Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kah w140 mõlgub meeltes..
#21
hents99 Kirjutas:Täna just tõin küüraka remondist ära. Lasin esimesed õõtsapuksid, kondid ja rattalaagrid vahetada. Paar päeva tagasi vahetasin ise kettad+klotsid.
Ei ütleks, et just kõige kallimad jupid on. Ise kasutan febi-bilstein juppe remontimiseks.
Nüüd auto jälle haudvaikne....
Pidevalt korras hoitud, siis pole mingit suurt üllatust oodata. Aeg-ajalt ikka tasuks juppe vahetada, just veermiku osi, mitte lasta täiesti ära surra juppidel, siis ühe korraga remontida päris kirves laks.

Ahjaa, kuna ema sõidab S`iga, siis juhtus ükspäev selline lugu, et mingi debiilik sõitis lahtisel pinnatud kattel täie kiirusega nii, et kive lendas. Ja loomulikult 1 kivi jättis suunatule sisse 2cm diameetrise augu. Teine kivi lendas esiklaasi, nüüd mõraneb, puurida ei saa enam.
Ja suunatuledega oli nii, et 1 osta ei saanud, sest samasugust poest ei saand nagu küljes, pidin mõlemad ära vahetama.
Mainin ära, miks ütlesin, et ema sõidab. Mina oleksin selle idika kinni püüdnud(ja ehk talle ühtteist ka selgeks teinud :evil: ) ja siis oleks asjad kindlustuse kaudu ära ajanud. Aga noh...nüüd tuleb oma õlg alla panna.

Õnneks saan ma väga heade hindadega juppe, ja remont on suhtkoht sõbrahinnaga kindlas kohas.

Aga muidu auto nagu auto ikka. Eks raskemate masinatega kuluvad lihtsalt veermiku osad kiiremini, kuid küürakal on need võrreldes 7`ste bemmidega kõvemast materjalist ja kestavad kauem.

Noh, vähemalt saab õõtsapukse eraldi vahetada... Nende kivide eest pole ka keegi kaitstud ning vaevalt ka järgi sõitmine peale vaimse rahulduse midagi oleks andnud, ega keegi naljalt kindlustuses kivi omaks võtaConfusedilly:

Krt minesa võta nüüd kinni, kumba siis tahta, kas 140 või 203T...
Eh, eks ole aega natuke ringi ka vaadata. Palju nt 3 liitrine sadanelikümmend maanteel 90 juures diislit alla neelab (reaalselt)?
perpetum mobile
Vasta
#22
rauntz Kirjutas:Jahh aga kustkohast küll siukest saab, pole ju tegu just kõikse levinud amg mudeliga... See oleks muidugi kõikse parem variant...
siit saab:
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html

tegelikult oli paar kuud tagasi 1 terve ka müügis. prisma parkals olid pildid tehtud.
Vasta
#23
Oojaa, selle masina taastamine on ikka suuht kulukas lugu, kui normaalselt tahaks teha...
Ega terveid pole otsinud ka, äkkist kusagil siiski leidub? Samas, raibet ei tahaks nagu.
Enda masin tahtis algul ikka mõningat hoolet (loe: investeeringut) saada, enne kui kõik jonksu sai, kuigi väidetavalt oli tegu igati korras masinaga.
perpetum mobile
Vasta
#24
rauntz Kirjutas:Oojaa, selle masina taastamine on ikka suuht kulukas lugu, kui normaalselt tahaks teha...
Ega terveid pole otsinud ka, äkkist kusagil siiski leidub? Samas, raibet ei tahaks nagu.
Enda masin tahtis algul ikka mõningat hoolet (loe: investeeringut) saada, enne kui kõik jonksu sai, kuigi väidetavalt oli tegu igati korras masinaga.

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/search...ar&lang=en

Panin otsingusse C30 Estate :cool2:
1993 Ford Scorpio Stufenheck 2.0i Topas
Vasta
#25
rauntz Kirjutas:Krt minesa võta nüüd kinni, kumba siis tahta, kas 140 või 203T...
Eh, eks ole aega natuke ringi ka vaadata. Palju nt 3 liitrine sadanelikümmend maanteel 90 juures diislit alla neelab (reaalselt)?

Ütleme nii, et kui sa tahad mugavalt kulgeda ja ajaga pole otseselt kiiret(pole tõmblemise auto), siis on valik w140.
203T on ikkagi mudel uuem nö. Kõvem vedrustus, kõvemad istmed jne.

ma tegelt hents99, olen sõbra arvutis.
Vasta
#26
No 203 vedrustus on tuttav, kõikidel peale amg on see suisa pehme, vahel isegi häirivalt vedel, eriti 16" veljega, kuhu talverehv peale tõmmatud... w140 kogemus jääb mitme aasta taha, ei mäletagi täpselt seda Smile
Lühidalt, soov olekski head, piisavalt mugavat ja piisavalt ökot maanteekulgurit saada, millega nädalas vahel tuhat-poolteist läbi kulgeda...
perpetum mobile
Vasta
#27
Uku Kirjutas:
rauntz Kirjutas:Oojaa, selle masina taastamine on ikka suuht kulukas lugu, kui normaalselt tahaks teha...
Ega terveid pole otsinud ka, äkkist kusagil siiski leidub? Samas, raibet ei tahaks nagu.
Enda masin tahtis algul ikka mõningat hoolet (loe: investeeringut) saada, enne kui kõik jonksu sai, kuigi väidetavalt oli tegu igati korras masinaga.

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/search...ar&lang=en

Panin otsingusse C30 Estate :cool2:

Ma nii laisk, et saksa ei viitsi minna otsingule vist...
perpetum mobile
Vasta
#28
rauntz Kirjutas:Nii, seoses igasugu asjadega sh vajadus suurema masina järgi, pikkade otste kahekordistumine jpm olen pidanud plaani vahetada oma väikse püssi suure uimase diisli vastu, antud juhul siis huviorbiidis w140 mudel... Vähestest kolmestest diislitest jäi silma see->
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html
Suht kirves, eitea kas ka väärt?

Samas tuleb ka müüki mu c32, esialgu klubiringis, vahetused ka teretulnud... äkki on kellelgi paremat kolmesajast 140 pakkuda, tingimustega võib ka 350 olla, kui kuulikindel on Smile)
Bensukat hetkel ei soovi, pole otstarbekas kuni 1500 km nädalas sellega sõita, mis on ka mu autovahetusplaanide põhiideeks..

Ärge maha lööge päris, kuulan lihtsalt maad...

Edit: 140 S-diislite mehed võiks mind selle auto olemusega kah kurssi viia: reaalne küttekulu maanteel (lubatud kiirusega sõites), mida silmas pidada, kui vaatama minna jne...
Samas võib pakkuda ka w203 c200 ja 220cdi masinaid vahetuskaubaks aga T-mudel ainult...

Terv,

Rauno


Ma ka tahtsin alguses just seda mesat osta aga tundus liiga kirves ja ostsin sealt samalt platsilt w140 s350td enda omaga rahul muidu ainult keskluku vaakumpump kärssas läbi, ega Mercedes-Benz diislid eriti ökonoomsed ei ole aga 300 on ökom kui 350!!!muide sellel isendil mida sa osta tahad olid sel ajal kui mina seda nägin 18 tollised amg veljed all aga nagu nüüd pildilt näha on need 16 tolliste vastu vahetatud!
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  W140 S500 Preda 14 7,104 26-01-2020, 11:24 AM
Viimane postitus: nostromo
  MB w140 S600 andrjuha84 8 6,126 01-06-2018, 09:02 PM
Viimane postitus: Heinar
  W140 S320 Sel ktmduke 0 2,179 30-01-2018, 02:19 PM
Viimane postitus: ktmduke
  w140 spetsialisti ja ostu abimeest bless011 6 5,365 12-09-2017, 02:37 PM
Viimane postitus: bless011
  w140 valik - kes mida teab antud mudelitest ?! andres23 9 6,588 08-09-2015, 07:16 PM
Viimane postitus: Heinar
  w140 S-Klass 04/1991...09/1998 marek 18 42,629 11-03-2015, 11:04 AM
Viimane postitus: Veka
  S 320, W140 1991 kuulutus Dannn 6 6,638 15-10-2014, 10:09 PM
Viimane postitus: väikemees
  W140 s350 td . Kas osta või mitte ? lincoln84 5 5,879 10-12-2013, 09:27 PM
Viimane postitus: Laur
  w140 800BBK Mike22 7 5,715 08-03-2013, 08:45 PM
Viimane postitus: igiliikur
  W124 CE 3.0 või W140 S350 110kw? AivarMM 12 9,124 13-11-2012, 09:51 AM
Viimane postitus: V@hh



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne