Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Populaarseim küsimus sinu MB kohta
#41
Mul küsis üks trennikaaslane (rootslane), et kas mul on mingi sponsorlussuhe mõne rehvitootjaga. Iga kord minnes ja tulles ikka kisub ratas ringi käima. Muidugi mõnitas kui arvas, et mul on oma 150hp´d. Krt, 150hp`ga ei saa ju ratastki ringi.
Ja Venemaalt paar tegelast küsivad igasugu spetsiifilisi küsimusi mootori kohta, nad fännavad ilgelt MB`d
Vasta
#42
liisel Kirjutas:Ei mossita ma keskit... Pean tunnistama et minu jaoks üks kõige rumalamaid küsimusi on ühe meesolevuse poolt esitatav on, et kui auto katki, mis autol viga... Tõesti see pole nagu minu rida mis tal viga on<Smile selleks ikka meesterahvad kes peaks asja välja uurima ja kui omal kodus sellist ei ole siis on olemas remondimehedSmile ja MB foorum kus tarka nõu antakseTongue

Ma oma emaga hädas, kes käib autoteeninduses ja talt küsitakse, et mis viga on .... Ja siis kui ta vuristab silmad kinni ette, et mis viga siis pannakse suu kinni ja mokaotsast mökitatakse...no kui te nii kindel olete siis me võime ju need osad vahetada ....
Kodanikul servises on vähem aastaid kui minu Emal roolikeeramises ....
Vasta
#43
liisel Kirjutas:Ei mossita ma keskit... Pean tunnistama et minu jaoks üks kõige rumalamaid küsimusi on ühe meesolevuse poolt esitatav on, et kui auto katki, mis autol viga... Tõesti see pole nagu minu rida mis tal viga on<Smile selleks ikka meesterahvad kes peaks asja välja uurima ja kui omal kodus sellist ei ole siis on olemas remondimehedSmile ja MB foorum kus tarka nõu antakseTongue

Ise te naised tahtsite seda võrdõiguslikkust...
Vasta
#44
Tavalised küsimused: kui suur mootor, palju pena võtab, kas sõita saaks(tuttavad), mis aasta jne- see on siis auto puhul.
Tsikli puhul on asi naljakam-rahvas kukub pikalt küsima ja siis seletama, kuidas nad nooruses hullud ratturid olid.
Vasta
#45
MBw140 Kirjutas:kuidas see kütusekulu küsimine teid imestama küll paneb? suur auto ja mootor ka mingi 5 või 6 liitrit tõesti esimene asi mis pähe tuleb on kütusekulu ju loogiline. minuarust 3,5 TD võtab ikka päris palju kütet 5 liitrise bensukaga poleks üldse võimalik sõita ju. mul ka seda ikka kõik küsivad ja täitsa loomulik. ise küll 6 liitrisega raha ei raatsiks põletada, ja polegi teist. 3,5 td võtab kütet normaalsest autost poole rohkem aga benukas 5 liitra on õudus kuubis, kordades rohkem, selle rahaeest võiks päris mitu mitu autot sõita, jube rikas peab olema

ee jah see on küll mersufoorum aga no KÕIKK 101% omanikest ei ole taksojuhid (jep thats the truth)


ja võrdõiguslikkus tähendabki IMO seda, et mõlemad sugupooled võivad mõne mahukama mersufoorumi tutorialilehe lahti võtta ja ise asja kallale asuda ja oma 600SEL'il tavalised jooksvad hooldused ära teha.
vanasti oleks igast riste ja asju ette löödud, kui memm kulbi tagant kanalisse korra oleks hüpanud, et auto alla vaadata.

minult küsitakse kõige enam - kuidas hoolduskulud on võrreldes saksa luksustoodanguga?
auto ostust 07/07 (ls 141k) on tehtud 12/07 (ls 150k) vehos hooldus (õlid+filtrid+kojamehed).
nüüd siis on 10/08 159k. varsti peab jälle õlid+filtrid ära vahetama. auto ise ostetud Eestist ja 1 omanik.

aga W140 CL500 saab olema minu järgmine auto, piiks the crappy build quality, mulle meeldib retro Wink
Vasta
#46
liisel Kirjutas:sorry et julgesin suu lahti teha... A võibolla on võrdõiguslikkusest mul vähe teistsugused arusaamad... mine tea... A see pole pealkirja teemaSmile Seda võime arutada kuskil mujal

väikemees Kirjutas:Ise te naised tahtsite seda võrdõiguslikkust...

Eusa_whistle
Vasta
#47
Ehmatus ja seejärel küsimus: "Mis asjad need on?" - kui kupee turvavööde "pakkujad" vms neid ka ei kutsuta, ukse sulgudes välja sõidavad. Kütusekulu on juba harjumuspärane.
Vasta
#48
... mõni kysib (2,5-16v vaadates ) ... kuskohast oled sellise tuningu/spoilaringi sebinud  ? Ja mõned erudeeritumad kiidavad ...  Ilus EVO ..Icon_biggrin
...  see kaunis edev hetk mul siis Icon_biggrin ... ehituna  võõraste sulgedega ... aga jah  eks ma siis selgitan ja täpsustan pisut asjade tegelikku olemust .
Vasta
#49
"skolka havaet?" Big Grin

OT: Btw, Kuldar... kas displeil on tegu sinu autoga? Ma olen näinud mingit üsna noort tegelast selle roolis. Vaevalt, et sina.
Vasta
#50
voodoo Kirjutas:"skolka havaet?" Big Grin

OT: Btw, Kuldar...  kas displeil on tegu sinu autoga? Ma olen näinud mingit üsna noort tegelast selle roolis. Vaevalt, et sina.
.. õige tähelepanek , see on Kuldar Junior ,kellele ma aegajalt autot annan .
.. ps ... poeg Karl , ehk klubi Karli nimekaim .
Vasta
#51
Kuldar Kirjutas:
voodoo Kirjutas:"skolka havaet?" Big Grin

OT: Btw, Kuldar...  kas displeil on tegu sinu autoga? Ma olen näinud mingit üsna noort tegelast selle roolis. Vaevalt, et sina.
.. õige tähelepanek , see on Kuldar Junior ,kellele ma aegajalt  autot annan .
.. ps ... poeg Karl , ehk klubi Karli nimekaim .

mõned aastad tagasi seisis lasnamäel katleris taoline auto, kas see sama? samast autost oli veel mingis eestikeelses ajakirjas kerge jutt valmis tehtud...

vabandan OT eest..
Vasta
#52
Minult on küsitud ikka, et palju kütet võtab ja kui palju välja jookseb.
Vasta
#53
voodoo Kirjutas:
Kuldar Kirjutas:
voodoo Kirjutas:"skolka havaet?" Big Grin

OT: Btw, Kuldar...  kas displeil on tegu sinu autoga? Ma olen näinud mingit üsna noort tegelast selle roolis. Vaevalt, et sina.
.. õige tähelepanek , see on Kuldar Junior ,kellele ma aegajalt  autot annan .
.. ps ... poeg Karl , ehk klubi Karli nimekaim .

mõned aastad tagasi seisis lasnamäel katleris taoline auto, kas see sama? samast autost oli veel mingis eestikeelses ajakirjas kerge jutt valmis tehtud...

vabandan OT eest..

