Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Silberauto - kiitus!
#1
Vastukaaluks sellele teemale http://foorum.mbklubi.ee/showthread.php?tid=7918 mõtlesin teha ka sellise teema, ei saa ju olla kõik ainult halb ja paha. Eks on seal ka häid asju, teen ise siis otsa lahti:

Väga meeldiv suhteliselt uus asi on see, et saadetakse mobiili peale meeldetuletus päev ette kui remondiaeg kinni pandud. Õige päeva hommikul kordavad ka seda meeldetuletust minu mäletamist mööda, tänapäeva kiires elus võib vabalt muidu meelest ära minna ( mul korra nii juhtunud...)

Varuosad tulevad reeglina ruttu kui laos pole, 2-3 päeva ja kohal. Kindlasti mõned harvemini tellitavad jupid kauem, kuid levinud asjadega muresi pole.

Saadavad klientidele põhjalikke küsitlusi tööde rahulolu ja teeninduse kohta, loodetavasti võetakse vastuseid tõsiselt ja asi liigub ainult paremuse poole.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#2
See on tõepoolest hea süsteem ja seepärast mulle seal käia ka meeldib. Sms-i saadetakse ka siis kui auto töösse vaja tuua või valmis on.
Teistel selline süsteem ammmu juba olemas. Silberil muidugi ka mõnda aega.
Ps. Pean ütlema et minul negatiivsed külastuskogemused puuduvad!
Vasta
#3
[quote=Karl]

Väga meeldiv suhteliselt uus asi on see, et saadetakse mobiili peale meeldetuletus päev ette kui remondiaeg kinni pandud. Õige päeva hommikul kordavad ka seda meeldetuletust minu mäletamist mööda, tänapäeva kiires elus võib vabalt muidu meelest ära minna ( mul korra nii juhtunud...)

Miks arvad,et seda tehakse kliendi huvides.Silberil jääb ju raha saamata.See,et klient ei ilmu kohale,on nende kahjum-mitte sinu.
W123 230E igapäevatöös.

Sigmar Avald
56 913 150
Vasta
#4
Olin septembris seal ja kõik oli hästi tehtud kuid aeglaselt
Vasta
#5
Silberiga on head kogemused,kui enda mehaanikud jagu ei saa,siis kõne Silberisse ja kõik on laabunud.Ehk siis tervitame töökat Silberi pere:bigsmile:!

NB!Ei tervita neid kahte . . . . Prillopit ja seda autode sisseajajat,kes arvab et kliendi kaubikud 5kohta parkimis sildi all ei tohi ma enda kaubikuga parkida(2Korda olen piiikalt p..sse saatnud) aga mehel jääb õigust ülegi!!
CL500 & ML500
Ameerikaautode lammutus Eestis.
http://www.v8import.com/SWE/?group=5

Vasta
#6
Kogemus äärmiselt põgus, kuid 1991.a. auto originaalraadio kood leiti sujuvalt ning töötajaskonna suhtumine ning teenindus igati bro.
Aitäh!  
amatöörautojuht
Vasta
#7
no kiidaks ka siis, kuigi viga esimese hooga ei kadunud, aga ega ma tegelt seda lootnudki, pole päris sarniiriloksuga tegemist.
Suhtumine oli küll bueno, e-kirjale peale, kus kirjeldasin auto vanust, läbisõitu :tongue: ja häda, helistas Prillop ca kümne minuti pärast ja rääkis mõistlikku juttu.
Töötegemise päeval oli keegi teine mees letis, nime ei mäleta, aga samuti pole miskit ette heita.
Ei jäänud kehva muljet.
Vasta
#8
Kiidaks just Hr. Prillopit, kes on silberis aastate algusest tööl.
Kui enda 190-ga seal käisin, siis ikka sai igasugu küsimuste ja muredega just tema poole pöörduda.
Vastused olid tal nagu taskust võtta :biggrin: (ja neist oli alati kasu).
Vasta
#9
Mul ei ole ka Prillopile miskit halba kosta, täitsa norm ja kompetentne vanahärra.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#10
Prillopiga kokkupuude jääb väääga vanasse aega ja see hea ei olnud!Aga see hallipäine parklapoiss....:pissed2: see on alles hiljuti toimunud lugu(paar kuud)!!
Aga see selleks ,Silber ruulib ikkagi :bigsmile:
CL500 & ML500
Ameerikaautode lammutus Eestis.
http://www.v8import.com/SWE/?group=5

Vasta
#11
Mulle, peale kõige neid Imre ja teisi, meeldib Silberis puhtus, kui te oma mersuga sõidate heas ülikonnas või lihtsalt puhtas riietuses siis te vist teate kuidas pärast Imre külastamist vaja kõik seda puhastuse viia, ja põrandal on juba 5sm õlikatte.
Vasta
#12
Minu poolt kiitus Tartu Silberile (teenindaja nime lisan hiljem, vaatan arvelt) kes mind eile, 20.03.2008 kenasti hädast välja aitas ning masina väljaspool järjekorda ära timmis (2 küünlajuhet peksid üle ning tekitasid paraja segaduse kogu mootori juhtimises, jama algas nii umbes 30 km enne tartut võru poolt tulles).
Algul oli küll jutt, et enne teisipäeva ei mängi välja kuidagi kuid peale olukorra lähemat tutvustamist (naised-lapsed-koerad autos + tonn pagasit) võeti masin ette ning paari tunni pärast oli korras! Arve oli muidugi suht priske kuid täiesti asja eest. Ja juhtmetelt sai veel 10 prosa alla ka, ilma küsimata Smile
Seega suured tänud abi eest!
perpetum mobile
Vasta
#13
Mul oli see gaasitrossi jama. Et ei püsinud hoova küljes kinni enam. Sisetunne ütles, et see on nüüd esinduse teema. Toksisin õhtul murekirja valmis, järgmine päev tuli vastus, et tross on 500midagi ja paar tundi läheb vahetamise peale ja nädala aja pärast saaks.
Noh, ok, vastasin.
Järgmine hommik Prillop helistab, et tema vaatas uuesti skeeme ja et kui ta nüüd minu jutust õieti aru on saanud, siis saab seda konkreetselt katki olevat junni seal trossi küljes eraldi vahetada ja et see nii väike asi, et järgmisel hommikul juba jõuaks.
Noh, ok, vastasin.

Üritus läks maksma 9.- varuosa + 200.- töö + km Smile
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Sveitsi numbrialuste vahetamine Silberauto numbrialuste vastu nostromo 6 5,213 28-07-2013, 08:54 PM
Viimane postitus: Ermo
  Kiitus Idu 1 1,785 05-01-2013, 12:57 AM
Viimane postitus: Karl
  Silberauto sügisene pakkumine indrek 0 1,761 20-10-2009, 05:11 PM
Viimane postitus: indrek
  Silberauto - jälle jama :P Blue Chip 40 16,043 21-03-2008, 02:03 PM
Viimane postitus: rauntz
  Silberauto Talvesafari 2006 clk230 0 1,756 07-03-2006, 11:13 PM
Viimane postitus: clk230



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne