13-02-2009, 11:44 AM
Viimane postitus: aivo230



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne