Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Auto Saint-Tropez'st Eestisse
#21
Mõni laevafirma ei sõida Prantsusmaale?

Ilmselt odavaim viis oleks ise kohale lennata ja liikur kuhugi sobivasse sadamasse sõita, kus ta laeva selga siduda saab. Edasi on juba ainult ootamine ja närvitsemine... Kuni auto Muuga terminaalisWink
Vasta
#22
v6sa Kirjutas:Mõni laevafirma ei sõida Prantsusmaale?

Ilmselt odavaim viis oleks ise kohale lennata ja liikur kuhugi sobivasse sadamasse sõita, kus ta laeva selga siduda saab. Edasi on juba ainult ootamine ja närvitsemine... Kuni auto Muuga terminaalisWink

vot selles see sõitmise kamm ongi, et sõita saab kuni 100 kilti, siis on kööga ja saint-tropez 100 kilomeetri kaugusel on ainult vahemeri, sealt vist eriti ei käi laevad siia.
Vasta
#23
Vahemereäärse Prantsusmaaga on laevaühendus vist natuke kehvake jah...

Treilavariant on suts nigel, E-katiga juhte pole just palju vakantsetena, et neid nädalaks minema lohistada. Treila vast leiab, neid väiksemaid-kergemaid on kah ikka liikvel. Kuigi, enamus on 1500+ kandevõimega + haagis ise kah ~400+ kg.

Aga tuledki 100 km haaval kodu poole. Ühtlasi avastad Prantsusmaad ja Saksamaad, sealt edasi saad juba laevaga... Kahe nädalaga peaksid kodus tagasi olema. Odavamalt vaevalt saad.

Üks variant veel: kas Prantsusmaal pole rongiga auto vedamise võimalust? Kusagil prantsudse filmis seda varianti kasutati. Ikka odavam, kui treilada. Vist...
Vasta
#24
Nii. Helistasin huvi pärast tuttavale veomehele.

Tema arvamus oli, et tasuks küsida suurematelt veofirmadelt otse pakkumist. Olevat üsna reaalne saada mõne kuudi sisse ja suure tõenäosusega jääb transa maksumus alla 20 kEEK. Aga konkreetse numbri saad ikka konkreetsest firmast. Soovitas küsida sihukesest kohast, nagu Ferroline...
Vasta
#25
Aga mõte ise ikka täitsa lahe Smile
Vasta
#26
h2x0r Kirjutas:ja ära küsi, mida ma talvel sellega teen, sest siis ma hakkan karjuma :lol:


Paistab, et kütteks on peal Webasto
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#27
RMW on treilakas 5020 333 helista ja küsi ,kas toovad!Teise tel.nr-i olen ära pannud kuskile kindlasse kohta,aga asub Keilas.Hüppan pärast Keilast läbi ja vaatan tel.nr-i.
CL500 & ML500
Ameerikaautode lammutus Eestis.
http://www.v8import.com/SWE/?group=5

Vasta
#28
tegelt see, mis ma ennist kirjutasin (et ütle, nagu oleks konkurent niijanaa pakkunud) võib teinekord ka toimida.
samas suurem võimalus on juhuslikult parema pakkumise peale komistada, kuna veofirmade logistika ja hinnad toimivadki palju juhusel. S.t. üht ja sama asja ühest ja samast kohast erinevatel aegadel vedada lastes võib hind sageli erineda, sõltub see veoki asukohast, ehk siis juhusest Smile
Kammi kõik transafirmad läbi, niipalju kui neid leiad, võib ju jopata, et kellegi krusa just st.tropezist läbi vurab. Samas võib ka mitte Smile
Vasta
#29
Kas ARK-ga ka oled vestelnud sel teemal, et tahad Vehicule Electrique tuua Eestisse ja arvele ka võtta... Päris kindel julgen olla, et ei ole vähemalt tüübikoodi sellisele, tüübikinnitus ideejärgi Saxole nagu oleks, aga sellise mootoriga vidinat... Mina saadaks kirja neile, nad vastavad meeleldi, olen proovinud.
Vasta
#30
20k on veidi palju 17 on mõistlik. Torinost Loode Itaalias mis on 300km St. Tropezist on hinne 14500.

DSV on mul leivaandja. Ma ise tegelen Lääne-Saksamaalt Eestisse suunaga. Koblenz, Essen, Dortmund, Düsseldorf, Osnabrück, Hannover, Kassel piirkonnad nädalas nii 10 jupikorje autot ca 100+ saadetist. Niiet kui on vidinaid vaja tuua ja kui postikoodi algused jäävad DE-30-59 vahele saan ma aidata parima hinnaga.
Vasta
#31
Kalev Kirjutas:Kas ARK-ga ka oled vestelnud sel teemal, et tahad Vehicule Electrique tuua Eestisse ja arvele ka võtta... Päris kindel julgen olla, et ei ole vähemalt tüübikoodi sellisele, tüübikinnitus ideejärgi Saxole nagu oleks, aga sellise mootoriga vidinat... Mina saadaks kirja neile, nad vastavad meeleldi, olen proovinud.

korra sai vesteldud, öeldi, et kui EU tyybikood on olemas, siis pole probleemi. Kuna ta euroopas toodetud myydud ja registreeritud on, siis võiks ka tüübikood olemas olla.
Vasta
#32
Mitte võiks, vaid peaks. Ei tohi müüa EL-dus kui ei ole EU kinnitust. Seetõttu pole meil palju ilusaid asju müügis, mis muudel mandritel on. Aga noh, sisemajandust on ju vaja kaitsta (: Põllumajandusliit
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#33
Rolz Kirjutas:Mitte võiks, vaid peaks. Ei tohi müüa EL-dus kui ei ole EU kinnitust. Seetõttu pole meil palju ilusaid asju müügis, mis muudel mandritel on. Aga noh, sisemajandust on ju vaja kaitsta (: Põllumajandusliit

noh igal juhul on piisavalt põhjust eeldada, et tüübikood on olemas.
Vasta
#34
Njah, meil laadis üks auto eile sisetöökoorma Marseilles (100km piki rannikut St. tropezist) maha. Juht läks viieks minutiks auto juurest ära, tagasitulles oli uks lahti muugitud, rahakott, telefon rotti pandud. Helistas siis tanklast et nii ja naa. Kohe polnud teda kuhugile saata ka ja nüüd siis helistas uuesti, et autol peksti kõik klaasid sisse, anti korralikult tappa ja löödi kruvkas põlve. Asja nimi on immigratsioon ja neeguse poisid
Vasta
#35
Aikrt, seal ju need neegrid. Noh, ise nad valisid selle tee, et neid muidusööjaid avalisüli vastu võtsid, nüüd on siis käes.
perpetum mobile
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Abi auto hindamisel allan1000 5 728 06-04-2023, 09:50 PM
Viimane postitus: v6sa
  USA auto ost Holari 2 2,021 23-07-2020, 07:18 AM
Viimane postitus: .Alar.
  Läti registris oleva auto ostmine + piirangute puudumise kontroll [HA-8181 -> 55GGG ] nostromo 17 13,791 24-07-2019, 08:44 PM
Viimane postitus: nostromo
  Jaapanist auto ostmine janek126 20 31,713 01-04-2019, 02:40 PM
Viimane postitus: swrt2002
  Auto müük firmalt eraisikule ja eraisikult omakorda eraisikule? nostromo 13 9,973 26-04-2018, 04:03 PM
Viimane postitus: Holari
  Auto müümine Saksa (transiitnumbrid + kindlustus)? nostromo 7 6,726 10-04-2018, 05:41 PM
Viimane postitus: nostromo
  Auto jälgimise süsteemi pakkumine klubi liikmetele indrek 10 8,022 04-04-2018, 08:26 AM
Viimane postitus: indrek
  Auto müük kui registr. tunnistust pole kaasas? nostromo 11 6,902 22-03-2018, 01:22 PM
Viimane postitus: nostromo
  Eestist ostetud auto (ARK-is registreeritud mootorivahetusega) Saksas arvelevõtmine? nostromo 12 8,181 10-03-2018, 02:16 PM
Viimane postitus: .Alar.
  Kas nüüd on siis lõplikult MB pensionäri auto kes sõita ei oska? marek 25 15,166 05-02-2018, 06:35 AM
Viimane postitus: .Alar.



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne