Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
124 kupee
#1
homme plaan vaadata seda autot, mootoriks 2.0 100kw manuaal kastiga, kas keegi targem oskaks kommenteerida sellise mootoriga kupeed?

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html
Vasta
#2
Maitse asi, oleks ta 3.0 manuaal siis veel saaks aru, aga 2.0 pole just kõige sportlikum. Kui juba võtta siis kas 3.0 24v kus 162 kw või 320 seal ka 162 kw. Kupee peab ikka minema ka, kulgemiseks võid ka mõne S klassi selle hinna eest saada ja no 162 kw kube saab ka juba sellise summa eest.
Vasta
#3
LUXURY Edit ? Mis loom see veel on?

2 liitrine manuaal ja kupee poleks ka minu valik iial.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#4
sama ka minu arvamus, et kupee peaks olema 162 kw. kui raha vähe siis tavaline 3,0 132 kw (jupid tükk maad odavamad). kui kütteraha vähe, kuid algul võib ka auto kallim olla, siis pane 3 liitrisele gaasiseade peale. või osta diisel w140:hump:
Vasta
#5
märkasin veel et 2x el. aknad. ära jama parem sellega:lol:
kupee üks suur mõnu suvel ongi see kui aknad kõik alla saab lasta. iga kord tagumisi vändata on ka maru loll:lol:
Vasta
#6
samas ma nagu eriline rallitaja ei ole, see pigem rahulikuks kulgemiseks ja ma kujutan ette, et võtab vähem kütust ka kui 3.0.
ajate mind segadusse aga mul sõber vaatas selle üle ja pidi täiesti korras olema ning ise vaatan homme selle üle, kui kõik korras siis järgmine nädal diagnostikasse ja kui siis ka kõik ok siis ostaks ära.

aga kui kellelgi midagi paremat pakkuda siis andke tuld.
Vasta
#7
100kw jääb kindlasti liiga nõrgaks sellise kere jaoks. 132 veel liigub kuidagi, aga rohkem ikka chillimise masin.

Ning kui vaikselt sõita, siis kütet ei võta ka nüüd hullupööra midagi. Vana kaheliitrine kutsikas ehk liiter või paar võttis vähem, kuid sõidumõnus kaotad ikka kordades...
Vasta
#8
Karl Kirjutas:LUXURY Edit ? Mis loom see veel on?

See on juhtub,siis kui eelmine rehvikandja oli opel ja siis istud tõelisse autosse. Kõik on LUX kohe!
MEGA PACK, jne...
Vasta
#9
alik Kirjutas:samas ma nagu eriline rallitaja ei ole, see pigem rahulikuks kulgemiseks ja ma kujutan ette, et võtab vähem kütust ka kui 3.0.
ajate mind segadusse aga mul sõber vaatas selle üle ja pidi täiesti korras olema ning ise vaatan homme selle üle, kui kõik korras siis järgmine nädal diagnostikasse ja kui siis ka kõik ok siis ostaks ära.

aga kui kellelgi midagi paremat pakkuda siis andke tuld.

Kui meeldib- osta ära. kindlasti ei jää see sinu viimaseks autoks. Hoolitse tema eest ja vaata, et naised oma teravaid kingakontsasi armatuuri ei lükka :lol:
Vasta
#10
Eks see mootori/kasti kombinatsioon on vähe niru, enda vanatüübi kolmene on juba vähe nõrk ja miinuse saab kirja ka ainult 2x el akena eest. Kupeel peab olema 4x el aknad!
Muidu auto ise tundub ilus ja igati vinks-vonks.
Turbo
Vasta
#11
mulle meeldisid kommentid MUU INFOSSmile

kuid omaniku lux edition pandut lihtsalt müügistrateegija jaoks kuid see ei ole nii super auto sellise varustusega, Mercedes-Benz kupee peab minu arust olema automaatkastiga et nautida sõitu
Vasta
#12
käisin siis täna vaatamas seda ja mõningad pisivead olid: esistange parem nusrk vajab värvimist kuna on ära kriimustatud, tagumine stange vasak nurk samuti natuke parandamis kuna värvi natuke maas ja müra sees, juhi iste nurk kergelt kulunud, mis vajab värvi, kerge rooli loks sees aga eks selle saab järgmine nädal korralikumalt ära kontrollida, summuti plärises selle saab ka täpsemalt järgmine nädal ära kontrollida, vask tagumine tiib kergelt kraabitud, esiklaas täkkeid täis, vask tuli kivi saanud vist, valuveljed vaja välja vahetada 16 või 17 vastu, toonklaasid panna. Ülejäänu oli nagu esmapilgul korras. Sisu oli ilus ja puhas, kerel ei leidnud kuskilt mingit roostet, sõiduajal ei kolisenud midagi, elektroonika kõik töötas niipalju kui vaatasin.
Eks siis järgmine nädal saab ära käia soo tn. diagnostikas ja lasta tarkadel meestel auto üle vaadata.
Kui ostmiseks läheb siis tuleb natuke raha ikka sisse panna ja krt kaubelda ka ei taha nii et hinnaks jääb esialgu 78 K.
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html
Samas praegu midagi head nagu müügis ka pole aga autot oleks vaja juba varsti!
Vasta
#13
Kui huvitab, siis paari nädala pärast panen enda auto jälle myyki. Hind tuleb tublisti madalam kui kuulutuses.
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?...rhash=6f6f
Vasta
#14
no nii. sai diagnostikas käidud ja lastud tarkadel meestel üle vaadata ning tuvastati et kõik on korras autoga, esialgu midagi remontima ei pea! ostsin siis auto ära ja nüüd oleks vaja tasapisi toonklaas panna, amg veljed, rehvid ja siis vaikselt mõningaid iluvigasid parandama hakata. mina olen rahul ja see on põhiline.
äkki keegi oskab soovitada mõnda head kohta kus kiletada klaase? ok
Vasta
#15
Osta mult kiled ära,ma just võtan need rõvedused tagumistelt klaasidelt ära :help:
ja kindlasti sa oled mingi reidipede kes nüüd oma autoga hakkab reidis eputama :biggergrin:
mu 88 aasta masin on kah paremas korras peale rooste mida natuke on ja püssim kah striitreissis alla ikka ei jää mu masin :lol:
Vasta
#16
auto Kirjutas:Osta mult kiled ära,ma just võtan need rõvedused tagumistelt klaasidelt ära :help:
ja kindlasti sa oled mingi reidipede kes nüüd oma autoga hakkab reidis eputama :biggergrin:
mu 88 aasta masin on kah paremas korras peale rooste mida natuke on ja püssim kah striitreissis alla ikka ei jää mu masin :lol:

Oled jah äge mees aga sellise jutuga võid a24 foorumittese kolida!!! [Pilt: kill.gif]

Btw täis toon ring mustal autol võib isegi päris hea jääda.
Turbo
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  W124 kupee nahkistme taastamine Pealik 6 4,960 19-09-2019, 08:30 PM
Viimane postitus: Pealik
  C215 CL500 kupee ABC (Active Body Control)-vedrustuse test. Kus parim teha Tallinnas? nostromo 1 3,251 12-09-2016, 01:25 PM
Viimane postitus: Indrekno
  C215 CL500 (2000-2002) kupee sisu vahetus facelift sisu (2003-2006) vastu-kui lihtne? nostromo 0 2,568 08-09-2016, 02:49 AM
Viimane postitus: nostromo
  124 releed Egoolen 2 2,363 18-04-2016, 10:50 PM
Viimane postitus: Egoolen
  W124 kupee mootori valik Randoolen 19 11,609 26-11-2015, 03:00 PM
Viimane postitus: Randoolen
  Kuidas saada 124 katuseluuki paika? rroosna 17 9,272 17-11-2015, 03:18 PM
Viimane postitus: arturmalcik
  w124 kupee: 18" veljed ja madaldusvedrud? DonLeiger 13 13,414 20-02-2014, 09:37 AM
Viimane postitus: v6sa
  W124 Kupee, 89a, 230e kellad nöbsu 1 2,318 22-11-2013, 11:39 PM
Viimane postitus: inzzz
  W126 kupee rehvirõhl MB420SEC1990 1 2,558 18-05-2013, 04:27 PM
Viimane postitus: kaupo51
  124 coupe kõik tuled armatuuris põlevad peavalu 7 6,418 10-03-2013, 08:18 PM
Viimane postitus: sm. pelle



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne