Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
konditsioneeri täitmisega probleeme.
#1
tahtsin lasta siis w124 89'a mb'l ära täita konditsioneeri aga targad mehed rääkisid et sinna ei käigi freoon vaid mingi r2 gaas või r12 midagi sellist. ja räägiti et nad isegi mitte ei tea kus sellist asja enam saab.

äkki keegi sai mu jutust aru ja oskab mind aidata?
ja ma ei tea ka kui õige teema alla see nüüd läks.
Vasta
#2
marko300ce Kirjutas:tahtsin lasta siis w124 89'a mb'l ära täita konditsioneeri aga targad mehed rääkisid et sinna ei käigi freoon vaid mingi r2 gaas või r12 midagi sellist. ja räägiti et nad isegi mitte ei tea kus sellist asja enam saab.

äkki keegi sai mu jutust aru ja oskab mind aidata?
ja ma ei tea ka kui õige teema alla see nüüd läks.

vanades süsteemides on jah R12, uuemates (90ndate algusest) on R134a. pöördu kliimaseadmetega tegelevate firmade(töömeeste) poole, asendusgaas on täiesti olemas ja enamustel olemas ka autodele vastavad otsikud. enne täitmist soovitan igaks juhuks värvi sisse panna, sest miks muidu ta tühi on.

kindlasti tuleb panna süsteemi ka uus õli, muidu saad varsti uue kompressori osta.
Vasta
#3
kust oleks võimalik leida selliseid mehi kes tegeleks sellise asjaga. Paides igatahes ainukeses kohas kus konditsioneeridega tegeletakse öeldi jah et sellist asja ei saagi enam täita.

ja teadjamad mehed ütlesid et seal survet natukene vähe sees mitte tühi. aga varsti lähevad ilmad soojaks ja oleks tahtmine jahedas autos ikka liikuda.

oskab äkki keegi veel öelda ka seda kui palju see maksma võib minna selle asendus gaasiga?
Vasta
#4
Mulle väideti ka algul, et ma pean suvel autos higistama, aga kadaka Imre juurest sain kellegi telefoni nr (mis on nüüdseks vist kadunud juba), kes pani asendusgaasi sisse.
Hinda täpselt ei mäleta, ähmaselt meenub, et äkki oli 850.-
300CD, 1984
Mercedes-Benz: Das Beste oder nichts.
Vasta
#5
Tallinnas Anatoli(suhtleb po russki)5654304. Küürakal läks täitmine 500.-
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#6
teab keegi veel ehk kedagi? või olen sunnitud ettevõtma tallinna reisi?
Vasta
#7
Freoonimasinad OÜ, Vana-Narva maanteel, telefon 55631804. Busside konditsioneerid remondin seal, MB oma on siiani probleemideta toiminud aga seal remonditakse ka sõiduautode kliimaseadmeid. Vanematel masinatel kasutati R12 gaasi, mille kasutamine on tänaseks euroopas keelatud ja asendatakse gaasidega R403 või R134A. Gaasi vahetamisel tuleb süsteem läbi pesta, vahetada filter ja õli. Lekete tuvastamiseks täidetakse süsteem lämmastikuga ja tavalise seebiveega tulevad lihtsamad lekked esile. Värvainet topitakse süsteemi alles siis, kui seebivesi tulemusi ei anna.
Andres 5169200
MB E300T DIESEL -94

www.andresreisid.ee
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kus teostada konditsioneeri täitmine ning kontroll Tallinnas Telepoiss 4 5,924 06-05-2011, 07:42 PM
Viimane postitus: marek
  MB kliimaseadme-konditsioneeri töötemperatuur alambe 0 1,875 22-11-2008, 04:57 PM
Viimane postitus: alambe
  Konditsioneeri mure Sander 2 2,508 06-06-2008, 11:37 PM
Viimane postitus: eDiCk
  Konditsioneeri kasutamine? Laur 1 2,322 29-04-2007, 08:41 PM
Viimane postitus: marko600
  konditsioneeri remont? Raul1 2 4,228 31-05-2006, 02:04 PM
Viimane postitus: v6sa
  piduritega probleeme carlo 8 5,169 11-01-2006, 09:17 AM
Viimane postitus: vqlur



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne