Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Silberauto - jälle jama :P
#21
Olen vist näinud Tänukirju Pairs-Peking korraldajatelt Silberautole kui kiirtööna laipasid elustati. Ja olen kuulnud välismaalasest klientidest kes Järve rahvale pudeleid toovad hea ja kiire teeninduse eest kui enamvähem laev sõitma hakkab ja viimasel hetkel 124 siiski käima saadakse.
Nii, et .... Smile võõrsil on alati parem vist.

Aga üldse ei vaidle vastu - probleem on Silberiga olemas, muidu poleks ju seda teemat. Eks see mõjub paljudele häirimisena aga vist kehtib veel nende meeste peas, et MB on rikkale ja kui ei jõua maksta siis .... Sad Hea näide oli minu arust mingi jama S-i paagiga kus Silber ütles KOGU SÜSTEEMI VAHETUS. Selline on lihtsalt Daimleri filosoofia, sest kellele see auto uuena on mõeldud (ja ka vanana) sellel on sügavalt poogen kas arvel on null lõpus või mitte - peaasi et kiirelt korda saaks. Aga kes ostavad Eestis S-i. Loomulikult ei tähenda see seda, et üle peee võiks asju teha, aga nii ta lihtsalt on. MB nõuab rohkem raha kui VW või Opel.

Elu ongi ebõiglane
Hõbenool OÜ: Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. "kastipesu"), diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
www.hobenool.eu
5227858
Vasta
#22
kui soovite vastust varuosa kohta saada kiirelt silberautost, siis seal on üks vend kes vastab Imre.Kala@silberauto.ee, olen saanud vastused kas samal päeval või hiljemalt järgmisel päeval. Kui täidate ära tellimuse silberi kodulehele, siis jäätegi ootama(oma kogemus).
Vasta
#23
Minu jutt ei olnud rahast, asi on viisakuses ja suhtumises. Margi esindus ei peaks olema ainult see koht, kus uksest sisse astud ja esimest töötajat kohe rahapakiga viskad. Mõnikord on vaja näiteks nõu ka küsida.
Vasta
#24
Minul on ikka üks meeldiv kogemus ka tekkinud Smile Kui läksin tööpäeva lõpus uut esitule pirni ostma, siis küsisid nad ise, et kas vahetavad ära ka. Ilusti ajasid auto sisse, vahetasid pirni ära ilma igasuguse teenustasuta. Võisin isegi lapsega sealsamas passida ja pealt vaadata Smile Tegu siis Tartu Silberautoga.
Vasta
#25
R129 Kirjutas:Olen vist näinud Tänukirju Pairs-Peking korraldajatelt Silberautole kui kiirtööna laipasid elustati. Ja olen kuulnud välismaalasest klientidest kes Järve rahvale pudeleid toovad hea ja kiire teeninduse eest kui enamvähem laev sõitma hakkab ja viimasel hetkel 124 siiski käima saadakse.
Nii, et .... Smile võõrsil on alati parem vist.

Aga üldse ei vaidle vastu - probleem on Silberiga olemas, muidu poleks ju seda teemat. Eks see mõjub paljudele häirimisena aga vist kehtib veel nende meeste peas, et MB on rikkale ja kui ei jõua maksta siis .... Sad Hea näide oli minu arust mingi jama S-i paagiga kus Silber ütles KOGU SÜSTEEMI VAHETUS. Selline on lihtsalt Daimleri filosoofia, sest kellele see auto uuena on mõeldud (ja ka vanana) sellel on sügavalt poogen kas arvel on null lõpus või mitte - peaasi et kiirelt korda saaks. Aga kes ostavad Eestis S-i. Loomulikult ei tähenda see seda, et üle peee võiks asju teha, aga nii ta lihtsalt on. MB nõuab rohkem raha kui VW või Opel.

Elu ongi ebõiglane

Seekord peaks siis pudeli viima sakslaste kellel kulus vastava info andmiseks pool päeva:lol:

Muidugi on ka mõned positiivsed kogemused silberga.
Vasta
#26
Silber on ikka sILBER nii Tallinnas kui Tartus ja suhtumine tundub sama, ise Tartu omadega kokku puutunud ja kogemused masendavad.....Lähen peauksest sisse teenindusleti juurde, kuhu on päris mitu töökohta loodud klienditeenindajate, sekretäride ja meistrite jaoks, algul seisin u 10 minutit, kedagi näha ei olnud, siis võtsin toolile istet, lõpuks mingi naisterahvas tuli ja lubas meistri kutsuda, kokku olin oodanud juba 20 minutit, siis hakkasime mehega koos arvutist W124 mb katuseluugi liugurit otsima, mehel polnud mõmmigi aimu kuidas ja mida otsida, krt mina tavaline inimene ka ei tea kuidas ja millise plahvatuspildi peal see jublakas võiks nüüd paista. Soovitati muidugi terve uus luuk tellida, no aitäh!
Vasta
#27
Väiksema töökoja eelis on see, et saad minna ja rääkida otse remondimehega veast.

Silber jne. suures teeninduses räägid sa letivennale, et "a'la viga on selline, vahetatud on jupp 1, jupp 2, 3, 4, 5, 6....
Jäänud on nüüd kallid (ntx. elektroonika) jupid, mis maksavad.... ütleme 30, 50 ja 70k.
Palun kontrollige neid."
Letivend vaatab sulle kalasilmadega otsa ja kirjutab sinu nähes töökäsule : AUTO EI TÖÖTA.
KÕIK. :biggergrin:

Ja siis loomulikult ei suuda remondimees viga leida, aega(raha) läheb palju, tulemust pole ja klient on püha viha täis.

90% probleemidest ongi sellest tingitud.
Kahjuks tekib selline suhtumine väga kergesti, piisab ühest sellise "asiaatliku" mõtlemisega tegelasest kollektiivis ja teised hakkavad samuti käituma.
Surnud ring.
W124 E500 Limited
Vasta
#28
martiini Kirjutas:Silber jne. suures teeninduses räägid sa letivennale, et "a'la viga on selline, vahetatud on jupp 1, jupp 2, 3, 4, 5, 6....
Jäänud on nüüd kallid (ntx. elektroonika) jupid, mis maksavad.... ütleme 30, 50 ja 70k.
Palun kontrollige neid."
Letivend vaatab sulle kalasilmadega otsa ja kirjutab sinu nähes töökäsule : AUTO EI TÖÖTA.
KÕIK. :biggergrin:

Vot see on küll õige mida kirjutasid - sealt enamus vigu alguse saavadki.

Aga tõesti kui näiteks autokauge inimene toob auto teenindusse ja ütleb et: "AUTO EI KÄIVITU MÕNIKORD" siis palun mida teie asjast kui remondimees arvaksite?
1. Kas starter ei vea mõnikord ringi?
2. Kas starter veab ja ei lähe käima mõnikord?
3. .....
Ja nii juhtub väga tihti igalpool elus ju. Kellele pole naine või ema helistanud ja öelnud: "Ma ei saa telekat vaadata, midagi on katki" :confusedangry::wink:

Tihtilugu on ka selliseid väga "tarku" omanikke kes ise diagnoosi ära panevad.

Aga vande pritsega pillide põhiviga on lühidalt järgmine:
1. Pill ei käi korralikult külmat - käiakse Kolja juures kes asju teab, tema keerab kõik paigast ära.
2. Siis küsitakse nõu eriti kõvalt mehelt kes on NLiidu ajal Harju KEKI rallitiimis kunagi LADASid teinud ja ikka tõsiselt asjalik polt oma alalt. Kas see keerab kruve ja eemaldab "mõtetuid" vaakumvoolikuid mis ainult keskkonnaaktivistide jaoks kapoti alla on pandud.

Lõpuks on köievähina ta Silberis ja kui varem veel auto vähegi käis, siis TÕESTI peale uute küünalde peale panekut ei käivitu pill enam üldse. Ja klient ei saa aru mis teema on, enne ju käis ja enam ei tööta. Lihtsalt talle ei jõua kohale, et enne on kõik seadistused absoluutselt täiesti möödas ja kui nüüd kogu süsteemist kasvõi üks asi korralikult välja reguleerida siis kukub kogu asi kolinal kokku. Ehk vaja edasi remontida.

Kindlasti tehakse ka Silberis kakat ja muid halbu asju, aga see oli lihtsalt üks konktreetne näide elust enesest.

Veel üks äraarvamismäng - eest koliseb vahel midagi mõnikord aukudest läbi sõites.........
Hõbenool OÜ: Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. "kastipesu"), diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
www.hobenool.eu
5227858
Vasta
#29
python, kui sa Tartu silberisse tuleksid oma EVO`ga ja tahaksid mingit juppi või service teenust, siis saadetakse sind kohe pikalt oma vana logu "190`nega" - mine näpi oma karpat mujal. Mis sest, et sellise auto väärtus pole just kõige odavam jne jne.
Kahjuks on selline suhtumine tõesti vastukarva.

Aga noh, eks ma, vaene inemene, peakski tegelt oopeliga sõitma.
Vasta
#30
hents99 Kirjutas:python, kui sa Tartu silberisse tuleksid oma EVO`ga ja tahaksid mingit juppi või service teenust, siis saadetakse sind kohe pikalt oma vana logu "190`nega" - mine näpi oma karpat mujal. Mis sest, et sellise auto väärtus pole just kõige odavam jne jne.
Kahjuks on selline suhtumine tõesti vastukarva.

Aga noh, eks ma, vaene inemene, peakski tegelt oopeliga sõitma.

Täpselt minu arvamine Confusedmash:
Vasta
#31
hents99 Kirjutas:python, kui sa Tartu silberisse tuleksid oma EVO`ga ja tahaksid mingit juppi või service teenust, siis saadetakse sind kohe pikalt oma vana logu "190`nega" - mine näpi oma karpat mujal. Mis sest, et sellise auto väärtus pole just kõige odavam jne jne.
Kahjuks on selline suhtumine tõesti vastukarva.

Aga noh, eks ma, vaene inemene, peakski tegelt oopeliga sõitma.
Heh, kui ma läksin E 500LTD -ga Silberisse sillastendi aega kinni panema.....
Oi vabandust, et ma üldse julgesin snna oma "diiseltaksoga" pöörduda Confusedmile:
Peale 8-t minutit...... viisakalt öeldes "veenmissõnu" julgesin ma ikka tahta anda oma autot ikka neile "remonteerida".

Sama suhtumine oli ka siis, kui ma andsin auto sillastendi + kättesaamine....
A vot see kujunes huvitavaks :tongue:
Kõigepealt süüdistati mind kõige seitsme surmapatu maaletoomises, endale kaubamärgistamises, siis kõigile levitamises.
See oli huvitav ja hariv 10+ minutit.
Ma TÕESTI ei teadnud endal olevat selliseid ... "eriomadusi"
Lisaks selgitati välja järjrkordselt minu "tegelikud" oskused. :tongue:

Probleemi see ei ravinud, otsisin järgmise sillastendi.
W124 E500 Limited
Vasta
#32
Martiini ja üleskutse ka teistele - äkki panete nende klounide nimed (tööde vastuvõtja ja varuosalett) foorumisse kirja saab ka teada kes nii ära tõusnud on!

Edit:
Võiks lausa mingi kleepsu teha ja siis reaalselt kirja panna nimed, ajad FAKTID.

koppisin www.tqhq.ee foorumist seda võiks ka arvestada postitustes.

Allolevatesse teemadesse on oodatud konkreetsed positiivsed ja negatiivsed kogemused Eestis tegutsevate USA auto remonditöökodade kohta. Kogemused peavad olema isiklikud (mitte kuulujutud / kellegi teise üleelamised) ning nende kirjeldamisel tuleb võimalikult konkreetselt ära märkida tööde tegemise aeg, auto, mille juures töid teostati, tööde sisu ja tegija, tulemused jm olulised asjaolud.

Negatiivsete kommentaaride puhul on tööde tegemise aeg ja muud üksikasjad eriti olulised - mitme aasta tagune juhtum ei pruugi anda adekvaatset pilti hetkeolukorra kohta ning tööd südamega tegeva meistrimehe maine võib kannatada tema eelkäijate apsakate tõttu. Allolevad teemad ei ole negatiivsete emotsioonide väljaelamise kohaks ning juhtumite kirjeldamisel tuleb piirduda faktidega ning teha seda viisakalt ja argumenteeritult.

Näide: 2005 a. juuni-august teostati firmas x minu 1985 Grand Prix`l järgmised tööd: (tööde loetelu). Peale töö vastuvõtmist avastasin järgmist (järgneb probleemi ja edaspidiste tegevuste kirjeldus).
Hõbenool OÜ: Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. "kastipesu"), diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
www.hobenool.eu
5227858
Vasta
#33
Silberis on töötajad väsinud. Nõutakse nii palju ja nad ju ei jõua ka kõike teha.
Tallinna Silberis väsis mõned aastad tagasi töömehel käsi ära. Kukkus siis väljumisel töökoja uks auto katusele...
Vasta
#34
R129 Kirjutas:Martiini ja üleskutse ka teistele - äkki panete nende klounide nimed (tööde vastuvõtja ja varuosalett) foorumisse kirja saab ka teada kes nii ära tõusnud on!

Edit:
Võiks lausa mingi kleepsu teha ja siis reaalselt kirja panna nimed, ajad FAKTID.

koppisin www.tqhq.ee foorumist seda võiks ka arvestada postitustes.

Allolevatesse teemadesse on oodatud konkreetsed positiivsed ja negatiivsed kogemused Eestis tegutsevate USA auto remonditöökodade kohta. Kogemused peavad olema isiklikud (mitte kuulujutud / kellegi teise üleelamised) ning nende kirjeldamisel tuleb võimalikult konkreetselt ära märkida tööde tegemise aeg, auto, mille juures töid teostati, tööde sisu ja tegija, tulemused jm olulised asjaolud.

Negatiivsete kommentaaride puhul on tööde tegemise aeg ja muud üksikasjad eriti olulised - mitme aasta tagune juhtum ei pruugi anda adekvaatset pilti hetkeolukorra kohta ning tööd südamega tegeva meistrimehe maine võib kannatada tema eelkäijate apsakate tõttu. Allolevad teemad ei ole negatiivsete emotsioonide väljaelamise kohaks ning juhtumite kirjeldamisel tuleb piirduda faktidega ning teha seda viisakalt ja argumenteeritult.

Näide: 2005 a. juuni-august teostati firmas x minu 1985 Grand Prix`l järgmised tööd: (tööde loetelu). Peale töö vastuvõtmist avastasin järgmist (järgneb probleemi ja edaspidiste tegevuste kirjeldus).
Sa ei käi meie klubi üritustel, seetõttu Sa ei tea, et ma olen MEES OMA SÕNADE TAGA.
Mis Sa arvad, et ma olen siin klubis selline, nagu mõned, kes üritavad sellest foorumist teha Streetrape2.org, või ma genereerin IHP-d?
Minu profiilis on extra kõik andmed olemas, kui kellelgi on midagi öelda minule, saab ta mulle helistada, leppida kokku kohtumise ja öelda mulle NÄKKU, mis ta arvab.

Praegusel Läti klubiga kokkusaamisel Riias ma rääkisin Karliga jne. foorumisse eraldi teema loomisest a'la "äpardused Silberis".
Ja toonitasin, et mina olen esimene, kes ei viitsi kirjutada, :tongue:ehkki lugusid on kahe aastaga kogunenud piisavalt palju.

Sa soovid saada reaalset tõestust? Ma olen valmis tulema Silberisse , ja näitama näpuga "Sm. IQ Negative", või teiste leti......peale ja rääkima, juhustest, kuidas ta kord lasi ennast ja firmat alla.
W124 E500 Limited
Vasta
#35
martiini Kirjutas:
R129 Kirjutas:Martiini ja üleskutse ka teistele - äkki panete nende klounide nimed (tööde vastuvõtja ja varuosalett) foorumisse kirja saab ka teada kes nii ära tõusnud on!

Edit:
Võiks lausa mingi kleepsu teha ja siis reaalselt kirja panna nimed, ajad FAKTID.

koppisin www.tqhq.ee foorumist seda võiks ka arvestada postitustes.

Allolevatesse teemadesse on oodatud konkreetsed positiivsed ja negatiivsed kogemused Eestis tegutsevate USA auto remonditöökodade kohta. Kogemused peavad olema isiklikud (mitte kuulujutud / kellegi teise üleelamised) ning nende kirjeldamisel tuleb võimalikult konkreetselt ära märkida tööde tegemise aeg, auto, mille juures töid teostati, tööde sisu ja tegija, tulemused jm olulised asjaolud.

Negatiivsete kommentaaride puhul on tööde tegemise aeg ja muud üksikasjad eriti olulised - mitme aasta tagune juhtum ei pruugi anda adekvaatset pilti hetkeolukorra kohta ning tööd südamega tegeva meistrimehe maine võib kannatada tema eelkäijate apsakate tõttu. Allolevad teemad ei ole negatiivsete emotsioonide väljaelamise kohaks ning juhtumite kirjeldamisel tuleb piirduda faktidega ning teha seda viisakalt ja argumenteeritult.

Näide: 2005 a. juuni-august teostati firmas x minu 1985 Grand Prix`l järgmised tööd: (tööde loetelu). Peale töö vastuvõtmist avastasin järgmist (järgneb probleemi ja edaspidiste tegevuste kirjeldus).
Sa ei käi meie klubi üritustel, seetõttu Sa ei tea, et ma olen MEES OMA SÕNADE TAGA.
Mis Sa arvad, et ma olen siin klubis selline, nagu mõned, kes üritavad sellest foorumist teha Streetrape2.org, või ma genereerin IHP-d?
Minu profiilis on extra kõik andmed olemas, kui kellelgi on midagi öelda minule, saab ta mulle helistada, leppida kokku kohtumise ja öelda mulle NÄKKU, mis ta arvab.

Praegusel Läti klubiga kokkusaamisel Riias ma rääkisin Karliga jne. foorumisse eraldi teema loomisest a'la "äpardused Silberis".
Ja toonitasin, et mina olen esimene, kes ei viitsi kirjutada, :tongue:ehkki lugusid on kahe aastaga kogunenud piisavalt palju.

Sa soovid saada reaalset tõestust? Ma olen valmis tulema Silberisse , ja näitama näpuga "Sm. IQ Negative", või teiste leti......peale ja rääkima, juhustest, kuidas ta kord lasi ennast ja firmat alla.

Ei taha õli tulle juurde valada, aga minu arvamus on see, et foorumis antud teema praegusel kujul (edasine) lahkamine kaugele ei vii. Kirjutajate eesmärk on ikkagi vist see, et esinduses asjad muutuksid. R129 pakutud faktide avalikustamine aitab tõenäoliselt selles, et see on otsene negatiivne reklaam tippbrändi esindusele, kuna internet on täna oluline infokanal (ja faktid on midagi muud kui lihtsalt kirjutamine). Martiini jutus kahtlemine polnud minu arust R129 postituse mõte. Nagu lugeda sai, oli ka Martiini mõte vastav teema teha ja moded võikski selle teema ära teha (juhtumiste sisestamine eeskätt faktidena siis, mis ei välista ka "mahlakamat" lisainfot).

Minu arust lisaks aga tunduvalt tulemuslikkust see, et kui on teenindusest konkreetne negatiivne kogemus, esitada kõigepealt neile kirjalik pretensioon, millele nad peavad ka kirjalikult vastama. Kui vastus ei rahulda (aga võib ka kohe), siis mina saadaks oma probleemi juba edasi Saksamaale (koos Silberi vastusega võimalusel). Kui ise saksa või inglise keelt ei jaga ja vastavaid tuttavaid pole, siis niipalju leiaksin ise raha küll, et probleemi korral see paar lehekülge mõnes tõlkebüroos korrektselt paberile panna lasta.
Vasta
#36
Lugupeetud Martiini, ilmselt on jah põhjus selles, et ma ei käi väga klubiüritustel muidu sa minu kohta seda ei väidaks (...seetõttu Sa ei tea, et ma olen MEES OMA SÕNADE TAGA. Mis Sa arvad, et ....). Ja minu postituse eesmärk ei olnud absoluutselt kedagi maha teha või sinu sõnades kahelda. Täitsa usun et sulle on näkku pandud ja mida rohkem ma neid postitusi loen seda selgemaks saab pilt, et ikka päris jõhkralt astutakse kanna peale MB omanikele.
Endal negatiivsed kogemused Silberiga puuduvad - seda lihtsalt tutvuste tõttu. Aga tõesti sooviks ka teada kes näiteks Tallinna Silberis nii tõusnud mehed on. Ja jutu põhjal on neid seal tõesti, aga mina lihtsalt ei tea neid. Ja seetõttu oligi mul mõte, et paneme siis FAKTID ja konkreetsed kuupäevad ja nimed kirja, siis jääb folkloor kõrvale lihtsalt.
Ja sisuliselt ütles Priit kõik vajaliku juba ära.õ

Edit: trükivead
Hõbenool OÜ: Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. "kastipesu"), diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
www.hobenool.eu
5227858
Vasta
#37
Ma ei tea kas ma ajan segi, aga üks postitus on vist ära kustutatud Shy kus räägiti autode etteajajast jne (või ei leia ma ise seda lihtsalt üles) EDIT: leidsin ülesse, sest oli ju kiidulaulu teema all.
Aga ütleme nii, et firmast kellest me räägime võeti see konkreetne postitus/teema juba kohapeal üles.
Nii, et foorumi moded paluks sügavalt kaaluda antud alal kleebise algatamist kuhu siis juba ettnähtud REEGLISTIKU kohaselt võiks infot riputada. Seda enam, et tegemist pole suvaliste keelepeksjatega vaid enemik sõnavõtjaid on ikka MB klubi liikmed ja seetõttu ka Stuttgarti poolt ametlikult heakskiidetud "tarbijad" Shy Ja uskuga, kui peaks mingi situatsioon olema kus teis pelgalt aastaarvu pärast pikalt saadetakse, siis MB klubi ametlik kiri saksa paneb ikka asjad VÄGA liikuma.UZI
Kodanikud - SILBERAUTO on meie jaoks mitte meie ei ole SILBERAUTOLE. Nii et ma usun kui rääkida konstruktiivsest kriitikast siis tegelikult on kasu mõlemapoolne.

p.s. Vähemalt niipalju kui mina olen töömeestega vestelnud tehakse ikka VÄGA Confusedhocked: kui kuuldakse, et kliendile kel karpapill või vana Ke öeldaks läbi lillede "get lost sucker".
Ja jutu, et 124 pille ei taheta sillastendi lubada oli imestus veelgi suurem.

p.s.s Alles mõni päev tagasi oli seal tühikäiku mitte armastav KE-ga SL sees ja ennenäe imet korda sai.
Hõbenool OÜ: Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. "kastipesu"), diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
www.hobenool.eu
5227858
Vasta
#38
Ilmselt kustutati postitus seepärast et Te kasutasi teatud väljendeid!!!
Vasta
#39
Ei ole ju kustutatud, see oli teises teemas:
http://foorum.mbklubi.ee/showthread.php?tid=8088&page=1
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#40
R129 Kirjutas:Kodanikud - SILBERAUTO on meie jaoks mitte meie ei ole SILBERAUTOLE.

Hee, osad arvavad siiani, et Windows on tehtud inimestele, aga "Onu Bill" arvab, et inimesed on Windows-i jaoks.
Kumma arvamus on siiani peale jäänud? :tongue:


"Internetis vaidlemine on nagu paraolümpia....... jne.


R129, No hard feelings.
Sinuga on huvitav vaielda.
Targem oleks millaski malet, vms. mängida.
W124 E500 Limited
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Sveitsi numbrialuste vahetamine Silberauto numbrialuste vastu nostromo 6 5,227 28-07-2013, 08:54 PM
Viimane postitus: Ermo
  Iirimaa kelmid tegutsevad jälle! Harry 11 5,873 12-02-2013, 05:22 PM
Viimane postitus: Harry
  Silberauto sügisene pakkumine indrek 0 1,764 20-10-2009, 05:11 PM
Viimane postitus: indrek
  Silberauto - kiitus! Karl 12 6,175 04-08-2008, 08:53 PM
Viimane postitus: jansa
  Silberauto Talvesafari 2006 clk230 0 1,758 07-03-2006, 11:13 PM
Viimane postitus: clk230
  jama kui käed on liiga lühikesed Markko 1 2,545 07-12-2005, 01:40 PM
Viimane postitus: clk230



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne