Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SDE: "luksauto" maks, WTF?
#61
marek Kirjutas:
kaspar Kirjutas:MA EI SAA ARU MILLEKS PEAB AKKAMA AUTO OMANIKELT RAHA KÜSIMA (RIIGI EELARVE PUHTA PEETIS)
AGA SAMAS KINGIME RAHA KILIDELE????
HUVITAV KAS SELLE RAHAGA POLEKS SAANUD EESTIS MIDAGI TEHA???

vÕI LOODAB RIIK ET KILID MAKSAVAD SELLE TAGASI????
capsiga ei kirjutata muide. muuda ära või kustutan ära.

ja kilidele raha kinkimisest räägi ka.
Vasta
#62
h2x0r Kirjutas:
marek Kirjutas:
kaspar Kirjutas:MA EI SAA ARU MILLEKS PEAB AKKAMA AUTO OMANIKELT RAHA KÜSIMA (RIIGI EELARVE PUHTA PEETIS)
AGA SAMAS KINGIME RAHA KILIDELE????
HUVITAV KAS SELLE RAHAGA POLEKS SAANUD EESTIS MIDAGI TEHA???

vÕI LOODAB RIIK ET KILID MAKSAVAD SELLE TAGASI????
capsiga ei kirjutata muide. muuda ära või kustutan ära.

ja kilidele raha kinkimisest räägi ka.
Ta mõtleb kindlasti seda,et jaapani pensinäärid saaksid siia elama tulla.Mingi küla või midagi sellise taolist tahtis meie riik teha.
Vasta
#63
auto Kirjutas:
h2x0r Kirjutas:
marek Kirjutas:
kaspar Kirjutas:MA EI SAA ARU MILLEKS PEAB AKKAMA AUTO OMANIKELT RAHA KÜSIMA (RIIGI EELARVE PUHTA PEETIS)
AGA SAMAS KINGIME RAHA KILIDELE????
HUVITAV KAS SELLE RAHAGA POLEKS SAANUD EESTIS MIDAGI TEHA???

vÕI LOODAB RIIK ET KILID MAKSAVAD SELLE TAGASI????
capsiga ei kirjutata muide. muuda ära või kustutan ära.

ja kilidele raha kinkimisest räägi ka.
Ta mõtleb kindlasti seda,et jaapani pensinäärid saaksid siia elama tulla.Mingi küla või midagi sellise taolist tahtis meie riik teha.

Vell kui jaapanlane tuleb siia, võtab ta kaasa ka jaapani raha. Pensioni saab jaapani riigist, aga kulutab seda siin. Igasugune raha sissevool on majandusele ainult kasulik. Seega jah, kilid maksavad selle tagasi.
Vasta
#64
h2x0r Kirjutas:
auto Kirjutas:
h2x0r Kirjutas:ja kilidele raha kinkimisest räägi ka.
Ta mõtleb kindlasti seda,et jaapani pensinäärid saaksid siia elama tulla.Mingi küla või midagi sellise taolist tahtis meie riik teha.
Vell kui jaapanlane tuleb siia, võtab ta kaasa ka jaapani raha. Pensioni saab jaapani riigist, aga kulutab seda siin. Igasugune raha sissevool on majandusele ainult kasulik. Seega jah, kilid maksavad selle tagasi.
ma loen siit välja, et raha läheb läbi riisikottide riisimaale. tegelikult neil ka raha vaja, saavad oma sahkasid arendada, niigi 10a arengust maas.
Vasta
#65
marek Kirjutas:
h2x0r Kirjutas:
auto Kirjutas:
h2x0r Kirjutas:ja kilidele raha kinkimisest räägi ka.
Ta mõtleb kindlasti seda,et jaapani pensinäärid saaksid siia elama tulla.Mingi küla või midagi sellise taolist tahtis meie riik teha.
Vell kui jaapanlane tuleb siia, võtab ta kaasa ka jaapani raha. Pensioni saab jaapani riigist, aga kulutab seda siin. Igasugune raha sissevool on majandusele ainult kasulik. Seega jah, kilid maksavad selle tagasi.
ma loen siit välja, et raha läheb läbi riisikottide riisimaale. tegelikult neil ka raha vaja, saavad oma sahkasid arendada, niigi 10a arengust maas.

Kust lausest sa seda välja loed ?
Vasta
#66
h2x0r Kirjutas:Kust lausest sa seda välja loed ?
ridade vahelt, aga kuna autor ise ei kommenteeri, siis ilmselt panin puusse.

teemast,

kui leitakse, et üle 139kW pole igapäeva eluks vajalik, siis ma leian, et üle 20k palk pole ka äraelamiseks vajalik. seega tuleks riigileival kõik üle 20k saajad ka üle vaadata. asi haiseb väga kommunismi järgi, sde = kommunistid?
Vasta
#67
raha läheb nendele kilidele kes maavärina katastroofis kannatada said ning nieid ju toetatakse rahaliselt seal hulgas ka Eesti toetab.


kuulake uudiseid.....
Vasta
#68
kaspar Kirjutas:raha läheb nendele kilidele kes maavärina katastroofis kannatada said ning nieid ju toetatakse rahaliselt seal hulgas ka Eesti toetab.


kuulake uudiseid.....

500.000 ehk u 30.000 eurot ja mis see üldse siia automaksu puutub ?
Vasta
#69
Väga segane värk igatahes...
perpetum mobile
Vasta
#70
kaspar Kirjutas:raha läheb nendele kilidele kes maavärina katastroofis kannatada said ning nieid ju toetatakse rahaliselt seal hulgas ka Eesti toetab.


kuulake uudiseid.....

See on poliitika, investeerida tuleb, küll kunagi ka kasumit sellest lõigatakse.
Vasta
#71
Automaksu tulek on paratamatus http://www.epl.ee/artikkel/437571
Vasta
#72
Viimase artikli järgi võib mõista, et maks tuleb ja kõigile?Mitte ainult nn. sport- ja luksusautode omanikele.
Vasta
#73
Sellest viidatud epl artiklist ei selgu küll midagi. Seega pole paanikaks nagu põhjust.

Samuti pole põhjust optimismiks, et sarnast maksu ei tule. Küllap tuleb, kuna autoomanik tahab oma liikuriga sõita ja on nõus üsna kallist hinda maksma. Kas keegi oleks arvanud aasta tagasi, et täna tangime kütust 19 krooni liiter (ümardasin jõhkralt) ja ei krigisegi palju... Mina poleks. Aga elu tahab elamist ja sõidud sõitmist.

Ootame ja vaatame, mis saama hakkab. Kuid automaksu suurusel peame küll silma peal hoidma ja õigel ajal (ehk seadusemuudatuse koostamisel) sõna sekka ütlema!
Vasta
#74
Veel mõtte sähvatusi maksu teemal!
Sotsiaaldemokraat: džiibi arvelevõtu tasu võiks olla 100 000 krooni
Vasta
#75
täiesti haiged inimesed seal riigikogus need vist peaga ei mõtle
Vasta
#76
Hea paugutamine käib TV3  ... automaksust

Ja saadet toetab Fiat Icon_lol
Vasta
#77
MBw140 Kirjutas:
Kalev Kirjutas:Luksusauto maksu alla läheksid kütusekulukad maasturid ja sportautod nagu näiteks Mercedes-Benzi S-klass  :lol:
Icon_lolIcon_biggrin kumb on s klass kas maastur siis või sportauto?

Selle asja nimi on iroonia!
Mida nimetada luksusautoks.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne