Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autopesula laki tn.6 !!!!! Kampaania ja tegelikkus!
#1
Kogu ilu siis siin.!!
http://www.okidoki.ee/deals/46/?utm_camp..._medium=et
Ja nüüd tegelikkusest,nii tagasihoidlikult.!
Käis mu abikaasa siis täna selles iluurkas. Vastu võttis auto sinise silma ja lõhkise näoga määrdunud partisan,koht ise selline,et kui poleks raha ette makstud oleks põgenenud. Asi võttis aega põhimõtteliselt terve päeva ja tulemus oli esmapilgule kohane.
Veljed olid pruunid ja isegi näpuga ületõmmates määrisid,uksevahed pigi täis,matid ja põrand porine.Klaasid puhastamata ,samuti armatuur. Koopaid ei olnud isegi survekaga üle lastud.Väljast oli küll rahuldavalt puhas,kuid mingeid vaha ilminguid ma ei tuvastanud.
Ühesõnaga 49e eest saad 6 max 8e teenuse.! Homme saaga jätkub aga oma närvide säästmiseks jääb see asi vist sinnapaika.Liiga segased vastused küsimustele stiilis aga äkki teie auto oli liiga must... Aga ei olnud!!
Ei ole lihtsalt jonni ja sappi täis vanainimeneSmile,olemas on ka fotod sellest nn. puhtast autost.!!
Nii,et uurige enne tausta kui odavaid lõunaid tellima hakkate,mina jäin sellega natuke hiljaks.!SmileSmile
Kena kevadeootust kõigile!!! Smile

Vasta
#2
[quote='meclce' pid='200274' dateline='1363986252']
Kogu ilu siis siin.!!
http://www.okidoki.ee/deals/46/?utm_camp..._medium=et


Eks juba reklaami õigekiri viitab et isegi selle, nii lihtsa asjaga, pole viitsitud tegeleda. Minule ei jäta küll usaldust väärivat tunnet.
Odavalt aga mugavalt - selleks sobib diisel kurbik täiesti.
Vasta
#3
Endal sarnane kogemus ühe teise vautseriga autopesuga kus pidin pigieemalduse eest 3eur lisaks maksma kuid hiljem autolt endiselt suurel määral pigitükke avastades vastati et oleks pidanud suurema pigieemalduse eest hoopis 7eur maksma.

Lisaks avastasin hiljem autolt vist soolalaigud ehk kokkuvöttes pean vist 2x pesus käima.

Ka söbral ebameeldivaid kogemusi nende vautseritega soetatud autopesudega kus ei peeta aegadest kinni jne.

Selle esmapilgul möne euro säästmisega vöib löpptulemusena hoopis asi kallimaks minna kui teha seda ühes ja samas kindlas kohas.

Lihtsalt neid igasugu autopesulaid on nagu seeni pärast vihma tekkinud nagu kevadeti rehvivahetajaid.

Vasta
#4
(23-03-2013, 09:35 PM)nostromo Kirjutas: Selle esmapilgul möne euro säästmisega vöib löpptulemusena hoopis asi kallimaks minna kui teha seda ühes ja samas kindlas kohas.

Lihtsalt neid igasugu autopesulaid on nagu seeni pärast vihma tekkinud nagu kevadeti rehvivahetajaid.

Täpselt! K6ik mis läigib ei ole kuld Eusa_angel
having trouble having fun...
Vasta
#5
Viskan veel Laki 6 (A!Pesula) pesula juba niigi kiviseks muutunud kapsaaeda kive juurde.Nimel käisin alles pesulas ja tellisin nn.täispesu.Sain kohe löögile ja inimene hakkas tegelema pesuga.Kui kõik oli tehtud , siis läksin auto juurde ja üllatusega tõdesin , et auto on üleni märg.Kuna ruum oli kaunis pime , siis esialgu muud ei märganud.Pidasin seda küll imelikuks, et sõiduk oli kuivatamata , aga oletasin , et ju on siis piisavalt kuivatatud , et võib sõitu minna.Kuna kiire oli ka , siis maskin ära ja sõitsin minema.Esmalt märkasin ,et esiklaasil olid mingid ilged lärakad peal.Otse minu vaateväljas ka.Mis siis ikka.Võtsin mingi mr.properi vahendi ja tegin ise klaasi puhtaks.Olgu öeldud , et pärast paari kilomeetrist sõitu oli märg auto juba tolmuga kokku kleepunud ja nägi välja õudne.Tiir ümber auto tõi välja veel paar imeliku asja.Nimelt olid uksevahed mingi pasaga koos , samuti tuli peeglite alt kakanire alla ja sama lugu oli ka stangedega.Liskas haises kogu auto pigileotuse või jumalteab mis kemikaali järgi.Ja see oli kleepuv.Nüüd olen aga märganud , et tegu ongi ühe jama kohaga.Pole mina esimene , kes seal selliselt külma on saanud.Eriti vihaseks tegi asjaolu , et lugesin nüüd rahulikult läbi hinnakirja ja selle , mis ma oleks pidanud oma raha eest saama.

