Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: K: W124 260E '88 Aku tühi, kuidas uksed lahti teha?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Selline probleem siis:
Auto seisnud terve talve peaaegu ja aku on tühjaks saanud (muidu olen aegajalt käivitanud, pole probleemi olnud). Icon_sad
Puldist uksed ei avane ja autosse sisse ei saa!
Autoks on (nagu pealkirjas) W124 1988 sedaan kerega 260E.

Vabandan, kui selline teema on juba olnud. Asi on selles, et ei oska enam midagi ette võtta. Autot ei taha lammutada ega lõhkuda ka väga.Icon_neutral
Kus võtmed on? Või võti ei tööta?
Olen näinud 260E mudelit, millel konkreetselt võtit ei olegi on ainult ukselingid ja pult. Kas on tegu samasuguse masinaga?
Kui nii, siis mina isiklikult oskaks küll kapotti alla muukida, ehk siis nii teha, et sa pääseks akule ligi ja saaks sellegi vähemalt laadima panna, kui ta tõesti tühi kõigest on.
Mul ka kunagi sama probleem.võta saslõkivarras,mässi isoleer ümber,kergita klaasi poolt õrnalt kapotti(parem kui teine auto on kõrval,siis tead + klemmi kaugust) juhe külge ,miinusele koha ikka leiad.Edu
(19-03-2010, 09:37 AM)nordrainbow Kirjutas: [ -> ]Mul ka kunagi sama probleem.võta saslõkivarras,mässi isoleer ümber,kergita klaasi poolt õrnalt kapotti(parem kui teine auto on kõrval,siis tead + klemmi kaugust) juhe külge ,miinusele koha ikka leiad.Edu

Sellist kavalust kuulen küll esimest korda...Thumbsup
Asi ongi selles, et luku aukusid ustes ei ole. Tegemist nn "Keyless entry" süsteemiga.
Aga kuidas siis sealt kapot lahti muukida? Oleks hädastiabi vaja! (See saslõki varda variant tundub nadi olevat.)
Mis seal ikka, tee puust kiil ja toksi ettevaatlikult aknaraami ja kere vahele, kuni tekib piisav vahe, et traat siselingi taha ajada.
Täiesti teostatav ja nii teevad ka lukuabi firmad.
roni auto alla ja pane + juhe starteri taha, sealt läheb ju otse akule. starter asub ju juhipool mootori all, suht hästi peax ligi pääsema (andmed küll 200E-lt) miinuse saad suvalt raami panna.
Pluss juhe starteri taha ja miinus lihtsalt raami külge?! Vool taha ja uksed lahti vajutada?!
Sain ma õigesti aru?? Icon_neutral
(21-03-2010, 05:28 PM)DaimlerAg Kirjutas: [ -> ]Pluss juhe starteri taha ja miinus lihtsalt raami külge?! Vool taha ja uksed lahti vajutada?!
Sain ma õigesti aru?? Icon_neutral

Said küll
põhimõtteliselt peab toimima, iseasi kui lihtsalt sa starteri taha ligi pääsed?? 200- le pääseb kui tungida juhipoolt nina ülesse ja pugeda auto all isegi põhja kate ei jäänud jalgu (isetehtud põhjakate). kui starteri tagant pendixi külge panna laadija siis ju peab tulema lahti!! mõistlik olex ennem laadida akut nii 10-15 minti sedasi ja siis proovida uxi avada.
suure kruuvikeerajaga tee kapoti lahti , ja pane uut akut !
Leiduski üks abivalmis isik (arturmalcik), kes tuli ja tegi auto lahti oma vabast ajast ning ei soovinud midagi vastutasuks. Aitäh!Nod