see sama just , autolehes oli jutt . Mulle tuli see autoleht ka autoga kaasa Icon_biggrin
Vasta
#54
Minult ikka küsitakse klassikaliselt, et kas bens või disla... Krt auto ei näe ju üldse sedamoodi välja, et sääl diisel võiks tuksuda Smile
Küttekulu on järgmine küsimus kohe. Ja vastust kuuldes tõdemus, et ikka võtab siis...
Vasta
#55
Küsitakse mitme liitrine,vastuseks,et kolmene bensakas,kohe vastu,et palju rüüpab.Ütlen siis keskmise kütusekulu ära-tuleb kohe automaatselt vastuseks- NII VÄHE?
Vasta
#56
tavaline jutt on
KConfusedee on vist väga suure mootoriga ,kolmeliitrisega vist?
V:Ei,Kuue liitrisega on Badgrin
Vasta
#57
Njah ma siis olen ainuke Oma (võrdõiguslikult:MeieEusa_whistle) kelle "sadakakskümmendkuus" on uputatud diisel mootorisse ja kui nagu masina häälest küsitakse et diisel? Ja postiivse vastuse järgi kohe küsimus turboga? Mille peale ma viisakal eitan Tuleb nagu alati yhest suust vastus "kas see asi liigub ka või?"
Damn mehed(kes veel plaanivad kysida) Vana "sadakakskümmedkuus" ei ole ju mingi raketikaks tehtud- Minu(MeieIcon_cool) jaoks on ta lihtsalt mugav, kena , suur masin millega elegantselt ja graatsiliselt liikuda punktist A- punkti B. ja nagu alati temale kohane "Lay down-na"Nod
Vasta
#58
K: Palju kulub kütust? V: Sõidab õhust ja armastusest.
K: Kas liiga vana MB pole? V: Ma noor mees ja mulle meeldib vanu autosi ja noori naisi näppida.
K: Kas kindlustus kallis pole? V: odavam kui sinu bemmil millel kolmandik vähem suksusi vahel MUahahahahh ..
K: Kiiresti 0-100 km läheb? V: siksist sõidab mõõda nagu sittuvast koerast.
K: Kallis pole üleval pidada - Mercedes-Benz juu.. ? V: Ongi kergem ringi käia kui raha taskus vähem.
K: Müü auto ära.. odavalt! (mingi vööras mees tanklast) V: Müü näine ära Odavalt(keeras vihaselt ringi ja kadus)
K: Mercedes-Benz vää(naisterahvas parklas) V: Ei Volga
K: Kas bens või eesel? V: Tõutäkk!
Lisaks nagu MB-de puhul ikka saab kiita, et vaikne, suur ja mugav ning enamusele "tibenstiele" mõjub MB ja BMW märk nii või na vahet pole mis aasta ja kui ront see ka poleks, põhiline, et märk küljest ei kukku Smile
Vasta
#59
1 aasta olnud mb190E 89'a - "diisel jah?" ja kui mootori käima ajan, sõitma hakkame "Kuidas ta nii vaikne on?"
Vasta
#60
Reedel 1aser(?) :krasivaja masina, pradai?
Ma vastu: tvesti stuk! (200 000.-)
Tema: tak malo!
Mina: ok paidjom ARK
Tema hiilis vaikselt minema.
Ja muidugi kyttekulu, mootori suurus, velje hind.... Neid ei pane enam t2helegi
Pesuruumide ja saunade remont.
Aurusaunade ehitus.
W/C126 peenhäälestus. #w126garaaz
5 126 735
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  k: om602 66kw kohta Oras. 2 798 10-09-2021, 10:32 AM
Viimane postitus: dad
  Küsitlus sõiduki hooldustööde teostamise kohta mersu12345 1 644 21-04-2021, 12:36 PM
Viimane postitus: mbw204
  Küsimis EPC ja WIS kohta Alan87 4 3,100 01-08-2018, 04:36 PM
Viimane postitus: Alan87
  Loll küsimus, kuid ehk keegi oskab aidata toix88 11 8,028 18-12-2016, 01:49 AM
Viimane postitus: kaupo51
  Tasuta Veebiseminar Veoki Käivitusmootori kohta SkeletonTech 0 1,745 15-09-2015, 01:17 PM
Viimane postitus: SkeletonTech
  Soovin infot auto ja omaniku kohta ! MARIO! 1 2,758 11-04-2015, 09:22 PM
Viimane postitus: Heinar
  Autoorienteerumine 4. okt. Jäänud 5 viimast kohta! Minister 1 2,529 02-10-2014, 09:59 AM
Viimane postitus: Minister
  küsimus suurele ringile reimo86 2 3,187 23-07-2013, 08:48 PM
Viimane postitus: reimo86
  K:Mercedes-Benz E 220 CDI 105kW sooviks infot auto kohta 753dfx 13 10,739 26-04-2013, 01:53 PM
Viimane postitus: Autojuht
  küsimus üv kohta marek1983 3 3,759 11-02-2013, 10:29 AM
Viimane postitus: v6sa



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne