Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuidas sellisesse suhtuda???
#1
W126 380 SEL `85 aasta...lisasi on suht vähe,kont,elektriline katuseluuk,siis on sinna aretatud vist eelsoojendi,kohtvalgustid....autosalong ja värgid on heas korras,seest ikka ilus ja puhas,tundub et on hoitud seda väärtuslikku autot Big Grin Mootori koha pealt nagu ise ma asjapulk ei ole,tean vaid seda et õli ei võta ega tilgu kuskilt..kõik on sõidukorras ja mootor minu arust töötab ka hästi,kolinaid midagi pole et speti kõrvaga ma pole et teaksin täpselt öelda et kas kuskil midagi viga.....
tagumine parem koopäär veic roostes....aga mujal seda pahalast silma ei hakanud Mida seal veel uurida näppida,millega arvestada ja kas 30k on normaalne hind???


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                       
Varu- ja lisatarvikud

Oh Lord, won’t you buy me a Mercedes Benz ?
My friends all drive Porsches, I must make amends.
Worked hard all my lifetime, no help from my friends,
So Lord, won’t you buy me a Mercedes Benz ?
Vasta
#2
Demoz Kirjutas:W126 380 SEL `85 aasta...lisasi on suht vähe,kont,elektriline katuseluuk,siis on sinna aretatud vist eelsoojendi,kohtvalgustid....autosalong ja värgid on heas korras,seest ikka ilus ja puhas,tundub et on hoitud seda väärtuslikku autot Big Grin Mootori koha pealt nagu ise ma asjapulk ei ole,tean vaid seda et õli ei võta ega tilgu kuskilt..kõik on sõidukorras ja mootor minu arust töötab ka hästi,kolinaid midagi pole et speti kõrvaga ma pole et teaksin täpselt öelda et kas kuskil midagi viga.....
  tagumine parem koopäär veic roostes....aga mujal seda pahalast silma ei hakanud  Mida seal veel uurida näppida,millega arvestada ja kas 30k on normaalne hind???

võta taga pagasnikust ratta koopa vildid maha ja vaata tuulutusavade ümbrus ja teised nurgad üle, kui tuulutusavasid mitte hooldada st.puhastada jääb niiskus sisse ja läheb üpris kiiresti pe...se
Vasta
#3
Aknalaud kontrolli ka üle.Indrek võib sulle ehk päris head nõu anda,tal täpselt sama aasta ja sama mootoriga SEL.Minuarust on selle raha eest autot küll piltide järgi.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#4
See rooste on tõesti tühine asi. Vanust ju kah omajagu. Salong on pildi pealt küll ilus. See on muidugi puhtalt maitse asi aga minu arust on selline riidesisu tunduvalt mõnusam kui nahk. Mul oli sama aasta SE musta nahktoaga. Nagises vastikult ja ei saanud aru miks. Ei aitand kreemitamine ega midagi.
Vasta
#5
motodoktor Kirjutas:See rooste on tõesti tühine asi. Vanust ju kah omajagu. Salong on pildi pealt küll ilus. See on muidugi puhtalt maitse asi aga minu arust on selline riidesisu tunduvalt mõnusam kui nahk. Mul oli sama aasta SE musta nahktoaga. Nagises vastikult ja ei saanud aru miks. Ei aitand kreemitamine ega midagi.

Ei usu mina,et sisu (nahk) nagises.Pigem uksepolstritel "kõrvad" ära murtud,siis nagiseb küll.

See eelsoojendus sinna küll aretatud pole,tehasest tuleb sellisega.Teine küsimus on,et kas töötab ka....
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#6
Ei see nahksisu küll ei nagise.
Andres 5169200
MB E300T DIESEL -94

www.andresreisid.ee
Vasta
#7
salong meeldib mulle ka..värv ka lahe....ex ma siis kui näppima lähen vaatan need kohad ka yle mida siin soovitati. ex tuleb vist hakata pangatädisid tylitama et raha saada kokku:tongue: sest enam kui kindlalt tahan ma selle ära osta....Ma siiamaani miski pärast arvasin et S ikka nahktoaga on aga võta näpust,lisasid ka vähe aga see ongi hea:biggrin:
Varu- ja lisatarvikud

Oh Lord, won’t you buy me a Mercedes Benz ?
My friends all drive Porsches, I must make amends.
Worked hard all my lifetime, no help from my friends,
So Lord, won’t you buy me a Mercedes Benz ?
Vasta
#8
päris kena, aga kas kütet ei võta palju. Endal on w116 280se 1977a
muidu probleemi pole aga see kütte kulu kuigi ega seegi probleem pole...
aga palju see 350sel võib võtta mul muidugi bensiin. http://www.carrating.org/car.php?9711
Vasta
#9
Olen 350SE-ga sõita saanud ning täitsa mõnus oli,3 käiku,205 hp ja 283 nm/4000 rpm toob naeratuse näole,hääled on ka midagi mõnusat:cool_rsvd:.
Ma arvan,et keskmiselt võtab ta umbes 15-16 l / 100 km,enda 280SE W116 võtab üks 12-13.
Kahjuks oli see 350SE kere poolest eriline räim,tehniliselt oli ta heas korras-tõeliselt kahju UZI
Kuid Demoz,sinu 380SEL on asjalik,SEL toob plusspunkte juurde.Edu selle autoga.
Ning küttekulu pole selliste autode juures üldse tähtis,sõidumõnu loeb ning seda pakuvad S-klassid hulgi :biggrin:
1993 Ford Scorpio Stufenheck 2.0i Topas
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  2001 s-klass kuidas saada aux sisend kõige kergemini. mbkasutaja 9 4,199 24-06-2019, 05:15 PM
Viimane postitus: mbkasutaja
  w140 4,2 1992 SEL Kuidas tänapäeval üleval pidada on sellist isendit? vana-lõõts 2 3,489 11-03-2015, 12:45 PM
Viimane postitus: kaido
  Kuidas w126 kogu jahutusvedelik süsteemist kätte saada ReinGSM 7 6,642 22-05-2014, 08:42 PM
Viimane postitus: mb_w140
  kuidas salvestada istmemälu Vorbuse 6 4,818 19-03-2014, 01:02 PM
Viimane postitus: Vorbuse
  Kuidas vahetada w126 salongi soojendus mootorit? blufoloog 5 3,925 16-01-2014, 09:32 AM
Viimane postitus: blufoloog
  w126 V8 2 gen - kuidas saada startima 1 käiguga Blue Chip 3 3,090 02-06-2013, 10:58 PM
Viimane postitus: Blue Chip
  Kuidas keti(pinguti) klõbinat ära tunda? 500sel 13 12,452 05-05-2012, 05:50 PM
Viimane postitus: kaido
  Q: w221 kuidas lülitada gps käima? Tonn 2 2,657 16-06-2011, 07:55 PM
Viimane postitus: Karl
  w140 Kuidas eemaldada puit keskkonsoolis. laskarpoiss 5 6,551 02-03-2011, 11:01 AM
Viimane postitus: laskarpoiss
  W140 350td kuidas vahetada keskkonsoolis pirne laskarpoiss 3 3,883 20-01-2011, 05:19 PM
Viimane postitus: laskarpoiss



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne