Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Rapla Talvine Rada 15.02.09
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2
Tere
Rapla kardirada on broneeritud ja kutsun kõiki kes tahab osaleda või lihtsalt kohtuda. Võite kutsuda oma sõpru või keda iganes, see ei ole Mersuklubi üritus, see on lihtsalt igasuguste autode võidusõit

AWD
RWD
FWD

Aja mõõdame stopperiga
Osalemine maksab 150eeki
küsige kui midagi on küsida
eDiCk Kirjutas:Tere
Rapla kardirada on broneeritud ja kutsun kõiki kes tahab osaleda või lihtsalt kohtuda. Võite kutsuda oma sõpru või keda iganes, see ei ole Mersuklubi üritus, see on lihtsalt igasuguste autode võidusõit

AWD
RWD
FWD

Aja mõõdame stopperiga
Osalemine maksab 150eeki
küsige kui midagi on küsida

Infoks veel seda ka, et rajale ei tohi minna naelrehvidega. Lamelli lõbu ainult
BadgrinBadgrinBadgrin
Ja mersuklubi kiiremale saame auhinna ka. Aga siis arvestame neid, kes ikka Klubisse kuuluvad:p
osalemis tasu siis kui võistled või ka niisama kohale tulijale?
ce300 Kirjutas:osalemis tasu siis kui võistled või ka niisama kohale tulijale?

ainult kui võistled

ja lamellrehvid on ainult sellel juhul kui puhas tee, kui jääkate siis ükskõik
teeme nii
meil on kaks kuupäeva
14,02 ja 15,02
kellele mis parem sobib?
otsustage ja juba veebruari teisel nädalal teeme ära
eDiCk Kirjutas:teeme nii
meil on kaks kuupäeva
14,02 ja 15,02
kellele mis parem sobib?
otsustage ja juba veebruari teisel nädalal teeme ära

Vahet pole vast, aga ilmast ikka oleneb, kui saast ja plöga on, siis Tiit eriti rajale lasta ei taha
Osalemistasu saab ilmselt kohapeal maksta? Küsin kuna autol naastrehvid ja ilma ju ette ei tea. Kui kohapeal selgub, et saan osa võtta siis ka maksan.
Kas neid tünne mäletate raja ääres...need on nüüdseks betooni täis valatud.
Lõoke Kirjutas:Kas neid tünne mäletate raja ääres...need on nüüdseks betooni täis valatud.


Icon_lol
Mina ei soovitaks Mercedes'ega rajale minna
Renkju Kirjutas:
Lõoke Kirjutas:Kas neid tünne mäletate raja ääres...need on nüüdseks betooni täis valatud.


Icon_lol
Mina ei soovitaks Mercedes'ega rajale minna

Valus laks oli...hea et auto ära ei uppundIcon_confused
Boamadu Kirjutas:Osalemistasu saab ilmselt kohapeal maksta? Küsin kuna autol naastrehvid ja ilma ju ette ei tea. Kui kohapeal selgub, et saan osa võtta siis ka maksan.

Thumbsup
Minu teada tiit ei lase kardikale naastrehvidega, olenemata mis seal asfaldi peal on.
Ma ka ei laseks, kui ma rajaomanik oleks.
Kellegil operatiivinfot raja olukorrast kah on, st jää/lumi/asfalt?
Renkju Kirjutas:
Lõoke Kirjutas:Kas neid tünne mäletate raja ääres...need on nüüdseks betooni täis valatud.


Icon_lol
Mina ei soovitaks Mercedes'ega rajale minna

Kuidas probleem lahenes? Praegu juba sõidab?

edit: võimalusel olen Raplas olemas.
Usu, et eriti põnevust seal olema ei saa - see rada isegi sula ja soojaga aeglane. Libedaga veelgi igavam, keskmiseks kiiruseks vast 30 km/h saaks olema, sest kurve palju ja järsud
Indrek Kirjutas:Usu, et eriti põnevust seal olema ei saa - see rada isegi sula ja soojaga aeglane. Libedaga veelgi igavam, keskmiseks kiiruseks vast 30 km/h saaks olema, sest kurve palju ja järsud

jah
aga vaatame kes lumes proff
eDiCk Kirjutas:
Indrek Kirjutas:Usu, et eriti põnevust seal olema ei saa - see rada isegi sula ja soojaga aeglane. Libedaga veelgi igavam, keskmiseks kiiruseks vast 30 km/h saaks olema, sest kurve palju ja järsud

jah
aga vaatame kes lumes proff

Noh vaevalt seal miskit proffi selgitada annab, see lihtsalt aeglaselt läbikruiisimise teema. Proovisin sarnast rada isegi 4 veolisega on suhteliselt mõttetu.
Lehti: 1 2