Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: automatkasti rikke aidake
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
autol kadusid kõikk edaspidi käigud foori all ära .kui tuli fooris süttis siis mina jäin tropiks ristmikule seisma ainult tagurbidi käikk on olemas ja kõikk .....:confusedangry:
oskab keegi ütelda miks nii järsku kadusid käigud mis on selle põhjus ja mida peab vaatama ja uurima ????? kust viga otsida :eureka:
Arvan, et rike tekkis õli puudusest.

Paremal juhul piisab õli lisamisest, halvemal tuleb käigupakid ära vahetada.
:confusedangry: ma täitsa loll .....mis asi on käigupakkid ?? ehks seletad lähemalt palun.
Käigupakid=4 siduriketast ühes metallsilindris konkreetse käigu jaoks
Suur tänu seda ma tahtsingi täpsustada ...Kas keegi oskab vel ütelda kust oleks võimalik osta seda rem komplekti .
Rem komplekt sisaldab ainult tihendied - ja neid ei ole seal üldse vähe.....
Ja maksab ka mitu tuhat krooni....Õli proovisid? Kui ei miskit, siis kast lahti ja näed olukorda...
margooni Kirjutas:Suur tänu seda ma tahtsingi täpsustada ...Kas keegi oskab vel ütelda kust oleks võimalik osta seda rem komplekti .


kast maas nüütseks näha midagi ei old õli oli normis värvus ilus puhas ilma kõrbe lõhnata ..... kes oskab ütelda kust saab osta seda töökorras metalsilindrit koos käigupakkitega ?
Vaevalt et eraldi saad, kui siis ikka kasutatud kast....