Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mõista, mõista mis see on?
#21
R129 Kirjutas:Aga patareide nali oli päris hea, ise arvasin samuti et käib sinna sisse, kuid kui ekraanile ilmus turvavöö siis oli selge, et tegemist ainult mõõtkava näitamisega.
Muide millal AA patareid üldse tulid Smile kas 124 on sama vanad kui AA. Ärge nüüd maha tehke, minu ajaarvamine algas kaheksakümenendatest ja reaalne pilt tuli alles paari aasta pärast ette.


Olid ikka olemas sellised AA d ajasid rõvedat jorri välja kui vanaks said.
Vasta
#22
Installisin omale selle EPC aga midagi ei leia?!

Siiski, kas see number seal peal ei ole mitte 124 886 0507
Vasta
#23
Jublakal peab olema ka identne teine pool, aga number on sama nagu esimeses postis kirjuasin: 124 868 0507
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#24
R129 Kirjutas:Muide millal AA patareid üldse tulid Smile

1947
Vasta
#25
h2x0r Kirjutas:
R129 Kirjutas:Muide millal AA patareid üldse tulid Smile

1947

Kuskohast selle aastaarvu välja võlusid, tuhnisid netis? Krdi AA sama vana kui mu isa :-)
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#26
Karl Kirjutas:
h2x0r Kirjutas:
R129 Kirjutas:Muide millal AA patareid üldse tulid Smile

1947

Kuskohast selle aastaarvu välja võlusid, tuhnisid netis? Krdi AA sama vana kui mu isa :-)

http://en.wikipedia.org/wiki/AA_battery
Vasta
#27
Sigareti süütajast midagi enamat minu pea välja ei mõistata.
SRY, kui ajukeerud tava mersuinimese tasemest erinevad aga lihtsalt ei oska muud pakkuda.
Vasta
#28
Irw@mõni mees ja patarei sisse...
Kui sa oleks sinna ka mündi pildi pannud, siis mõni mees siin oleks samamoodi ohhetanud,et mis, münt ei käigi sisse vää?!
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#29
oot, ega see turvavöö kõrguse samba reguleerimise nupp ei ole ometi??!
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#30
Rolz Kirjutas:Irw@mõni mees ja patarei sisse...
Kui sa oleks sinna ka mündi pildi pannud, siis mõni mees siin oleks samamoodi ohhetanud,et mis, münt ei käigi sisse vää?!

Küll on hea takkajärgi irvitada, onju :bigsmile::bigsmile: Oleks siis kohe maininud, et patarei mõõtkava jaoks, enamus hakkas kohe neid kahte asja seostama.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#31
Rolz Kirjutas:Irw@mõni mees ja patarei sisse...
Kui sa oleks sinna ka mündi pildi pannud, siis mõni mees siin oleks samamoodi ohhetanud,et mis, münt ei käigi sisse vää?!

Vot see on küll hea , Mündi hoidik . Erisuuruses kolikaid saad sisse toppida . :lol:
Vasta
#32
google.ee abil sai kindalks tehtud ainult,et selle nimetus on SHELL(kest). Aga kuhu see käib see on juba iseküsimus.

Kas see näiteks mõne tõmmatava trossi ots ei võiks olla,et kokkupannes moodustab see nupu!?

http://euro-parts-america.com/mb5.htm

Ehk ongi turvavöödega mingit pistmist,sest 124 868 koodiga enamus asju on seoses turvavööga!
Vasta
#33
Selle teema võib vist lõpetatuks lugeda, Lauri peni pistis selle jubina nahka! :lol::bigsmile:

R.I.P.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#34
No ma kaevan autos nats, ehk leian teise poole kah kusagilt.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#35
Sa võid varsti ühes teises hunnikus ka kaevata siis ju :Smile)
Äkki oligi kont?
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#36
:lol:UZIConfusedmash:Confusedilly:
Karl Kirjutas:Selle teema võib vist lõpetatuks lugeda, Lauri peni pistis selle jubina nahka! :lol::bigsmile:

R.I.P.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mis on saanud sellest autost? Anis 2 1,837 06-07-2020, 08:44 PM
Viimane postitus: Anis
  Mis veljed täpsemalt? raizxc 1 2,176 11-08-2018, 02:19 PM
Viimane postitus: Werewolf
  Mis on mureks autoomanikul? Kr1bu 5 4,531 15-11-2016, 12:32 PM
Viimane postitus: MB Shop
  Mis (auto) kanaleid Youtubest jälgite / tellite? nostromo 2 3,205 07-10-2016, 09:45 AM
Viimane postitus: OnuPoeg
  Uus alamfoorum: Kasutajate sõidukid, mis ei ole MB indrek 9 7,013 09-01-2014, 01:23 PM
Viimane postitus: itbilen
  Asjad mis liikluses häirivad. Laur 43 30,805 14-12-2013, 03:20 AM
Viimane postitus: Heinar
  Piltmõistatus: mis jubin A klassil see? Karl 7 4,385 18-04-2013, 01:31 AM
Viimane postitus: itbilen
  Kas keegi teab, mis toimus eile Tartu mntl? Harry 4 4,194 13-02-2011, 09:01 PM
Viimane postitus: Harry
  Mis võiks olla selliste Lorinser velgede väärtus? 500sel 8 7,795 18-01-2011, 07:51 PM
Viimane postitus: 500sel
  Mis sa arvad thalenfrei 9 7,272 07-01-2011, 09:06 AM
Viimane postitus: indrek



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne