Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mõtteid kütusest täna ja tulevikus
#1
Ajendatuna muljetavaldavast kütusemäärast mida meie, klubilised ja mitteklubilised, igapäevaselt läbi sõidame tekkis soov natuke teha võrdlevaid tähelepanekuid erinevate jaamade osas (Tallinnas) .
                   

Tähelepanelikud liiklejad on märganud hindade erinevusi Neste ja Lukoili jaamades . Neste peakontori eest Sõpruse pst 95Euro - 15.90 ; Sõle Lukoil 95 Euro - 16.10 . Kindlasti on erinevusi veel ,kuid need jäid muuhulgas silma täna 12.03.08 (pildid tehtud samuti täna) .
Neste kasuks räägib veel seegi ,et nendesõnutsi algas Märtsis erikampaania (ei oska kommenteerida kampaaniat kui sellist , Indreku väitel olid temal juba 6 kuud enne samad tingimused käes) mis soodustab Eraisikute kliendikshakkamist , võimalus taotleda krediitkaart ca` 3000 eek limiidiga suht kiiresti + kui oled tankinud 1 kuus üle 150 L saad liitrilt alet 0.15 senti . See teeb siis parimal juhul 95E hinnaks täna 15.75 eek ! Muljetavaldav eks ...:bigsmile: . Mina täitsin täna igaljuhul avalduse ära , eks näis kui kiirelt kaart valmis saab .Juhul kui keegi soovib siis seda saab teha siin või siis peakontorist Sõpruse pst.

ps . Liitumiseks klubiga Neste kliendiks ei näe kahjuks Neste klienditeenenduse juhtivspetsialist täna veel võimalust kuna näeb klubiliikmeskonnas hulka erakliente . Seda siis selgelt ja üheselt välja öeldes Confusedad:
"Mercedes и в Африке Mercedes"
Vasta
#2
15 senti liitrilt alet tähendab täna alla 1% ka parimate hindade puhul UZI
Vasta
#3
Priit Kirjutas:15 senti liitrilt alet tähendab täna alla 1% ka parimate hindade puhul UZI

eks see ole jah ... mõned annavad 30 senti alla liitrilt , seda siis 16.35 -lt
mõned jälle 15 senti .... seda siis 16.10 -lt : lõpptulemuse paneb paika benzu kvaliteet ja jaamade aukoht ning rohkus :bigsmile:
"Mercedes и в Африке Mercedes"
Vasta
#4
[/quote]
: lõpptulemuse paneb paika benzu kvaliteet ja jaamade aukoht ning rohkus :bigsmile:
[/quote]

Just seepärast olengi Statoili ori.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#5
: lõpptulemuse paneb paika benzu kvaliteet ja jaamade aukoht ning rohkus :bigsmile:
[/quote]

Just seepärast olengi Statoili ori.
[/quote]
Jah seepärast ka ainult Statoil kuna asukoht ja kvaliteet, kuld tase ka veel Smile
Vasta
#6
Vähemalt ühes asjas olema Markkoga ühel meelel. :cool_rsvd:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#7
: lõpptulemuse paneb paika benzu kvaliteet ja jaamade aukoht ning rohkus :bigsmile:
[/quote]

Just seepärast olengi Statoili ori.
[/quote]
Sul läheb ju kabanossi peale rohkem raha kui bensiini.:evil:
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#8
Linnugripp, nüüd kihutasid küll rukkisse, ei söö seda toitu.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#9
Markko Kirjutas:Jah seepärast ka ainult Statoil kuna asukoht ja kvaliteet, kuld tase ka veel Smile
kuldtaseme võtaks küll, aga ei taha enne 100a ulmekirvega tankida...

kuna 5+ jääb suht tee peale, siis sinna pidama jäänud. alati parima hinnaga ka. Smile
Vasta
#10
marek Kirjutas:kuldtaseme võtaks küll, aga ei taha enne 100a ulmekirvega tankida...

Siis tulebki Nestes tankida, saab veel kütuse ruttu kätte kah, ei pea kuulama mis kastmeid sinu ees olevad 5 ehitajat oma kabanossidele valivad
:lol:
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#11
Minul juba vist paar aastat Uno X/Alexela kaart, millega saan diislit 30 senti liitrilt alla (sõpradele vahel bensiini tankides -15 senti/l) ja krediidilimiit 2000 kalendrikuus. Arvestades, et hind enamasti Uno X tanklas odavaim ja sealt veel ale - siis mina rahul. Tankimine lihtne, kiire ja mugav. Arve tuleb järgmine kuu ja seni probleeme pole, peale selle, et üha tihedamini kipub limiidist puudus tulema :-(
Vasta
#12
Smile 
Tangin ka Statoilis. Keskmiselt läheb kuu jooksul c 550 l ja on olemas nii kuldkaat (-35 s/l) kui krediitikas (-45 s/l). Vahest ajavad kabanossi vennad närvi küll kui kiire on. Aga vahest jällegi päästab see kabanoss v cilli päeva ära hoopis Smile
<B>56 661 161</B>
<B> www.reval-kuller.ee </B>
Vasta
#13
Tangin Statoilis kuldkaart (-0.35 s/l) kui ka Neste krediitkaart alest ei tia ma midagi (suht mõtetu kaart!!!.)
Tegelt on see mingi sendi taga ajamine suht mõtetu tegevus kui vähegi arvutada oskad siis see prossa % on ikka häbiväärselt väike!!!!
ma saaks aru veel et ale alates 5% kuni 35% liiter siis on asjal jumet.
Vahet pole palju küte maksab sõita on ju ikka vaja.
56562200
Vasta
#14
Oehhhh... tuleb vist siis hakata küttepuuga sõitma, ei ole muret kus kvaliteet ja odavus.. vaid kirves kätte-metsa- ja oksakesed sumpaaugust sisse -tikku ja edasisõit kuni 1000km... oleks vaid eluke nii lihtne aga hetkel teemasse tulles siis Mina kui diislikasutaja siis hetkel on kasulikus Sibulaõli tanklas kus firmakaart toimib aga erakliendina 5+ on suutnud oma kvaliteeti hoida ja linna odavamaiks pidada.
Vasta
#15
Favorast saab partner kaardiga 40 senti liitri pealt alet. Kui diisel kuus oli siis tankisin sealt bio-diislit mille hind oli teisest ca 1.10 kr odavam+partner kaardi 40 senti, rõõm oli siis tankida:bigsmile:
Vasta
#16
Räpinas pakuti alet 3eeku odavamalt liitrilt:biggrin: Venemaalt tassivad!
Vasta
#17
kuld Kirjutas:Favorast saab partner kaardiga 40 senti liitri pealt alet. Kui diisel kuus oli siis tankisin sealt bio-diislit mille hind oli teisest ca 1.10 kr odavam+partner kaardi 40 senti, rõõm oli siis tankida:bigsmile:
Vanasti oli jah 40 senti allahindlus. Täna pakkuda sama alet, kui diisel pea 18 krooni, on suht mõttetu (2,2%). Ma ei saa siin kütusefirmade loogikast aru, kui 2% nimetatakse kuldtasemeks.
Vasta
#18
Kas gaasiseadme paigaldus tasuks ennast ära, või on hiljem jama ja remonti rohkem kui asi väärt? taksist ma ei ole aga u 3500 eegu eest vedelat läheb paaki kuus küll. On kellelgi kogemusi W124 ja gaasiga?
Vasta
#19
Isegi kui saaks terve krooni liitrist alla oleks see ca 6% eelpoolmainitud 3000 kroonipealt teeb see 180 krooni see alenus mida meil siin pakutakse ei ole väärt erinevate tanklate vahel tõmblemiseks, odavama tankla otsimiseks kulutad ka rohkem raha. Naftal baseeruvad kütused on kallid ja lähevad aina kallimaks. Nõudlud tõuseb, ei mäleta küll peast protsente, aga numbrid on drastilised. Nafta barreli hind on hetkel 100 taala kandis, aasta tagasi oli ca 50 taala. Ennustatakse et aastapärast on ca 200 taala.
Tagatipuks liiguvad naftaleiukohad järjest enam ekstreemsematesse paikadesse (põhjanaba ntx) kust pumpamine on kallis. Mehikolahes toimivad igasügisesed tormid on iga aastaga järjest karmimad, et mis see siia puutub ? Seal nimelt asub vägapalju naftapuurtorne, ning tormid ei mõju nende tootlikusele hästi, jällegi põhjus hinda tõsta. Ning mis kõige drastilisem, pensionifondid on asunud nafta futuuridesse investeerima, mis jällegi lööb hinda üles. Ja noh onud araabias tahavad ju oma uuele 25'le mersule kullast velgi saada.


Elekter mu sõbrad, elekter on tulevik. Vähemalt seni kuni päike paistab.

:eureka:
Vasta
#20
sassjass Kirjutas:Kas gaasiseadme paigaldus tasuks ennast ära, või on hiljem jama ja remonti rohkem kui asi väärt? taksist ma ei ole aga u 3500 eegu eest vedelat läheb paaki kuus küll. On kellelgi kogemusi W124 ja gaasiga?

Kusagil all oli päris pikalt juttu Mersudest ja nende gaasiseadmetest. Sry, hetkel ei viitsi teemat ülesse otsida, aga otsing kindlasti aitab... Omal positiivsed kogemused ainult.

Aga viimased pool aastat olen Statti kasutanud, kuna tanklad heade asukohtadega minu jaoks ja teevad 45 senti liitrilt alla. Statoili suurimaks miinuseks on need kabanossivennad - tahad kähku ära maksta oma kütuse, siis viis meest sinu ees ei suuda ära otsustada, mis kastet nad tahavad... Eraldi kassa võiks nende jaoks olla UZI
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Linnaseiklus juba täna õhtul! Tule ka seiklema! Minister 0 1,743 19-03-2019, 04:04 PM
Viimane postitus: Minister
  124 veermikutööd täna (vedrud) Kodan1k 2 2,467 14-08-2015, 06:03 PM
Viimane postitus: tns-one
  Mida head tegid/ostsid TÄNA oma MB le indrek 153 95,216 24-07-2010, 09:57 PM
Viimane postitus: cornah
  Balti riikide jooks 2009 [registreeri juba täna end 1 km jooksule] Ardo 1 2,968 07-08-2009, 01:11 AM
Viimane postitus: kert4
  Milline oleks õiglane hind teenustele täna? Kuldar 8 5,912 30-01-2009, 03:57 PM
Viimane postitus: Kuldar
  Täna nähtud: 500 K Telepoiss 13 7,347 15-08-2008, 09:10 AM
Viimane postitus: Aspelund
  Tarku mõtteid ja ütlemisi Kuldar 84 56,538 06-08-2008, 09:41 AM
Viimane postitus: Gold
  Täna aastal 1886 ... h2x0r 12 5,308 31-01-2008, 12:24 AM
Viimane postitus: h2x0r
  Täna Parklas leitud MB(?) Aleks 13 7,203 12-09-2007, 11:02 AM
Viimane postitus: soo



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne