Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uus remondikoht Laki tänaval
#1
Kelle jaoks uus, kelle jaoks mitte.Tegu siis VIP grupp OÜ ga-Laki auto hooldus.

Asub Laki tänaval Laku Tuningu vastas Düno stendi kõrval.Ruumid on uued, puhtad ja avarad. Sees 3 tõstukit ja normaalsed töötajad.

Käisinseal nii SEL i kui ka oma 300SD ga. Viimase remonditööd olid järgmised: Klapisääretihendite vahetus, klapide regulleerimine, veepumba vahetus, starteri remont- starter maha ja uus tõmberelee asemele+ veel nipet näpet.

Kokku läks töö maksma 1100 krooni, mille sees oli ka jahutusvedelik

Mina olen rahul, esialgu kõik poldid on kinni, mitte nagu mõnes teises paaris kohas, kus olen käinud, samuti oli suhtumine ülimalt normaalne ja ka auto jäi seest ning väljast puhtaks.

Esialgu võib töö tunduda tsipa aeglane, kuid tegelikult see nii pole - nad seal teevad mitut masinat vaheldumisi ja seega võib asi nõksa venida, aga see ei tähenda seda, et maksumus suurem oleks.

Tunnitasu on 250 krooni ja teevad kõike, ehkki mootorite arutamine paistis rohkem meeltmööda olevat.
Kuldar oskas rääkida ka MB klubi allahindusest, mis siis pidi alla 200 eek tund jääma, aga las ta kommenteerib seda ise.

Üks omanikest Andres, telefon on 5224242 on tegelenud palju Mersudega ja ei pelga ka ise käsi määrida, mis minule sellest asutusest vägagi hea mulje jättis.

10 palli systeemis annaks 8 punkti - arenedaveel annab. Hetkel neil puudu mootori diagnosti aparaat.


Soovitan kõikidele seda kohta
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#2
väga positiivne Smile
kuigi Imre on ka puhtusele rõhku hakanud panema. Olemas nii kilest istme- kui roolikatted ja vähehaaval püüab sitta välja visata töökojast. Aaga siiski...
...
Vasta
#3
Just, seal Lakis kaks märksõna Puhtus ja Suhtumine, mida naljalt eriti ei leia igalt poolt selle raha eest. Väga korralik koht esmamuljete järgi...
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#4
Ot: aga podid jäävad ka teistes kohtades lahti. Viimane kord jätsid Silberi mehed lahti osad sisselaskekollektori poldid!Confusedmash:
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#5
Indrek Kirjutas:Tunnitasu on 250 krooni ja teevad kõike, ehkki mootorite arutamine paistis rohkem meeltmööda olevat.
Kuldar oskas rääkida ka MB klubi allahindusest, mis siis pidi alla 200 eek tund jääma, aga las ta kommenteerib seda ise.

Kas tänase seisuga on mingi ale ka sealt?
Vasta
#6
Joos Kirjutas:
Indrek Kirjutas:Tunnitasu on 250 krooni ja teevad kõike, ehkki mootorite arutamine paistis rohkem meeltmööda olevat.
Kuldar oskas rääkida ka MB klubi allahindusest, mis siis pidi alla 200 eek tund jääma, aga las ta kommenteerib seda ise.

Kas tänase seisuga on mingi ale ka sealt?

Kommentaariks niipalju 250 -sest tunnihinnast MB klubi liige maksab 200 .-
Lisaks vajaminevate varuosade osas Lakiautost allahindlus -15% .....
Klubikaardi ettenäitamisel .
Ja niipalju kui ma olen Andrese suhtumisest ,MB klubi liikmetesse ,kuulnud on see alati olnud "omajopelik" (loe: heatahtlik) olnud. Niiet soovitan soojalt . :bigsmile:
"Mercedes и в Африке Mercedes"
Vasta
#7
enda sec ka seal praegu eks vaatab kuidas töö kvaliteet siis on.
Vasta
#8
Sama siin , mul 140 seal , ja käimakott maha ja peale... + muu nipet-näpet .
"Mercedes и в Африке Mercedes"
Vasta
#9
nägin su mahvia pilli seal jah
Vasta
#10
Viimase külaskäigu põhjal annan sellele töökojale "No points".
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#11
Lõoke Kirjutas:Viimase külaskäigu põhjal annan sellele töökojale "No points".

Selgita lähemalt.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#12
Kui kunagi viitsimist on siis kirjutan pikemalt.
Ega midagi hullu ei juhtunud,lihtsalt täielikult null-pigem miinus päev.
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#13
Räägi jah lähemalt oma null ringist.Isegi otsin kohta kuhu oma kutsikas sisse lükata.Ei jaksa taga enam mässata.Otsik siis jah kohta kuhu ta parandusse viia, aga kohta kus ei tüssata.Sest ise ei teagi mis tal viga olla võiks.
Vasta
#14
Käisin ka seal mingit piduri pumpa vahetamas ja kõik läks ilusti. Suhtumine on väga meedliv ja mehed tunnevad asja. Kui vaja lähen tagasi.
Vasta
#15
Kui see koht mida mõtlen siis 3+
Vasta
#16
Olen seal isegi mõned korrad käinud ning siiamaani rahule jäänud. Mis põhiline, ootejärjekorrad on vähemalt senini olnud suht mõistlikud. Kui mõnes kohas ootad paar nädalat, siis seal olen saanud tavaliselt alati järgmine päev löögile.
Vasta
#17
nuniii... ex lähen proovin ka oma SE-ga liinil käia.... vaatame mis mehed nad siis starterite kohalt on :lol:
Vasta
#18
tervitus

käisin küll täna laki tänaval,kuid ei leidnud sellist kohta
oskab keegi öelda täpsemat firma nimetust või aadressi ??
Vasta
#19
v2ikejoss Kirjutas:tervitus

käisin küll täna laki tänaval,kuid ei leidnud sellist kohta
oskab keegi öelda täpsemat firma nimetust või aadressi ??

Kui sa leiad ülesse Laki Tjuuningu, siis asub samas hoovis aga teiselpool maja. Peaks olema Laki 7, Kadaka tee ja Forelli keskel.
Vasta
#20
Kas see on see koht kus lukksepp naisterahvas on? Peremees sõidab rohelise punniga?
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Uus Autoseikluse Karikasari – Kesk-Eesti Karikas 2022 Minister 4 628 10-12-2022, 02:35 PM
Viimane postitus: Minister
  Uus autoseikluste sari Tallinnas - Missioon #1 alustab! Minister 0 660 04-10-2021, 09:25 PM
Viimane postitus: Minister
  Hea uus ja vähetuntud vana muusika. Werewolf 45 34,224 26-07-2020, 03:36 PM
Viimane postitus: Werewolf
  Uus sõidukite tehnonõuete määrus sm. pelle 2 2,502 28-08-2019, 07:23 AM
Viimane postitus: indrek
  Autode müük suur sõjamäe tänaval Ercotec 12 10,432 30-10-2015, 05:37 PM
Viimane postitus: ktmduke
  Autopesula laki tn.6 !!!!! Kampaania ja tegelikkus! meclce 17 21,656 22-03-2014, 11:28 PM
Viimane postitus: väikemees
  Uus alamfoorum: Kasutajate sõidukid, mis ei ole MB indrek 9 7,035 09-01-2014, 01:23 PM
Viimane postitus: itbilen
  Eesti on väike koht, Karlil on uus number! Harry 3 4,441 19-08-2012, 05:30 PM
Viimane postitus: Harry
  Smart key korpus vana-uus. e220 2 2,965 21-07-2012, 06:33 PM
Viimane postitus: junkru
  Päeva nali: uus idee parkimiskontrolöride lollitamiseks kpokyc 13 13,020 17-03-2010, 07:27 PM
Viimane postitus: clm



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne