Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Probleem süütelukuga!
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tegu siis w124 300D 81kw 93a mudeliga mille just eile soetasin, täna aga rool lukus ja võti ei keera Sad Milles on probleem, millised on võimalikud lahendused ja kuhu pöörduda?
Ette tänades igasuguse info eest!
Süütelukk on pinge all, proovi võtme keeramise ajal rooli liigutada. Kui ei aita siis ootab ees luku vahetus.
Tänud!
Palju süüteluku vahetus võib maksma minna ja kas ka Pärnus seda keegi ette võtab?
Sellega saad vast ise ka hakkama. Lukk on kinnitatud rooli külge, seda saab eemaldada kui süüde on keeratud esimesse asendisse, seejärel saab piirava "nupu" sisse vajutada ja lukk on võimalik pesast välja tõmmata. Et lukk ei keera, siis pead piirava "nupu" kas läbi puurima või relakaga lased maha ning peakski olema võimalik lukk pesast välja tõmmata. Uus lukk asemele ja valmis.
Võimalik et on ka teisi võimalusi, sõbra autol sai sedasi probleem lahendatud. Mineku peal süüteluku südamikust annab märku see, et võtit on võimalik välja tõmmata süüte igas asendis.
Kasuta otsingut, ma ise olen nelja süütelukust juba 2 teemat genereerinud.

Edud.
Kui võti ei keera, siis pole sellest http://foorum.clubmb.ee/showthread.php?tid=17194 teemast suurt abi ma arvan. Nii luku kui südamiku vahetamiseks peab võti keerama vähemalt esimesse astmesse.