Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: K: W123 küljekarpide õige värv?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tervist, kuna läks pisikeseks kereremondiks(karbi ja põhja vaheline pragu), siis lõpptulemusena vaja mõlemad küljekarbid üle värvida. Hetkel sõidan linnas ilma kundeistmeta-kronstein millele iste toetus, kah roostes.

Olen omanud paljusid W123 keresid, kahjuks kõigil juba mingi isetehtud suvaline värvitoon. Seega pole originaali näinudkiIcon_sad
Konkreetne auto on mul tehasest siis tumehall metallikvärv. Hetkel karbid lihtsalt halli kivikaitsmega üle võõbatet.

Minu arvates siis õige oleks kivikaitse ja peale ilma metalliterata tavaline toonilt sarnane hall matt värv. Või on karbid tehasest samuti täpselt ülejäänud kerega ühte tooni värvitud? On kellegil reaalsed teadmised antud küsimuses?
Ehk keegi teab?! Vanakooli härrad?(V6sa, Karl ,Rolz, Gert jne...)
Nädala pärast saab juba värvima. Tore oleks kordki õiget tooni.
(30-05-2010, 09:58 AM)allan1 Kirjutas: [ -> ]Originaalis on ikka must(matt-must vist).
Et kas siis mattmust on kõigil W123 keredel või ainult tumehalliga käis kokku mattmust ?
Ikka kõigil peaks must olema. Minul oli nii helerohelisel kui ka valgel küljekarp mattmust.
Mu esimene MB oli tumesinine 300D W123 ja küljekarbid mattmustad.
Nonii, tänud vastuste eest klassikute omanikud. Imelikul kombel pole minu liikuril mustast värvist jälgegi-on selline matthall ja kivikaitse selle all.
Läheb siis kivikaitse alla ja mattmustaks.