Teema hinnang:
  • 3Hääli - 3.67 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kirjuta, küsida võib kõike!
(01-12-2013, 08:43 AM)v6sa Kirjutas: Mõõda ülevool ära. Ilmselt on pihustid nii kulunud, et ülevoolu tekib töötamisel märkimisväärne surve.

Või kasutad pestud kütust, mille loputamise jäägid lagundavad kummi. Sama efekt võib olla ka taimeõlil.

Pole väga millegagi mõõta Smile

Tangin ainult tanklas ja suve keskelt saati olen kasutanud 2T õli, solki ei ole paaki pannud. Pihustitega on nagu on, sai vahetatud ca 30 000 km tagasi (iseenesest ei ole ju nii meeletult palju), plaanis oli varsti vahetada, aga praegusel hetkel nõuab teine auto rohkem ressursse ja korraliku garaaži ehitamine pooleli.

(01-12-2013, 01:11 PM)hannes_s Kirjutas: Kasuta ülevooludel voolikut, millel armatuur on vooliku sees mitte vooliku peal. Hind vähe kõrgema aga saad olla kindel et kapotealune jääb kuivaks ja nafta hais salongi ei pressi.
Suur küttefilter tasub ka üle käia.

Kõik filtrid vahetatud augustis ja auto on selle ajaga sõitnud max 600km.
Voolikud on kõik terved ja tundub, et vist isegi originaalid... Kuuenda püti ülevoolu pime valmistab muresid Smile


Hea vastus eeldab põhjalikult ja arusaadavalt püstitatud küsimust!
Vasta
Õlevool jookseb ju üldisesse tagasivoolu, mõningane surve seal ilmselt on, kuid pihustid nii hullult küll lekkida ei saa, et kogus enam trassi ära ei mahu.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
kuna küsida võib kõika, siis küsingi.
Kellegil talveks nelivedust autot pole tarvis? Mul tekkis kohe üks auto juurde kui bmw -st lahti sain.
Aga endal puudub huvi ja vajadus sellele, seega 2001a passat pakkumisel atm kastiga ja highline paketiga.
Lisaks suveks valuveljed ja pagassis SUUUUR subwoofer..Icon_razz
Muidugi ei tea ma sellest autost suurt midagi, kuna olen temaga vaid 5km sõitnud (kui sedagi), aga senini tundus väga vaikne ja tore.
Tehtud on auto kallal eelmise omaniku poolt palju palju, tean kuna ta mul töökojas oma autot hooldanud väga mitu aastat, seega ajalugu olemas. Eusa_angel
OSTAN Põllumaad ja Metsa ÜLE KOGU EESTI piiramatus koguses! Autode müük ja tellimine välismaalt. Lisaks autode hooldus, remont, pesula ja rehvivahetus! helista - 5255598
Vasta
(02-12-2013, 12:54 AM)Laur Kirjutas: Õlevool jookseb ju üldisesse tagasivoolu, mõningane surve seal ilmselt on, kuid pihustid nii hullult küll lekkida ei saa, et kogus enam trassi ära ei mahu.

Vabalt saab. Kui pihustipaarid lahinal läbi annavad, siis jagub seda survet nii tagasivoolu kui viimasesse pimedasse harusse. Eriti siis, kui mingil põhjusel on tagasivool pihustitest süsteemi takistatud (voolik pundunud, mingi sitatükk kusagil kanalis jms)... Tagasivool on vaid vähese läbilekkinud kütuse ärajuhtimiseks.

Ei saa välistada ka toruotsa kahjustust: kui mõni luggsebb on hooletult muterdanud, võib toruserval olla mingi täke, mis kummilutile augu sisse järab ja edasine on vaid aja küsimus.

Vasta
Kellelgi H4 led pirnidega on kogemusi?Tasub mõelda nende peale?
Vasta
Tere.

Oskab keegi sõnastada "sudu pumba" (smog pump: 7817872) vajalikkuse 280 SE (1976) peal? Antud juhul on laagrid kinni jooksnud, rihma tema reihmaseibile paigaldatud ei ole (kuigi võimalik oleks).

Ette tänades,
Raul
Vasta
Säästab katalüsaatorit külmkäivituse järgsel töötamisel, kui segu ülirikas. Katalüsaatorid on aga vajalikud jääkarude sulamise vältimiseks.Eusa_angel

Autole seda vidinat vaja pole ja kui pidevalt külma mootoriga lühikesi otsi ei uha, siis elavad ka katid (kui neid üleüldse on nii vanal autol) selle üle.

Mingil ajal pruugiti sedasama lisaõhupumpa ka heitgaaside lihtviisiliseks lahjendamiseks, et summutist mõõdetud saaste jääks alla piirarvu
Vasta
Mismoodi sai mul peol 200euri kuluda?
Ostan vanu münte ja muud vanakraami.
Vasta
Kas nt w124 pooltelje otsi saab ka b-osana?
'When the flag drops, the bullshit stops'
Elbe Engineering
Vasta
Küsisin seda küll juba üks kord varem, aga häid vastuseid ei tulnud ja mõistus ikka veel otsas. Eusa_wall

Suvel andsin kärukonksule ja kinnitustalale uue elu, sai puhastatud roostest ja uus värv peale pandud. Erilise hoolitsusega tegin poldiavad, et liiga paksult sinna värvi ei saaks.
Probleem on järgnev, kinnitustala kinnitub mõlemalt poolt ainult ühe poldiga, teise poldi augud lihtsalt ei klapi (3mm nihkes). Olen mõelnud tala kõrvades olevate aukude suuremaks puurimise peale, aga ehk on kellelgi mõni parem nipp...
Hea vastus eeldab põhjalikult ja arusaadavalt püstitatud küsimust!
Vasta
Keegi oskab õelda,kes Harjumaal Habajas,enne Kuimetsat vanu mersusid müüb tee ääres?
Vasta
(18-12-2013, 12:45 AM)Treiku Kirjutas: Küsisin seda küll juba üks kord varem, aga häid vastuseid ei tulnud ja mõistus ikka veel otsas. Eusa_wall

Suvel andsin kärukonksule ja kinnitustalale uue elu, sai puhastatud roostest ja uus värv peale pandud. Erilise hoolitsusega tegin poldiavad, et liiga paksult sinna värvi ei saaks.
Probleem on järgnev, kinnitustala kinnitub mõlemalt poolt ainult ühe poldiga, teise poldi augud lihtsalt ei klapi (3mm nihkes). Olen mõelnud tala kõrvades olevate aukude suuremaks puurimise peale, aga ehk on kellelgi mõni parem nipp...

Mis auto ja kas konks on selle mudeli oma? Ehk on vale konks?

Ega seal muud aita, kui olemasoleva konksu augud pead ümber puurima. Auto omasid on oluliselt kehvem nihutada.
Vasta
S124 92´
Konks on originaal, samuti ka tala.
Hea vastus eeldab põhjalikult ja arusaadavalt püstitatud küsimust!
Vasta
3mm puhul ehk aitab viilist või kuvaldast?
Vasta
Mitte väga... Müstiline on see, et sai alt ära keeratud, 24h hiljem hakkasin alla kruvima ja enam lihtsalt ei klapi. Oleks siis, et oleks mitu eri võimalust tala alla panna, aga läheb va sunnik ainult ühtepidi.
Hea vastus eeldab põhjalikult ja arusaadavalt püstitatud küsimust!
Vasta
Kui sama auto pealt, siis mina teeks nii: Esimest polti keeraks ainult natukene kinni ja siis teine külge. Kordamööda neid keerates peaks paika saama. Ma ei kujuta täpselt seda pilti seal ette aga tala üles-alla paar millimeetrit liigutamine aitab ehk ka. Sobitub siis täpselt vanasse koha. Tala sisenurkadele ei ole värvi pannud?
Vasta
Hei. Kas Tartus on kuskil dyno, kus auto näitajad ära mõõta? Meil siin on ju mõned turbotajad Unibrow
Kes teab midagi täpsemalt, võib PS'i kirjutada.
Vasta
Kirjutan siia - Tartu Maaülikoolis on üheteljeline dünopink.
Olen korduvalt käinud ja väikeste möendustega võib rahule jääda.

Turbokate seadistamisega jääb natuke jänni, hetkel....loodame, et asi paraneb.
'When the flag drops, the bullshit stops'
Elbe Engineering
Vasta
Hinnad? Näiteks hetke kW/Nm lasta ära mõõta?
Seadistamist hetkel ei mõelnud selle all.
Mis need väikesed möendused seal on? Eusa_angel
Vasta
Tunnihind oli 30-35 eurot / tund + KM
Vahet pole, kas seadistad või mõõdad. Auto kinnitamine jne võtab omajagu aega. Alla tunni vast keegi ei tegele.

Koormuse kasutamine piiratud - sõltub operaatorist.
Turbokal ei saa koormuseta rõhku üles.

Umbes nagu kohapeal vabakäiguga üritada laaderõhku mõõta. Mitte päris nii hull, aga koormust vaja rohkem.

(31-12-2013, 12:21 PM)2015c Kirjutas: Hinnad? Näiteks hetke kW/Nm lasta ära mõõta?
Seadistamist hetkel ei mõelnud selle all.
Mis need väikesed möendused seal on? Eusa_angel

'When the flag drops, the bullshit stops'
Elbe Engineering
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Võib kustudada! Minister 0 386 08-01-2023, 02:19 PM
Viimane postitus: Minister
  Naisperele kõike paremat naistepäevaks! Heinar 18 16,575 08-03-2011, 11:37 PM
Viimane postitus: taaviw126
  Palju võib maksta?... kpokyc 0 3,351 03-08-2008, 11:09 PM
Viimane postitus: kpokyc
  Palju võib maksta rumulast nahkistmed C klassile (W202) ? Scratch 8 8,816 14-12-2007, 07:04 PM
Viimane postitus: Uku
Heart Kuidas õnn võib uksele koputada. kuld 27 20,727 05-10-2007, 11:51 AM
Viimane postitus: Innu
  Mida kõike võib vanast küünist leida :) kalacompany 6 7,446 17-03-2007, 06:17 PM
Viimane postitus: /////AMG



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 6 külali(st)ne