Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kes millega tegeleb?
#21
Kas seda just tegelemiseks saab nimetada aga hetkel olen palgal ühes Eesti suuremas omavalitsuses abivallavanemana. Valdkondadeks teed, elamuhaldus, kommunikatsioonid ja heakord. Tehnikaga sina peal eelnevatest töökohtadest.
Vasta
#22
Sulo Kirjutas:Võtsin juba 8 aastat tagasi LÕOKESELT leiva käest ära Smile))))))))))))

Hetkel töötu!
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#23
Töötan Tartus ühes IT-hiiglases aga viimased kolmveerand aastat enamasti Tallinnasse komandeeritud ning arendan ühe juhtiva telekomi ettevõtte andmebaasisüsteeme.

Hobideks on autod, tüdrukud ja purjelauatamine.

Vahepeal sai aktiivsemalt tegeletud ka rahvasprintimisega, aga tehnika lagunemise ning finantsiliste takistuste tõttu viimasel ajal pooleli jäänud. Salajane plaan muidugi asja juurde tagasi naasta.
Vasta
#24
Tegelen müügitööga ( kontorite/ kodude sisustus), vaba aega jaotan Mersude, taksikoerte (põhiliselt enda oma kasvatamise)  ja õlle vahel.

www.agm.ee

http://www.taksiklubi.ee
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#25
Transpordi biznis+töökoda Keilas(rekka),töökoda Tabasalus(rehvid,veljed +kõik muu) ka mootorrattaste ja atv-de varuosad.Viimane biznis on autod Usast.Ahjaa ehitusjäätmete konteinerite vedu ja rent

Hobid:lenksud :bigsmile:


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       
CL500 & ML500
Ameerikaautode lammutus Eestis.
http://www.v8import.com/SWE/?group=5

Vasta
#26
Puidutööstuses meister olen:lol:
Vasta
#27
Samuti elektrivaldkond. Tööriistad, tarvikud, seadmed kuni 330kV.
Vasta
#28
Ma olen veel õpilane, õpin Rakvere Reaalgümnaasiumi 10M-is ehk siis majandusklassis. Mind huvitab see haru väga ning ega need teadmised mööda külgi ka maha jookse :cool2:
Kuid tulevikus tahan minna ikkagi autondust õppima, Tallinna Tehnikakõrgkooli. Tuttavad ning isegi pereliikmed ütlevad mulle mürgiselt, et kuna ma olen üks haruldaselt jube autopede, siis on see mulle ka paras koht, kus aega viita :bigsmile:.
Olen ka suur ajaloofänn ning teiseks suureks huviks on autod(uunikumid eriti), ka nende ajalugu.
Huvi pakuvad ka tüdrukud, omasooihaleja ma pole :bigsmile:
Samuti on meil perefirma, kus osanik olen. Me tegeleme lammaste tõuaretusega, neid on hetkel 197, kuid kevadel on oodata järelkasvu (nendest lollidega jagelemisest on ammu kopp ees :bigsmileSmile Vaikselt tegeleme ka mõisakompleksi restaureerimisega (suved on seda tehes sisustatud :biggrinSmile. Kahjuks lammutasid venelased mõisahoone 1950ndate alguses maha ning ajasid meie pere välja, kuid õnneks on säilinud tallid, kuivatid jms ehitised.
1993 Ford Scorpio Stufenheck 2.0i Topas
Vasta
#29
Noh paneks ka paar lauset siis.

Põhiliselt tegelen siis mersuklubiga, kui aega üle jääb, siis peab seda tööd ka tegema, mis leiva lauale toobSmile Lisaks igasugustele muudele tegemistele, mis käsi õliseks ei tee, käin ka koolis ja üritan eitea, mitmendat haridust omandada.

Mersuklubi on siiski mu suurim hobi ja üritan sellele võimalikult palju aega pühendada, kuid tänapäeva kiire elu juures see tihtipeale on üsna raske ja seetõttu võite arvata, et klubi juhatus midagi ei tee.

Teeme küll ja üldjuhul kulutame juhatusega kordi suuremaid summasid omast taskust, kui klubi aastamaks on. Nii et loodame, et saate meist ka aru, kui mingeid otsuseid oleme teinud, või teeme.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#30
Mina proovin end jaotada 4 põhitegevuse vahel :
Tööks siis :
¤. Alkohol ja selle tootmisega seotud nüansid
¤. Oma firma mille tegevus siis seotud autode esiklaaside maaletoomise ja paigaldusega + tööstustele erinevate pakkematerjalide hankimine . (kartong ja klaastaara)
Tööst vabal ajal :
¤.Pere+Kodune majapidamine (see kes omab oma maja see teab millest jutt)
¤.Mersuklubi + merusdega seonduv temaatika (varuosad ja muu vajalik)

(tähtsus pingereast ülalt alla vaadates varieerub vastavalt olukorra tõsidusele ) :wink:
"Mercedes и в Африке Mercedes"
Vasta
#31
Iseloomustav üks sõna oma argipäevase tegevuse, kui ka vabaaja veetmiseks on "juhtimine"Smile

Töö argipäeviti seisneb minule alluvate osakondade eduka juhtimise tähe all. Vaba aja pühendan suures mahus hobustele, vahet pole kas nad on nelja jala peal või mersude kaboti all :biggrin:
Vasta
#32
Hetkel Tallinna Tehnikakõrgkool, 4. aasta autondust. Kooli ära lõpetan, siis Hondad ja Citroenid ootamas mind.

Hobid: Kui varem olin ikka räme autopede siis nüüdseks hakkab mõõt täis saama ja asi normaliseeruma. Viimaselajal loen raamatuid, mis käsitlevad psühholoogiat ja majandust. Järgmine suvi kuri plaan langevarjuga hüpped ära proovida.
Vasta
#33
Tegevus valdkonnaks on minul kodumasinate hulgimüük, alates mikserist ja lõpetades suurte "ameerika" külmikutega, lisaks tegelen ka autode keredetailide ja tulede müügiga.

Anava Eesti AS
MobileSPA
autopesula
TEL: 5110767
Vasta
#34
Põhitöö siis midagi elektroonika kanti ja aegajalt saab ka mõni auk kaevatud - loomulikult teistele Rolleyes
Kinnisvaraarendus veel plaanis kunagi ...
Vasta
#35
Panen ka paar rida siis siia
Põhi tööks siis Upitamine :hump: ikkagi siis upitajaga (teleskooplaaduriga) vahel ka takso töö... UZI
vabaaeg kulub mersudele ja  Ehitusele kuna kunagine suvila jääb elamiseks väikesesk ja vaja ruumi juurde kuna ka pere varsti suurenemas ...
egas muud midagi kõike head ja nägemist Confusedmash:
Vasta
#36
see paistab hea koht olevat ennast reklaamida,seega mina tegelen auto salongide keemilise puhastamisega Smile
Vasta
#37
Confusedilly:Nu midagi ka endast - töötan firmas autojuhina, momendil pisibussiga ja kauba transport käib eesti-soome-eesti-soome-eesti-soome-eesti-.............Confusedilly:Confusedilly:
Vasta
#38
Mina tegelen 2 rindel:

http://www.reval-kuller.ee ja kui aega üle jääb siis:

http://www.reval-takso.ee


Jõudu kõigile !
<B>56 661 161</B>
<B> www.reval-kuller.ee </B>
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas nüüd on siis lõplikult MB pensionäri auto kes sõita ei oska? marek 25 15,154 05-02-2018, 06:35 AM
Viimane postitus: .Alar.
  Kiletamine - kes pakub Tallinnas kvaliteetset teenust? Rolz 1 2,233 16-02-2017, 02:25 PM
Viimane postitus: indrek
  Keegi Tartus Mercedes-Benz mootorite remondiga tegeleb? Mell83 5 6,378 08-06-2015, 11:01 PM
Viimane postitus: trtpunk
  Kas keegi tea, kes pakub liivapritsi teenuseid? Rolz 13 13,233 17-04-2014, 11:39 AM
Viimane postitus: Gandiline
  K:Kas keegi tunneb kedagi,kes tegeleb Boschi tööriistade müügi või maaletoomisega? Muhulane 5 5,436 21-02-2014, 11:52 AM
Viimane postitus: Muhulane
  Soovitage kes teeb stangesid/lisasid. Diamondback 2 3,379 06-06-2013, 11:26 PM
Viimane postitus: Diamondback
  Kas siin keegi autkeemiaga ka tegeleb? Teie kogemused? Rolz 6 5,421 21-04-2012, 08:48 PM
Viimane postitus: väikemees
  Aadam Kurm-kes tunneb? Ka teised petised, ettevaatust! Lõoke 18 24,916 07-02-2012, 09:17 PM
Viimane postitus: l3gion
  K: kes ostis "Romu.ee"st valge Mercedes-Benz Danone 0 2,557 24-05-2011, 01:36 AM
Viimane postitus: Danone
  Kes soovib liituda BE juhtimisõiguse koolitusega Tallinnas? Ardi 0 2,051 19-01-2011, 08:38 AM
Viimane postitus: Ardi



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne