Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
M/V: MB w123 2.4l 82a või vahetada bussi või kastika vastu!
#21
kalacompany Kirjutas:
Sulo Kirjutas:
kalacompany Kirjutas:
Sulo Kirjutas:
kalacompany Kirjutas:[quote=Sulo]

Millest sa räägid???

Ma räägin sellest, et võiks olla eraldi teema : Tähelepanekud ja Hoiatused.
Ma saan aru küll, et täht on kaugel ja kuu vaatab pealt aga ikkagi Confusedilly:


Ehk tõesti on see vale teema liigituse all. Kuid siiski....mõte jäääb samaks!!!
Aga Sa oled ikkagi jälle teinud ajaluguTongue Mitukorda on Seda postitust vaadatud:lol:


:lol::lol::lol:Confusedilly:
Vasta
#22
300-24 Kirjutas:iseenesest on see hea mõte. tore oleks osta endale autot, kui kõik valikus olevad oleks reaalse läbisõiduga. kahjuks eestis selline jama, et enamus nad keritud. kui sina(müüja) paned oma auto aga reaalse läbisõiduga müüki siis väga raske müüa ju. asi selles et kõik teised müüvadütleme kuni 300 000 km läbisõitu aga, mis on keritud. sina aga müüd 400 000 km läbisõiduga. ja eks proovi siis eesti inimesele seda müüa. enamus lihtsalt ei taipa et nii vana auto puhul(w124 näiteks) see läbisõit isegi vähe. müüsinkunagi 95 aasta nissan sunnyt(aasta tagasi) millel läbisõit 280 000. inimesed juba siis läksid lolliks et näed nii palju. ja siis tee ullikestele selgeks.

Täpselt nii see enamuse Eesti inimeste puhul on. Vägisi tahetakse uskuda ja loota, et see keritud näit on ehk ikka õige ja eks ole ka selle teadmisega kergem elada. Kui täna reklaamida Eestis välja näiteks üle 400 000 km läibisõiduga 210, siis peab see olema kohe tunduvalt või ka poole odavama hinnaga kui suure tõenäolisusega keritud teised 210, et üldse keegi huvi tunneks ja vaatama tuleks. Seega laiaslaastus suht surnud ring, kui tahad aus olla ja mitte rahas kaotada. Erinevalt Saksa lehtedest ei saa ka auto24 läbisõidu järgi otsida.
Vasta
#23
soul Kirjutas:[quote=300-24]
 Erinevalt Saksa lehtedest ei saa ka  auto24  läbisõidu järgi otsida.

Vot see ütlus mulle meeldib...ehk et millal jõuame meie sinna maale!
Vasta
#24
asi kisub juba sinna poole, et kui müüd 150k km sõitnud autot, siis keegi ei usu. Smile peab juurde kerima.
Vasta
#25
Praegu on kõige populaarsem läbisõit keskeltläbi 230000km Smile)))) Aga enamusel rooli nahk vajaks vahetust Smile))
Vasta
#26
aga kas peale silberauto pole nagu eriti kuskilt otsida läbisõidu kohta oma autole? seal see ju tasuline teenus? saaks kuskilt tasuta teada Big Grin
selles mõttes, et mina tean, et minu mercedes on PALJU sõitnud ja kui ostja küsib siis ütlen odomeetri näidu ja mainin, et arvatavasti see näit kuskil üle 500k. aga huvi pärast tahaks teada ise kah täpsemat näitu. mingi 100 eeku aga selle huvi maandamiseks leian et natuke palju...
Vasta
#27
300-24 Kirjutas:aga kas peale silberauto pole nagu eriti kuskilt otsida läbisõidu kohta oma autole? seal see ju tasuline teenus? saaks kuskilt tasuta teada Big Grin
selles mõttes, et mina tean, et minu mercedes on PALJU sõitnud ja kui ostja küsib siis ütlen odomeetri näidu ja mainin, et arvatavasti see näit kuskil üle 500k. aga huvi pärast tahaks teada ise kah täpsemat näitu. mingi 100 eeku aga selle huvi maandamiseks leian et natuke palju...

Üv-punktides märgitakse alati ls-s ära(ka Saksamaal),aga kuda infot sealt kätte saab ei tea!
CL500 & ML500
Ameerikaautode lammutus Eestis.
http://www.v8import.com/SWE/?group=5

Vasta
#28
Pets77 Kirjutas:Üv-punktides märgitakse alati ls-s ära(ka Saksamaal),aga kuda infot sealt kätte saab ei tea!
see ju puhtalt ARK teema, see peaks olema nendel kodulehel ja/või SMS teenusena saadaval, siis oleks asjalik! toksid vin sisse ja laob kõik ette, keegi tunneb kedagi ark's? ega muud moodi seda tomima ei saa vist.
Vasta
#29
heh, mul 1990a kutsika läbisõit on juba kuskil ca 230k juures, ei mäleta peast. See on reaalne auto läbisõit, mootor vahetatud 190k juures, praeguse mootori läbisõit on kindlasti suurem kui 200k.

Kui ma kellelegi prooviks selgitada, et tegelt on LS reaalne, siis saan Confusedmash:
Kui ema selle auto kunagi ostis, siis oli 67k läbisõit ja auto oli nagu uus.
Vasta
#30
Samas on kõikidel liisinguautodel ka ju läbisõit märgitud.....liisingus.
Vasta
#31
See võiks olla tõepoolest kättesaadav avalik info olla kuidagi kodulehel või nii.....noh nagu on www.LKF.ee kus kõik kindlustuskahjud näha!
Vasta
#32
Minu arvates on see teema natuke kummaline ja naljakas. Kas ma ei tohi siis oma autot enne müüa kui pole 100% kindlaks teinud läbisõidu? Kunagi ei tea ju mis eelmised omanikud on teinud jne. Mu 126-el ees 166000km ja 100% pole seda Eestis keritud, tuli Saksast mingi ca 140000km näiduga. Ja nagu eespool öeldud juba, spidomeetri näit on küll viimane mida ma vaatan, õigemini usun. Kuni see pole Eestis korralikult seadusega sätestatud ja karistatav, tehakse seda niikuinii edasi. Sellel põhjusel on ka automüügi portaalides kirjas Sn ehk spidomeetri näit, mitte läbisõit.  Kuid keegi ei saa ju vastutada selle eest mis on tema autoga enne toimunud kui tema omandisse sai. Loomulikult on ostjal õigus läbisõitu kontrollida kui see võimalik ja müüja peaks seda ka teha laskma. Tundub see teema järjekordse "maailma remontimisena", meie kahjuks siin riigis seadusi ei tee.

P.S. Siia juurde huvitav näide: tuttavad automüüjad müütasid 1,5 aastat vana Passatit mille õige läbisõit oli 7000km. Ostjad käisid ja irvitasid, keegi ei uskunud. Vihaga kruvisid siis 27000km ette ja auto sai müüdud.

Kui Mersuklubi tahab teha sellist reeglit, et tohib müüa ainult 100% tõestatud läbisõiduga autot........ no andke andeks.... suur muie sellise nalja peale.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#33
Keegi ei tahagi mingit reeglit kehtestada vaid lihtasalt koputada südametunnistusele. Kui sa tead ikka kindlalt oa auto läbisõitu siis ikka ei reklaami välja et poole vähem sõitnud. Kui sa ei tea reaalset läbisõitu no siis pole midagi teha.
Kordan end......teema ajendatud ühe klubi liikme automüügi kuulutusest ja selle odomeetri näidust.
Vasta
#34
Okei, ta palus sul kontrollida seda ja sul oli see võimalus ning tegid seda. Mis edasi saab, hakkame kõigi siin siin müüdavate autode läbisõitu kontrollima? Tema pole oma väitel seda muutnud, kes tõestab vastupidist? Oletame: sa paned auto müüki selle spidomeetri näiduga nagu ees on. Mingi aja pärast saad teada, et see hoopis vale, kuigi sa oled siiani selle õigsuses veendunud olnud. Mis teed, tõttad kohe kuulutuses muutma Sn? Luba sügavalt kahelda, mina seda eriti ei usu. Kordan, alati on ostjal õigus viia auto esindusse ja kontrollida läbisõitu ja mida iganes, müüja peab talle selle lubama. Numbreid kruviti, kruvitakse ja tehakse seda ka edaspidi.

Karl @ ei kaitse kedagi, pole kunagi ühtegi odomeetrit kruvinud ega tee seda kunagi.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#35
ma lasin kruvida...300 k juurdeConfusedilly:
Vasta
#36
HotPapa Kirjutas:ma lasin kruvida...300 k juurdeConfusedilly:

Marek kruvis kunagi 888888 ette.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#37
Mu volkaril läks digi odokas ise nulli 300k pealt:biggrin:
Ei tea kas tehas ei pidanud võimalikuks suuremat läbisõituUZI
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#38
OK Peac inimesed! ma olen ka juurde kruvinud oma autole. Kunagi kui Marek kruvis 888 888km siis minu autole sai ette 555 555km. Noh nii nalja viluks.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kaebused ronnythebeast vastu indrek 3 678 26-02-2022, 11:33 PM
Viimane postitus: Ernst
  Kumb siis on, kas 59kw või 65kw Lepz 11 1,146 04-12-2021, 03:33 PM
Viimane postitus: Lepz
  Otsin bussi MB 608 D. Andke nõu avomulder 2 477 28-10-2021, 06:55 PM
Viimane postitus: avomulder
  Filmivõteteks vaja W140, C140, W220, C215 või W124 mersusid Joel. 4 3,357 25-05-2019, 01:06 PM
Viimane postitus: väikemees
  Otsitake filmivõteteks W123 MB d indrek 2 3,006 18-03-2015, 04:50 AM
Viimane postitus: nostromo
  Vajan abi (W123) Henu 6 4,445 29-01-2015, 07:26 PM
Viimane postitus: V126
  Soov proovisõitu vanema mersuga CE W123 ja S W116 tom255 3 4,593 06-09-2014, 06:27 PM
Viimane postitus: Werewolf
  Õhkpadjad tavavedrustuse vastu? E320MB2003 1 2,261 21-05-2014, 11:51 PM
Viimane postitus: väikemees
  W123 varuosadeks ro123 0 1,774 03-04-2014, 10:55 PM
Viimane postitus: ro123
  K:Kas keegi tunneb kedagi,kes tegeleb Boschi tööriistade müügi või maaletoomisega? Muhulane 5 5,438 21-02-2014, 11:52 AM
Viimane postitus: Muhulane



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne