Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UUS C - KLASS AASTAL 2008
#21
Ega tegelikult C-klassi pole mudeli läbilõikes väga naisteautoks põhjust pidada :evil:
perpetum mobile
Vasta
#22
Silberauto kutsub proovisõitugi tegema, peaks vist võimalust kasutama.
Vasta
#23
see juba päris kaua müügis, nägin eila yhte isegi sõitmas... päris viisakas tundus laivis, hind pole ka väga hull, alates 380k.
Vasta
#24
http://tnx100.googlepages.com/uuscklass
Vasta
#25
Valujäägid märgil?
Vasta
#26
Teema sai tehtud siis kui alles prognoositi uue C-klassi tulekut. See et varem välja lasti on muidugi tervitatav. Olen oma silmaga juba kaeda saanud! Smile Peaks vist sebima endale Smile))))))
Vasta
#27
Sulo Kirjutas:Peaks vist sebima endale Smile))))))
pead ühe tikitreileri siis ka kohe sebima. :lol: või T-mall plaanis? Tongue siis pead natuke veel kannatama.
Vasta
#28
    irw@tikitreiler . . . . krt jah ega mul see häda ongi et mul pole sõiduautoga suurt miskit teha. Tehnikat kärugga vedades on nii et poole aasta pärast on nii läbi rappund et külmjooteid täis!
Aga sedaan on ikka iluzzzzz.....Smile
Vasta
#29
Nii, käidud siis ka proovisõidul ja isendiks oli 220CDI ja helda nahksisuga automaat. Üleme nii, et kiirendus oli ikka meeletu ja maantee keskmine kütusekulu oli 6 l, sõites siis 110 km/h kiirusega. Mulle see täitsa meeldib, välimus nii seest, kui väljast võrreldes W202 ga on ikka öö ja päev, sõidupomadusi võrrelda muidugi ei saa, sest ei sõitnud eriti pikalt.

Natuke teed ikka pikirööbastes otsis, aga muidu oli hea masin, oleks raha, ostaks küll ja naudiks. Juhil oli ruumi piisavalt, kõik kangid ja nupud olid üsna mugavalt käe ligidal.

Kes osta tahab, siis mina küll soovitaks lähemalt teda vaadata
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#30
Proovitud. esmamulje on nii ja naa - nagu on ja nagu ei ole ka.

plussid:
+ rool palju funktsionaalsem - multifunktsionaalsed nupud palju lihtsamini arusaadavad ja mugavamad kasutada kui vanal
+ sõidumugavus - auklikul teel ei häiri 17" velg absoluutselt, peale sõitmist imestasin veel et kas tõesti on väiksemad veljed ja kõrge profiiliga rehv alla pandud
+ raadiojaamade häälestamine - visuaalselt näha kõik "läheduses olevad" raadiojaamad. raske kirjeldada, peab ise nägema, et ülevaade saada
+ bluetoothiga handsfree - handsfree on üldse tugev samm edasi võrreldes vana süsteemiga
+ 3-tsooniline kliima


miinused:
- salongi materjalid ja kujundus - olgugi, et salongis ei ole väga palju "kõva" plastikut kasutatud jääb mulje nagu sõidaks hyundaiga Sad
- rool on ülevõimendatud - vanast sportliku maiguga c-klassist ei ole juttugi
- auto on üllatavalt vedel - ~100 km/h põike ajal õõtsub auto kahtlaselt
- istmed - olgugi, et tegemist on mersulikult heade istmetega, on praeguse c-klassi istmed oluliselt haledamad kui minu 203 kerega Mercedes-Benz omad. selja kontuur ei ole nii hästi regullitav nagu pneumaatikaga, istme külgtuge ei saa reguleerida jne
- "i-drive" laadne juhtratas on võrdlemisi mõttetu. kui bmw omal saab muuta ilma käsi ratta pealt tõstmata raadio rezhiimi (raadio pealt navi, telefoni või mis iganes muude asjade peale ümberlülitamine), siis c-klassil tuleb ikkagi kätt liigutada ja raadio paneelilt vastav rezhiim valida. samas, võibolla ma lihtsalt ei saanud asjale pihta kuidas seda tehakse. bemmi "force-feedback" on ka mugavuse mõttes hea. mersul see puudus.


kindlasti on plusse-miinuseid veel, aga hetkel midagi väga olulist ei meenu. hetkel on küll selline tunne, et mingit olulist argumenti, miks ma peaksin 203 vahetama 204 vastu lihtsalt ei eksisteeri. ühtlasi oli 204-st 203 istudes tunne nagu istuks opelist mersusse. võta sa siis kinni onju..
Vasta
#31
ervg Kirjutas:ühtlasi oli 204-st 203 istudes tunne nagu istuks opelist mersusse. võta sa siis kinni onju..
hapud viinamarjad? krt, peab ka proovima minema...:demond:
Vasta
#32
Sama mõte. Seda pilli peab proovima:

http://www.autonet.ee/uudised/mercedes-b...31622.html

http://videos.streetfire.net/video/40c39...255c7b.htm
perpetum mobile
Vasta
#33
marek Kirjutas:
ervg Kirjutas:ühtlasi oli 204-st 203 istudes tunne nagu istuks opelist mersusse. võta sa siis kinni onju..
hapud viinamarjad? krt, peab ka proovima minema...:demond:
ei ole hapud viinamarjad, kusjuures. ilma igasuguste eelarvamusteta kirjutasin. nagu juba ütlesin - välimus ja tehnika on 5+. salong on väga harjumatu ja jätab odava esmamulje. kindlasti aitaks armatuuri nahaga katmine Wink samas, heledat tooni sisu ma ei ole näinud, piltidelt jättis see igatahes parema mulje kui tume. muide.. kui proovite, siis proovige dislat - äärmiselt jõuline võrreldes 200 kompressoriga.

plussidest võiks veel ära mainida eelnevast paremad peeglid
Vasta
#34
ise sõitnud ei ole aga käisin kümme ringi peale, katsusin, koputasin... Mänguasi! ainult ustel on akende all ääres päris kroomliist. mujalt kõik plastik. st kapotimärk oli ikka ka metallist aga... No kurat. Käega katsudes jäi küll Opeli tunne. Suisa jube....
...
Vasta
#35
No olen sõitnud nii uuema opeliga kui selle uue C klassiga - vahe on ikka sees küll ja päris suur.

Ja paar päeva tagasi sain proovisõitu eest silberautost ka postiga kingituse
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#36
Indrek Kirjutas:No olen sõitnud nii uuema opeliga kui selle uue C klassiga - vahe on ikka sees küll ja päris suur.

Ja paar päeva tagasi sain proovisõitu eest silberautost ka postiga kingituse

.. ja kingitus parandas auto omadusi märgatavalt....:bigsmile::bigsmile:
perpetum mobile
Vasta
#37
rauntz Kirjutas:
Indrek Kirjutas:No olen sõitnud nii uuema opeliga kui selle uue C klassiga - vahe on ikka sees küll ja päris suur.

Ja paar päeva tagasi sain proovisõitu eest silberautost ka postiga kingituse

.. ja kingitus parandas auto omadusi märgatavalt....:bigsmile::bigsmile:


Auto omasid mitte, aga Silberauto küll jah
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#38
Aga räägi siis ikka kingitusest ka, uudishimu on ju kohutavTongue
Aga mina ei tahaks leppida selle võrdlusega Opeli ja c-klassi vahel. See lihtsalt pole võimalik ja need autod ei ole kuidagi sarnased, ei välimuselt ega omadustelt Rolleyes
Vasta
#39
Way to go, gentlemen.
Vasta
#40
hents99 Kirjutas:Way to go, gentlemen.

Haigelt valus, haigelt...
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  C220cdi 2008 avantgrade. Abi otsingul Mingimees 1 314 22-12-2022, 11:41 PM
Viimane postitus: siimruz
  MB w204 C200 universaal 2008.a diisel, Viga ABS ja roolivõim JanikaB 1 3,162 28-02-2019, 07:33 PM
Viimane postitus: Johan
Sad C-klass 2005 kriuksumine maigro 3 3,613 05-05-2018, 09:19 PM
Viimane postitus: indrek
  Kust saada uus süütelukk C180 '93 (W202) kaikoki 3 3,958 15-01-2016, 11:20 PM
Viimane postitus: Symre
  Mercedes Benz C Klass 2004 Cdi 220 Mercdi220 2 2,568 16-12-2013, 09:45 PM
Viimane postitus: Tafka007
  2004 Mercedes C klass cdi 220 automaat Mercdi220 6 5,192 27-11-2013, 07:29 PM
Viimane postitus: R129
  C220 CDI 2008 a kliima töötab /ei tööta T1mm 5 5,451 08-08-2013, 01:00 PM
Viimane postitus: T.P.
  C180 2008.a. Populaarnekutt 3 2,372 20-03-2013, 12:09 AM
Viimane postitus: mozkito
  320cdi 165 ei käivitu, kuigi uus aku ja hooldus Sven165 4 3,484 06-02-2012, 04:26 PM
Viimane postitus: Sven165
  K:W203 C-klass...millised veljed/rehvid sobivad? Preda 1 4,445 19-01-2012, 10:31 PM
Viimane postitus: laf1247



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne