Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mis sa arvad
#1
Ma arvan et adminnid on foorumi eesmärgist valesti aru saanud.

Tegin teema, kus küsisin nõu, vastust ei tulnud, nagu alati, vastasin siis ise. Seepeale kustutati teema ära.
Kas see foorum on minu jaoks või kõigi mercedese omanike jaoks. Nii võiks ju kõik lahenduse saanud teemad ära kustutada??

Ootan selgitust.
#2
Ei oska kommenteerida, kuid mina ja enamus adminne ja modesi kes aktiivselt siin tegutsevad, me ei kustuta selliseid teemasi, lihtsalt lukku kui lahendus saabunud.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
#3
Tervitus.
Foorumisse postitamine ja postitustele vastamine on täiesti vabatahtlik, inimesed teevad seda omast vabast ajast.
Et saada mingile küsimusele vastus peab see olema sõnastatud nii, et kellegil tekiks mingi huvi küsimusele vastata.
Kui seal oli pealkirjaks midagi sarnast nagu sellel teemal "Mis sa arvad" siis üsna kindlalt need isikud kes oleks osanud midagi vastata, isegi ei avanud seda postitust.

Pealegi peaks reeglite järgi viitama teema pealkiri, teema sisule.


Laur
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
#4
Kui ära kustutati siis ehk ei vastanud teema reeglitele? Mitte sellepärast, et sa lahenduse ise leidsid ja selle ka kirja panid.
Selles ju asja point ongi, et tehnilised teemad alles jäävad ja hiljem nendest kellelgi otsinguga leides sarnast probleemi lahendades kasu oleks.
Kui aga pealkiri näiteks "Suur häda 124-s!!!!" Siis pole ime kui soovitatakse Statoili peldikut külastada või lihtsalt kustutatakse ära.

Kui teema ise ja pealkiri on reeglite kohaselt vormistatud ning õiges rubriigis, siis ei kustuta seda sul keegi ära!
Mercedes-Benz varuosad, remont, hooldus, diagnostika, tarkvara uuendused, SCN kodeeringud jne
LESVEN OÜ Suur-Sõjamäe 30F Tallinn
www.lesven.ee
#5
(06-01-2011, 02:48 PM)ReinGSM Kirjutas: Kui aga pealkiri näiteks "Suur häda 124-s!!!!" Siis pole ime kui soovitatakse Statoili peldikut külastada või lihtsalt kustutatakse ära.

huumori mehi on ikka ka..väga hästi öeldud Icon_biggrinIcon_biggrin
#6
Mina arvan, et käesoleva teema algataja on taas kord rikkunud foorumi teema sisuka pealkirjastamise reeglit. Kui see on tal juba mitmes kord, hakkab lõhnama bänni järele.

Thalenfrei, kas on raske oma teemale panna sisuline pealkiri? Käesolev teema on ju postituste kustutamisest, eks. Seega peaks ka pealkirjas sisalduma sõnad teema, kustutamine. Aga ei sisaldu, selle asemel on sisutu ja arutu lausejupp...

Julgen väita, et siinse foorumi moded-adminnid oskavad üsna hästi järgida seda õhukest piiri lubatu ja taunitava vahel, hoides foorumi üsna pahnavaba. Seega usun, et ka sinu postituste kustutamisel oli mingi sügavam põhjus, kui vaid mõne mode antipaatia Su kasutajanime vastu.

Millisest teemast jutt käib? Google puhvrist võiks selle üles leida, robotid nuhivad ju pidevalt ringi...Rolleyes Aga selleks peab teadma, mida otsida...
#7
Selle teema pealkiri on ka täiesti suursugune muidugi. Pealkirja mõte on rääkida VÄGA ÜLDISELT ära, millest teemas juttu tuleb. Muidugi tuleb siin teemas juttu "MEIE ARVAMUSEST", kuid see ei ole ju peamine. Peamine on see, mille kohta me arvamust avaldame, või mis?

Kui sa otsid poest raamatut mis räägiks muna praadimisest, siis sa ju tormad mööda pealkirjades "aru ma ei sa", "mismõttes niiviisi" "krt aidake hädalist" - sa otsid ikka "Õpetame mune praadima" vms.
Hõbenool OÜ: Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. "kastipesu"), diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
www.hobenool.eu
5227858
#8
Mina ei arva üldse.
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
#9
Mina panen selle teema üldse kinni ja tuleb teha eraldi alafoorum, kus kõik saavad kiruda ja riielda adminnide ja modede tööd.
Sinna siis ka paneme jõudumööda vastuseid, kui küsimus pole ilmselgelt vaenulik ja provotseeriv, vaid põhjendatud.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
#10
(06-01-2011, 07:09 PM)Karl Kirjutas: Mina panen selle teema üldse kinni ja tuleb teha eraldi alafoorum, kus kõik saavad kiruda ja riielda adminnide ja modede tööd.
Sinna siis ka paneme jõudumööda vastuseid, kui küsimus pole ilmselgelt vaenulik ja provotseeriv, vaid põhjendatud.

Väga hea, nii teemegiSmile
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mis on saanud sellest autost? Anis 2 1,817 06-07-2020, 08:44 PM
Viimane postitus: Anis
  Mis veljed täpsemalt? raizxc 1 2,162 11-08-2018, 02:19 PM
Viimane postitus: Werewolf
  Mis on mureks autoomanikul? Kr1bu 5 4,501 15-11-2016, 12:32 PM
Viimane postitus: MB Shop
  Mis (auto) kanaleid Youtubest jälgite / tellite? nostromo 2 3,195 07-10-2016, 09:45 AM
Viimane postitus: OnuPoeg
  Uus alamfoorum: Kasutajate sõidukid, mis ei ole MB indrek 9 6,951 09-01-2014, 01:23 PM
Viimane postitus: itbilen
  Asjad mis liikluses häirivad. Laur 43 30,527 14-12-2013, 03:20 AM
Viimane postitus: Heinar
  Piltmõistatus: mis jubin A klassil see? Karl 7 4,361 18-04-2013, 01:31 AM
Viimane postitus: itbilen
  Kas keegi teab, mis toimus eile Tartu mntl? Harry 4 4,178 13-02-2011, 09:01 PM
Viimane postitus: Harry
  Mis võiks olla selliste Lorinser velgede väärtus? 500sel 8 7,736 18-01-2011, 07:51 PM
Viimane postitus: 500sel
  Mis te arvate Auto Lehe 20.01.2010.a W202 artiklist? kaspar 1 3,194 26-07-2010, 03:32 PM
Viimane postitus: erki232



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne