Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Populaarseim küsimus sinu MB kohta
#1
Mina saan tingituna märgist 600 keskmiselt korra nädalas vastata võõrastele inimestele küsimusele "Palju kütust võtab?"  Mõtlesin et, peaks ka mõne corolla mehe käest parklas sama küsimust küsima :biggrin:

Millele teised vastata saavad ?
Vasta
#2
Mis aasta masin...98?

Nali on selles, et auto on aastast 1986Confusedilly:

SELliga on kah seda kütuseküsimust puudutatud. Ja siis solvutakse, kui ma teatan:"kõik võtab ära, mis paaki lastakse...".
Vasta
#3
Päris kobe....palju sõitnud on !? Smile
Vasta
#4
"Mis aasta see pill on?"
E55 AMG
Vasta
#5
Ma arvan, et panen teile korraliku puuga ära: "Diisel vä?". See oli siis enne seda, kui mootori amort oli veel vahetamata ja eest kostis sellist krõbinat. Pekki, siis hakka seletama, et 2.0 bens ja külmast peast on MB mootorid nati lärmakamad ning mootori amort läbi.
Vasta
#6
Mitmed tuttavad rullarid on küsinud, et palju kütet võtab ? :biggrin: Kui vastan, et kuskil 12-13, siis on kohe Confusedhocked: :lol:
Samas kui mõni W123 mööda sõidab, siis mitmed sõbrad on küsinud : "see on ju täpselt sama mis sul?" :biggrin:
1993 Ford Scorpio Stufenheck 2.0i Topas
Vasta
#7
"Mis klassi Mercedes-Benz see on"?

Tagant puudub mudelitähis
Vasta
#8
Ilmselt kõige tihedamini ikka see küttevõtmise teema.

Tegu S350TD-ga
Vasta
#9
mis Mercedes-Benz see on, "sadanelikümmend". niii lahja? :lol:
Vasta
#10
piitre Kirjutas:naised ikka vahel kysivad "kuidas sul tagaistmel nii palju ruumi on" :lol:

....:biggergrin: ... jah naised on praktilised .... :bigsmile:
küsimus mis minult küsitud on sama "Palju kütust võtab?" ja siis veel targemad küsivad "kas on päris viiesajane?" :bigsmile:
"Mercedes и в Африке Mercedes"
Vasta
#11
Põhiline ikka kütusekulu kohta ja avaldatakse arvamust, et jupid on kullaga (seda kollast metalli pean silmas, mitte klubilist) ühes hinnas. Mõni pädevam küsib ka, et kas pika kerega vä.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#12
Kas seda autot diiselmootoriga ka on ?Confusedmash:
Vasta
#13
"Kas su sec sõidab bensiini või diisliga?"....nagu wtf
Vasta
#14
Mu käest paarkorda küsitud kas disla või bens.ma naerma hakkanu.SL ei toodetud ju diisleid kunagi ega toodeta ka kunagi.
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
Vasta
#15
Hea koom on nende küsimustega indeed.
Mul siis ilusti 560 SEL tähis ja sama küsimus enamustelt, ka täna Haapsalus käies politseinikud küsisid, et "Kas bensiiniga või diisliga?":lol:
Ja kui saavad teada, et liitreid palju ja bensiin, siis tuleb küttekulu küsimus kohe tagant järgi.
Vasta
#16
Mis aasta auto, mis hinnaga? ja siis: "Deeem, selle raha eest saaks ju 10a noorema obljäädi..."Confusedilly: Kui tuletada inimestele meelde, palju need eelmine aasta maksid ja palju Mercedes-Benz maksis ning maksab nüüd, siis tavaliselt jääb jutt katki. Pointless anyway.
Vasta
#17
mul nii igav auto, et küsimus tekib tavaliselt alles odokat nähes- 'õige läbisõit on vä?!'
/760k on ees Big Grin/
Vasta
#18
vabandan OT pärast, kuid mõnitavaim küsimus auto kohta ( siis oli BMW), tuli ühelt vanalt sugulaselt, kes vaatas autot ja küsis imestunult: "Kas see ikka sõidab veel?"

Siis ei osanud nagu midagi vastata.

MB kohta küsitakse ikka, et palju kütust võtab ja kas suurt autot ( W124- wtf???) raske parkida pole.
Vasta
#19
Kuigi sildid tuled viled on küljes on mitu korda tuldud juurde ja küsitud - "eto 300?" Peale jaatavat vastust - "zajebiiz". :biggrin:
Vähe naljakamad küsimused on olnud veel "kliimaavtomatik jest?" ja "nahksisu jest"?
Muidugi küttekulu on tavaline küsimus.
Turbo
Vasta
#20
Päris mitmeid küsimusi on tulnud.
Põhilised on....
*Kas talvel jahe sõita ei ole selle katusega ?
*Palju veljed maksid`?
*palju selliseid mersusi eestis on ?
*Palju kütust rüüpab?
*Bensukas on tuldud mitu korda küsima ,et kas müün autot ja mis hind on.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  k: om602 66kw kohta Oras. 2 798 10-09-2021, 10:32 AM
Viimane postitus: dad
  Küsitlus sõiduki hooldustööde teostamise kohta mersu12345 1 644 21-04-2021, 12:36 PM
Viimane postitus: mbw204
  Küsimis EPC ja WIS kohta Alan87 4 3,102 01-08-2018, 04:36 PM
Viimane postitus: Alan87
  Loll küsimus, kuid ehk keegi oskab aidata toix88 11 8,028 18-12-2016, 01:49 AM
Viimane postitus: kaupo51
  Tasuta Veebiseminar Veoki Käivitusmootori kohta SkeletonTech 0 1,745 15-09-2015, 01:17 PM
Viimane postitus: SkeletonTech
  Soovin infot auto ja omaniku kohta ! MARIO! 1 2,759 11-04-2015, 09:22 PM
Viimane postitus: Heinar
  Autoorienteerumine 4. okt. Jäänud 5 viimast kohta! Minister 1 2,529 02-10-2014, 09:59 AM
Viimane postitus: Minister
  küsimus suurele ringile reimo86 2 3,187 23-07-2013, 08:48 PM
Viimane postitus: reimo86
  K:Mercedes-Benz E 220 CDI 105kW sooviks infot auto kohta 753dfx 13 10,739 26-04-2013, 01:53 PM
Viimane postitus: Autojuht
  küsimus üv kohta marek1983 3 3,759 11-02-2013, 10:29 AM
Viimane postitus: v6sa



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 3 külali(st)ne