Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tarku mõtteid ja ütlemisi
#41
"Upon seeing a shadow of a pigeon, one must resist the urge to look up"

-Confucius
Vasta
#42
Ühe minu sõbra sönad mida alati siis ütles kui napsune oli .Et tema ei saa aru kuda neil naistel ikka öösel saavad päevad olla.
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
Vasta
#43
Mu sõber oli krooni alguses Soome firmas Venemaal Uuralite taga tööl ja teenis selle aja mõistes ikka roppu raha. Noored mehed, tahtmist oli ja sai ikka kõvasti mürtsu ka tehtud, loomulikult tema oli sponsor. Järjekordse peo ajal suhteliselt ebapädevas olekus ütles ta mulle järgmised sõnad: Karl, kui kõik see raha alles oleks mis me maha oleme joonud.......krt, kus selle eest saaks juua! :bigsmile:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#44
sedasi siis et ... kes pärast naerab, naerab hammastetta....:evil:
Vasta
#45
Teiste inimeste vead on kui autotuled. Need paistavad silma heledamalt kui enda omad.
"Mercedes и в Африке Mercedes"
Vasta
#46
Irelandis elades jäi selline terake meelde.Kahjuks suht tõene väljend igapäeva töö kohta."Different day,shame shit."
W123 230E igapäevatöös.

Sigmar Avald
56 913 150
Vasta
#47
kui keegi igavleb siis mina kasutan väidendit "kui sul midagi teha pole, siis mine aita neid kellegil pole mittemidagi teha!"
Vasta
#48
Ärge jooge vett, seal ni**vad kalad. Jooge õlut!
Vasta
#49
Võimatu unustada aga raske meelde jätta.
Vasta
#50
Sõbra isa, nüüd juba manalas, ütles alati kui nägi mind ja sõpra ülepeakaela mingit tööd tegemas : Poisid, ärge tehke vene tööd !
See on eluaeg meeles....Ja oma pojale õpetasin ka selle reegli selgeks...
Vasta
#51
Tsiteerin nüüd ühe sõbra sõnu - ise olla ta kuulnud seda kirkupapi käest peale matuseid.

Autojuhid - ärge sõitke kiiremini, kui teie kaitseingel lennata suudab.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#52
Tervist ,minu naabrimees armastab laiskade inimeste kohta öelda "lonkiv tööjõud".
MB C123 230CE, 190D 2.5, 190E 2.3
Vasta
#53
Naistel on naiste loogika. Meestel pole üldse loogikat...:demond:
Vasta
#54
Life sucks, but girls do more and better!
Vasta
#55
Kõik naised on L..... ! (Vabandan mõne üksiku erandi puhul!)Confusedad:
Vasta
#56
kuulsin kord oma äialt järgmist ..... " Enne abielu armastasin ma kõiki naisi , peale abielu ühevõrra vähem "
"Mercedes и в Африке Mercedes"
Vasta
#57
sauer Kirjutas:kui usud, et sa ei suuda seda teha või usud, et suudad, siis mõlemal juhul on sul õigus:cool_rsvd:

Henry Ford
Vasta
#58
Mu kadunud sõber ikka tavatses öelda: "Kõik naised on ilusad, mõned lihtsalt kellegi teise jaoks"
Vasta
#59
Ropuvõitu sai, kuid tekkis tahe paari kõrvataha jäänud ütlust jagada.

Teha võib mitut moodi, pe***e läheb ühtmoodi.

Tsiteerides mu ühe sõbra ütlust peol miskisele naiserahvale: "Sa pole vist suurem asi ke**ija kui sinu jaoks selline süütu tegevus nagu eneserahuldamine täiesti välistatud on."

Mind saadab edu ... pidevalt pe***e.

See, kes on kõigi sõber, ei ole kellegi sõber.

If a friendship has come to an end, there never was one.

Is the enemy, of my enemy, my enemy or my friend ?
Vasta
#60
esimene vasikas läheb alati aia taha!
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mõtteid kütusest täna ja tulevikus Kuldar 136 72,558 22-07-2009, 08:38 PM
Viimane postitus: puruvana



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 3 külali(st)ne