Põhjalik välipesu (20-30 min)
Ühekordne põhjalk: pigipesu, šampooniga pesu ,leotuspesu, velgede pesu, kummimattide pesu, usteäärte puhastamine rehvi silikoonitamine 4tk, põhjalik kuivatamine.

Isegi sõna "põhjalik" on valesti kirjutatud.Mingist "silikoonitamisest" ja "põhjalikust kuivatusest" polnud haisugi.Ainuke asi , mis haises oli see liimjas substans , minu auto peal.

Kunagi sinna tagasi ei lähe!!
Vasta
#6
Sai seal eelmine aasta vast käidud, uurimaks salongipuhastuse hinda. Kellaaeg nii 5-6 õhtul. Kaks autot sees, uksed lahti, muusika käib... Üks kutt istub tagaistmel, tüdruk kaksiratsa süles.
No, minu tuleku peale proovis üks poiss end võimalikult sirgeks ja kaineks ajada. Sai päris hästi sellega hakkama Big Grin

Reegel on ikka see, et kaua tegutsenud firmad ei vaja eriti reklaami, kus pakuvad 50%-ti soodustust.
Vasta
#7
Olen kogu aeg rääkinud, et kui tahad soodsat ja kvaliteetset autopesu, siis pead ise pesema. Korralik autopesu, kui tahad ka pigi maha saada võtab ikka aega ja vahendeid. Paljudel aga pole seda kohta ja võimalust, kus jahedal perioodil ise autot pesta.

Kui me leiaksime pealinnas klubi liikmeskonnaga sellise tugeva seltskonna, kes tahaksid ise oma auto eest hoolt kanda ja alguses ka natuke investeerida, siis oleks jumet mõttel luua oma Klubi autopesula. Garaaz on klubil küll olemas, kuid pesulaks ta väga ei sobiks. Korralikus autopesulas peaks olema piisavalt avarust, valgust ja ka sooja, samuti ventilatsioon. Hea oleks selline u 40 m2 pinda, kõrged laed, 200 Bar tööstuslikum survepesur ja head keemiat.

Sellisel juhul oleks olemas head tingimused ja kes ise tahaksid pesta, siis ka saaks auto korralikult puhtaks. Suvel aias saab ehk ka, aga see pole ikka see ja päikese käes vahatamine on ikka pea võimatu. Kui oleks suurem huviliste seltskond, siis pigieemaldit ja keemiat saaks hulgi osta ja ühe auto pesu kohta tuleks hinnaks u 5 EUR - see siis koos pigieemaldi, sampooni ja veega. Muidugi tuleks ka leida rendipinna kuutasu kuidagi.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#8
korralikku leotusvahendiga/pigieemaldajag on ka viimasel ajal probleeme olnud,noh ei ole enam need vahendid sellised kui 4-5 aastat tagasi,siis piisas auto pritsimisest leotusega ja survekaga üle ning tulemus oli suurepärane ! täna olen proovinud neid samu vanasi ja mingeid uuemaid keemiaid aga tuhkagi nii puhtaks enam ei saa autosi,svamm ja šampoon kätte siis läheb alles puhtaks.Kui keegi teab kus müüakse korralikku leotus vedelikku siis palun pange siia või Ps-i kontakt ,aga see vedelik peaks olema korralik mis eemaldab ka pigi ! Tänud ja sry et OT-ks kiskus !
www.arcar.eu


odavad rendiautod al.10 euri päev
56291000 Allar



Vasta
#9
(17-03-2014, 03:22 PM)arcar Kirjutas: korralikku leotusvahendiga/pigieemaldajag on ka viimasel ajal probleeme olnud,noh ei ole enam need vahendid sellised kui 4-5 aastat tagasi,siis piisas auto pritsimisest leotusega ja survekaga üle ning tulemus oli suurepärane ! täna olen proovinud neid samu vanasi ja mingeid uuemaid keemiaid aga tuhkagi nii puhtaks enam ei saa autosi,svamm ja šampoon kätte siis läheb alles puhtaks.Kui keegi teab kus müüakse korralikku leotus vedelikku siis palun pange siia või Ps-i kontakt ,aga see vedelik peaks olema korralik mis eemaldab ka pigi ! Tänud ja sry et OT-ks kiskus !

Reval auto taga on üks hea autopesula, kes ka keemiat müüb. Ma ei tea, kas ka eraisikutele, aga seal ikka väga hea pigieemaldaja. Sellega ikka auto üle lased ja ootad paar minutit, siis näed, kuidas auto ümber korralik tõrvarada on. Väga hea vahend
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#10
Kui T-Puhtax-i autopesula Peterburi teel eksisteeris,siis sealt Henry käest sain pigileotust,vist oli Aspo nimeks. See võttis küll rõõmsalt pigi maha kohe esimese korraga.
Talvisel ajal olen üle kahe nädala pigirallit teinud ning Erimelli leotust kasutanud.
Ikkagi Inimene.
Mis sest,et Muhulane.
Suiti lastakse maale...enamus ajast merel :)
Vasta
#11
(17-03-2014, 03:42 PM)indrek Kirjutas:
(17-03-2014, 03:22 PM)arcar Kirjutas: korralikku leotusvahendiga/pigieemaldajag on ka viimasel ajal probleeme olnud,noh ei ole enam need vahendid sellised kui 4-5 aastat tagasi,siis piisas auto pritsimisest leotusega ja survekaga üle ning tulemus oli suurepärane ! täna olen proovinud neid samu vanasi ja mingeid uuemaid keemiaid aga tuhkagi nii puhtaks enam ei saa autosi,svamm ja šampoon kätte siis läheb alles puhtaks.Kui keegi teab kus müüakse korralikku leotus vedelikku siis palun pange siia või Ps-i kontakt ,aga see vedelik peaks olema korralik mis eemaldab ka pigi ! Tänud ja sry et OT-ks kiskus !

Reval auto taga on üks hea autopesula, kes ka keemiat müüb. Ma ei tea, kas ka eraisikutele, aga seal ikka väga hea pigieemaldaja. Sellega ikka auto üle lased ja ootad paar minutit, siis näed, kuidas auto ümber korralik tõrvarada on. Väga hea vahend
Kas sa mõtled Paldiski mnt.Reval autot ikka ? Auto Spa oli äkki ?


(17-03-2014, 04:17 PM)Muhulane Kirjutas: Kui T-Puhtax-i autopesula Peterburi teel eksisteeris,siis sealt Henry käest sain pigileotust,vist oli Aspo nimeks. See võttis küll rõõmsalt pigi maha kohe esimese korraga.
Talvisel ajal olen üle kahe nädala pigirallit teinud ning Erimelli leotust kasutanud.
T puhtax nyyd Mustamäel Kadaka sektoris täitsa olemas ! Seal tundus olevt küll keemiat erinevat,iseasi kuidas toimivad,eks proovin järgi ja annan teada !
www.arcar.eu


odavad rendiautod al.10 euri päev
56291000 Allar



Vasta
#12
See asub puhtalt Audi hoovis
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#13
(17-03-2014, 08:21 PM)indrek Kirjutas: See asub puhtalt Audi hoovis
ok,Tnx !
www.arcar.eu


odavad rendiautod al.10 euri päev
56291000 Allar



Vasta
#14
Kui sinna Audi hoovi lähed, siis küsi mis nahahooldus maksab. Eelmisel suvel ütles 400-500 eurot Unibrow
Vasta
#15
Jutt käib siinkohal Neist: http://autokosmeetika.ee/ (Malco/Presta maaletoojad) Ja müüvad ka eraisikutele, ka väikseid koguseid.
Nende tooted on kindlasti ühed parimatest võimalikest, olen neid aastaid kasutanud.
Pesu puhul teevad väga-väga head tööd, hinnad on ka seda tööd väärt.
Kindlasti on nad ka Eesti parimad omal ala.
Sealt ei ole mõtet oodata (ega küsidagi) mingit "soodsat pesu/hooldust", see on natuke teise klassi teenus, kui nii öelda tohib.

Pesula koha pealt (Tallinn) julgen soovitada ka oma kogemusest lähtuvalt Neid http://www.royalgarage.ee/?lk=pesula#

Ma ei saa aru, kust üldse tuleb see tahe ja lootus masskampaaniatelt mingit kvaliteeti oodata.....Muidugi miski ei õigusta nende
täielikku ebakompetentsi aga ise ei ole mõtet lootusi seada ka Smile
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#16
Mina ei käinud massikampaania raames seal , vaid maksin nn. täishinda ja läksin tavalise inimesena (ilma mingi vautšeri või muu sääraseta) sinna.
Vasta
#17
No Tallinna elanikel on võimalik käia Smartwashi pesulates (hetkel vist ainult Sõpruse puiesteel, aga kuuldavasti peax neid varsti veel tulema). 50 senti annab 50-60 sekundit pesuaega, nii et 5 EUR-i eest saab umbes 10 minutit ja kui nobedalt liigutada, jõuab kõik neli programmi selle aja sees korralikult läbi teha. Ise saad valida kui palju aega mingi programmi peale kulutad. Pesutulemus on täitsa ok kui regulaarselt käia. Oma populaarsuse tõttu on neis päevläbi järjekorrad üsna pikavõitu, nii et tasub u 30-60 minutit aega varuda või öösel käia.

http://smartwash.ee/
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#18
Neid peaks Tallinnas kokku nüüd 3 olema.

http://myndipesula.eu/index.php/asukohad
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Uus remondikoht Laki tänaval indrek 20 9,697 07-10-2007, 10:36 PM
Viimane postitus: Kuldar
  "Autopesula" väga hästi koolitatud pesijad Rolz 6 10,591 15-02-2006, 04:29 PM
Viimane postitus: Demoz



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne