Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W124 kõlarid eest/kaitseploki tähised/armatuuri valgustus
#1
Tahaks siis teada saada kuidas w124 armatuuris olevad kõlarite juurde pääseks.Kas keegi võiks pildi anda kaitseploki kaitsete kohta,sest mul ei ole autol seal karbi peal üldse midagi ja ei tea mis kaitse mida teeb Eusa_doh . Järsku ükskord enam nuppude,kellade ploki juures enam üldse valgustus ei töödanud.Muidu need  vea tuled töötavad ilusti.
Vasta
#2
urgitsed lapiku kruvikaga õrnalt nood liistud ära, mis katte servas näha, nende all on kruvid.
Vasta
#3
kus kohast need liistud ?
võib-olla ise olen nii dummie,et aru ei saa.
Vasta
#4
auto Kirjutas:kus kohast need liistud ?
võib-olla ise olen nii dummie,et aru ei saa.

Loe rahulikult läbi mida Jansa kirjutas ja mine vaata auto pealt, saad aru.
Vasta
#5
kui ma nüüd õieti aru sain,et kas siis kõlari katete ääres olev liist maha võtta ?
Vasta
#6
aga keegi armatuuri ja nupude valgustusega oskab aidata ?
Vasta
#7
auto Kirjutas:aga keegi armatuuri ja nupude valgustusega oskab aidata ?

aga palun...
http://foorum.mbklubi.ee/showthread.php?tid=97
Vasta
#8
ei tahaks nagu uskuda,et kõik pinrid otsa said
akna lülitite omad kah ei tööta üldse ja see kellade valgustus kah mitte lakkasid järsku kõik töötamast
Vasta
#9
Kas kaitse jebib või reostaat, see millest saad valgustuse eredust regulida, mudi seda.
Vasta
#10
valgustust ja eredeust regullimisn nupp ?
kus see veel asub ?
Vasta
#11
See on see nupp, kust saab alumise odomeetri näitu nullida teda sisse vajutades. Keerates saab sellega näidikute/lülitite pirnide valgustugevust reguleerida. See reostaadi kulumine on vanade masinate tüüpviga.
Vasta
#12
mis asi see reostaat on ?
Vasta
#13
Vabandust mu otsekohesuse pärast, kuid: kas sa üritad meid lollitada, pole elus ühegi autoga kokku puutunud, oled naisterahvas või lihtsalt blond? Su küsimused on.......kuidas nüüd öelda......kohati nagu kohtlased....
Vasta
#14
Peaks tasulise alafoorumi tegema, kus raha eest teeme kiirkursuseidEusa_dance
Vasta
#15
mul pole ennem mersut olnud ja teistel autodel ju seda reostaati ei ole ju sellepärast tahangi teada mis asi see on või teistel autodel on see teise nimega
Vasta
#16
Reostaat kui selline ei esine ainult autodel, ka muus eluvaldkonnas :-)
Kui kinos käid, siis seal ka valgus vaikselt kustub tänu reostaadile jne.
Ok, loe mis Kriipc kirjutas, see ongi reostaat.
Vasta
#17
kriipc Kirjutas:See on see nupp, kust saab alumise odomeetri näitu nullida teda sisse vajutades. Keerates saab sellega näidikute/lülitite pirnide valgustugevust reguleerida. See reostaadi kulumine on vanade masinate tüüpviga.
proovisin seda aga funkama ei hakkanud kas nende valgusutste jaoks on kah mingi kaitse olemas ja kui on siis mis numbri all see on
Vasta
#18
Kas logistasid/mudisid korralikult seda nuppu? Kui kulunud siis ainult keeramisest ei aita, vajuta korduvalt sisse ja kruti vasakule-paremale.

Kaitsmekaane all paber kus kirjas mis on mis kaitse, ühel pool saksa keeles ja teisel pool inglise keeles.
Vasta
#19
vot selles ongi asi,et mul ei ole neid nii saksa või ingliskeelseid sellepärast teema alguses küsisin kah,et kellegil skeemi ei ole selleks
Aga jah kuidas muidu keerata ja kas süüde peab täiesti sees olema ja mootor töötama või piisab kah sellest kui üks nõks ennem käivitust põlema peaks ?
Vasta
#20
Kaitsme number on 3 (8A). Kaitsmeploki ülemises reas vasakult neljas pesa. Valgustus läheb põlema koos gabariitide/lähitulede sisselülitamisega. Võtme asend süütelukus pole üldse oluline.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  w124 süüteluku vahetus kraabus 2 213 18-04-2024, 06:21 PM
Viimane postitus: kraabus
  Kuidas eemaldada w124 esiukse aknatõstuki mootorit kui klaas ei liigu? kraabus 2 171 02-04-2024, 07:27 PM
Viimane postitus: kraabus
  W124 "duo valve" (puhub sooja) Manifesto 3 407 22-03-2024, 05:14 PM
Viimane postitus: Manifesto
Photo W124 1989_alu velg v. terasvelg? squirrel9 4 249 29-02-2024, 10:30 AM
Viimane postitus: squirrel9
  w124 om606 käigukast/sidur eenupeenu 3 320 26-02-2024, 02:03 PM
Viimane postitus: eenupeenu
  Mure W124 pööretega spy4 21 7,923 19-03-2023, 11:28 PM
Viimane postitus: v6sa
  w124 karbikatete tüüblid IndrekJ 3 413 22-12-2022, 05:22 PM
Viimane postitus: stihl
  w211 kellaploki valgustus margojmi 1 398 02-12-2022, 11:58 AM
Viimane postitus: Marksus
  W124 3.0d mootori mure. M1X 4 677 29-11-2022, 09:33 PM
Viimane postitus: M1X
  Salongi valgustus hen1 21 1,699 27-10-2022, 12:12 PM
Viimane postitus: marek



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne