Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
küttekulu alla?
#1
Terv.
Jutt järgmine. Olen kasutanud mõnda aega aineid, mis kiirendavad nii bensiini kui ka diisli põlemiskiirust. Ei uskunud seda, kui kasutama hakkasin aga nüüd olen tähele pannud et auto läheb paremini edasi ning küttekulu vähenemine on just maanteel sõites allapoole läinud. Mis arvate, kas asi loogiline ja kasutamist väärt?
sõidan w124, 300d 86a, aut
Maiko Bortnik
+372 5555 7575
maiko@kinnisvaraspetsialist.ee
Vasta
#2
ilmselt selle aine hind viib säästu suht nulli mis küttekulult võidad. tee auto kergemaks parem. Smile
Vasta
#3
ei tea midagi...
Kui tervele paagitäiele (60l) maksab kogus 40 eek-tablettidega on tegu, 10 tk lehel, leht maksab 400 eek.
On öeldud et kui regulaarselt kasutada, siis on keskmine küttekulu all 7-14%.
Aine kulu säästult maha arvata, saan 3-6% rahalist võitu.

Mõelge, mis võiksid siis kokkuhoiud olla, kui kütet kuluks suuremates kogustes.
Maiko Bortnik
+372 5555 7575
maiko@kinnisvaraspetsialist.ee
Vasta
#4
Ega sa ise äkki nende müügiga ei tegele, väga reklaamimaiguline jutt? Confusedilly:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#5
Ei müü! Ostsin neid oma healt tuttavalt katsetamiseks. Uurin pinda, kas tasub kasutada neid ka edaspidi.
Kasutan neid juba 3 nädalat ja tunnen huvi, kas keegi on varem mingisuguseid küttelisandeid kasutanud ja kas on ka tulemusi olnud.
Mul tuttav pani oma uuele autole tanklast ostetud puhastusainet küttesüsteemi ning pidi kõik pihustid vahetama, sest kogu lahtipestud jama ummistas pihustid ära. Mul pole sellist jama veel juhtunud.
Äkki keegi saab oma kogemustest rääkida-nii headest kui ka halbadest. Mul siiani ainut head olnudSmile
Maiko Bortnik
+372 5555 7575
maiko@kinnisvaraspetsialist.ee
Vasta
#6
Kokkuvõtteks: see teema siit läbi käinud ja mingit positiivset vastukaja ei leidnud.

http://foorum.mbklubi.ee/showthread.php?tid=7265
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#7
Minu teooria nende tablettide jne kohta. Kütusekulu võib hoida sellega kokku küll. Paned paar tabletti paaki, sõidad ja varsti mingi jama tõttu mootor kottis/pump/torud umbes vms. Siis enam ei olegi põhjust kütust juurde valada.

Hea ju....
Vasta
#8
oko.
Tänud info eest!
Lugesin erinevaid arvamusi ja nagu arvasin, on 2 tüüpi arvamusi.
Eks igaüks teab ise, kas usub või mitte. Kes proovib, see saab isikliku kogemuse põhjal öelda, mis mõju avaldab/ei avalda.
Mina kasutan ja olen positiivselt meelestatudSmile

Edu!
Maiko Bortnik
+372 5555 7575
maiko@kinnisvaraspetsialist.ee
Vasta
#9
Loomulikult igaüks teab ise, kas usub või mitte. Sa küsisid meie arvamust ja selle sa said. :cool_rsvd:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#10
Lõpetuseks siis jõuamegi sinna, et igaüks peab ise veenduma, kas tõesti pump, pihustid vms umbes või asi ikkagi mõjub nii nagu mina räägin...
Kui siit mingeid konkreetseid fakte ja tõestusi peale isiklike arvamuste ei saa, siis kasutan ja soovitan tuttavatele niikaua kuni mul midagi juhtub....või hoian terve elu kütte raha kokku ning mu Mercedes-Benz sõidab teise miljoni km veel...
Maiko Bortnik
+372 5555 7575
maiko@kinnisvaraspetsialist.ee
Vasta
#11
Mul sammuti 86a. 300D Pole minukäes topidud sinna mindeid tablette ega muid lisasi, küttekulu keskmine 7,6l. Mõõdetud 3 paagitäi peale.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#12
maikobo Kirjutas:Lõpetuseks siis jõuamegi sinna, et igaüks peab ise veenduma, kas tõesti pump, pihustid vms umbes või asi ikkagi mõjub nii nagu mina räägin...
Kui siit mingeid konkreetseid fakte ja tõestusi peale isiklike arvamuste ei saa, siis kasutan ja soovitan tuttavatele niikaua kuni mul midagi juhtub....või hoian terve elu kütte raha kokku ning mu Mercedes-Benz sõidab teise miljoni km veel...

Vanasti öeldi, et kuse paaki ja oktaan tõuseb.
Igast sitta pole mõtet kasutada ausalt.....turbo tabeletid ja nitro vedelikud. Need solgid lahustavad teie tihendid ja muud organid nii ära, et pärast oigate.

Ja lisan, et minu MB d on läbinud üle 3 milli (2 neist) ilma igasuguse tablata.....UZI
Vasta
#13
maikobo Kirjutas:kasutan ja soovitan tuttavatele niikaua kuni mul midagi juhtub....

10 punkti sulle, nii saadki sõpradest ja tuttavatest lahti!
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#14
Kõige paremini viib küttekulu alla korralik veermik ja kulumatta mootor!
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#15
maikobo Kirjutas:Lõpetuseks siis jõuamegi sinna, et igaüks peab ise veenduma, kas tõesti pump, pihustid vms umbes või asi ikkagi mõjub nii nagu mina räägin...
Kui siit mingeid konkreetseid fakte ja tõestusi peale isiklike arvamuste ei saa, siis kasutan ja soovitan tuttavatele niikaua kuni mul midagi juhtub....või hoian terve elu kütte raha kokku ning mu Mercedes-Benz sõidab teise miljoni km veel...

Minu isiklik arvamus on see, et kui sa kunagi seda autot müüma hakkad, pead lisama müügikuulutusse, et mingite kuradi tablettidega sõitnud oled. Vaata palju ostjaid tuleb:hump:
Kui see asi teaduslikult toimiks, siis oleks sellel asjal juba ammu laiem kõlapind. PS! Mul on aspiriini üks leht kodus, võin sotaga ära anda, võtab pöörded alla ja hoiab kütust kokku.
perpetum mobile
Vasta
#16
Mul on autos ibuprofeeni kui Tallinna augud pea valutama panevad siis võtan aitab ja viib ka küttekulu alla sest sõidan rahulikumalt.
Aga see muu tablettide jama - ei tea miks siis see mees Nobeli füüsika preemiat ei saanud kui see nii ime asi on - tule mõistusele, ei ole sellist asja nagu kütte vähendaja 10 % vms. Kõiksug Motorfosid jne on tuleturu kaup ja ei kuulu edasikaebamisele punkt com. Peace Smile
Hõbenool OÜ: Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. "kastipesu"), diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
www.hobenool.eu
5227858
Vasta
#17
Päris hea kild.Enam ökomat ja praktilisemat autot on raske leida.
Kuhu alla sealt enam veel minna annab???
Linnas ~9 ja maanteel ~7l/100km peale on niigi üliöko.Eriti arvestades, et auto on vana ja suht suure motoga.Atm kast veel niikuinii.
See auto on igatpidi norm. igapäevaökokas.
Mille krdi pärast seda veel mingi tabletiga torkida???
W123 230E igapäevatöös.

Sigmar Avald
56 913 150
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Sprinter W902 2.7 jõud kaob ja kast ei vaheta alla, pedaaliga käskides... Bullrider 1 823 08-12-2020, 08:06 PM
Viimane postitus: v6sa
  Nimetage koht Tallinnas, kus pääseks tasuta auto alla. Atman67 12 8,438 03-12-2019, 01:54 AM
Viimane postitus: Haasma
  Om606.910 alla 2000 pöörde ei tööta fubuq 6 4,605 16-12-2015, 03:57 PM
Viimane postitus: fubuq
  w124 3.0 108kw d.automaat ei vaheta käike alla tann007 1 2,122 26-04-2013, 12:58 PM
Viimane postitus: xman
  K: kast vahetab käike alla "nõksuga" Martin 4 3,302 25-05-2008, 07:28 PM
Viimane postitus: Martin



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne