Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kes millega tegeleb?
#1
Head mersumehed!
Lugesin ATV foorumit ja hakkas silma üks väga huvitav ja samas kasulik alafoorumi link.Seal kõik atv fännid kirjutavad millega nad äripäeviti tegelevad ,mis on huvid-hobid peale atv jne.Nii saadakse rohkem tuttavaks ja üksteisele ka kasulikud olla.
Kõikke paremat
Merslane
Vasta
#2
Aga alusta siis :-) Vanas foorumis vist oli isegi selline teema, selles vist mitte.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#3
Kui just väga sunnitakse siis teen midagi, muidu ei viitsi.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#4
No mina tegelen näiteks leboga ja suurt sellega mis meeldib tööl ei käi juba 10 a ajan oma asja ja selle eest saan ka raha mida sa hing ikka veel tahad saada. Lihtsalt löön laiaks ja olen happy Ja peale selle siis Minul on seitse ametit. Kui kellelgi on küsimusi. Reklaami, tehnilise reklaami,kleebiste ja disaini alal, autoremondi,üld- ehituse-viimistluse, elektri-madalpinge,
Valgus-helitehnika, Baari-restorani-klubi alal siis üritan nõu ja jõuga aidata. Seitsmendat ma ei raklaamiksUZI
Reklaam-Disain-Teostus. Palju tuuning-kleepsudest autole ja mujale............::
50 96122 http://reklaamiteenused.onepagefree.com/
Vasta
#5
Njah, ma ikka pean pisut liigutama ka, et see pisuke mulle pangaarvele jõuaks. Ettevõtte müük on minu koordindeerida nimelt.
Lebotan nädalavahetuseti põhiliselt ning sporti teen ka pisut Smile
perpetum mobile
Vasta
#6
elektrik olen. vabal ajal ajan inimestel juhtmeid kokku Smile
Vasta
#7
ehitaja, nagu enamus ilma ülihariduseta inimesi siin eestis.
Vasta
#8
Õhuga tegelen . Ventilatsioon nimelt .
Vasta
#9
Tellimise peale sõidutan ja toidan inimesi.
Kui bussi vaja, siis küsi!
Vasta
#10
ka mina,kes ma ei oma ülikooliharidust,olen täiesti tavaline ehitaja!:biggrin:
Vasta
#11
Mina igapäevaselt tegelen Kemppi keevituste remondiga, värvikambrite paigaldusega ja muude tööstusseadmete hoolduse ja remondiga, hangeldan alkoholiga, hobideks võiks lugeda autode remontimine. Kollektsioneerin ka väikestviisi tööriistu:cool2:.
Vasta
#12
Õpin hetkel lennukolledzis mehaanikat.
Tegelen ka kardinatega - sebin, müün, paigaldan vahest, kui raha ikka vaja.
Varsti peaks ka autodega tegelema hakkama leiva teenimiseks.
Vahel teen sporti(jalgpalli) ja mängin regulaarselt jäähokit.
Autode ja tsiklitega tegelen vabal ajal, mida jätan enda jaoks päris palju.
Vasta
#13
Kirjutan ka endast.
Oman autopesulat(ainult Presta,Malco ja Autoglym autokeemia) ja tegelen ka pvc katustega ja terrassidega.Vabalajal nokitsen oma kolme Mercedes-Benz kallal ja kui veel aega üle jääb ,ulbin kaatriga merel - õng peos või põristan metsas atv-ga ringi.Ja talvel kindlasti mootorsaanide saffari ning suusatamine.
Vasta
#14
Võtsin juba 8 aastat tagasi LÕOKESELT leiva käest ära Smile))))))))))))
Vasta
#15
On "valges laevas" madruseks hetkel.Ja vaba aeg kulub ehitusele...enda ja papi elamised ehitusjärgus.Ning,kui veel veidi aega jääb,siis käin haltuura korras suuremat sorti kastiautuga vedusid tegemas.
Ikkagi Inimene.
Mis sest,et Muhulane.
Suiti lastakse maale...enamus ajast merel :)
Vasta
#16
Oi mina käin ikka veel koolis nimega TTY - viimane aste on käsil Smile
Siis veel oma business ja ISO kvaliteedisüsteemid.

Vaba raha läheb praegu ühte suurde auku nimega SL.
Hõbenool OÜ: Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. "kastipesu"), diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
www.hobenool.eu
5227858
Vasta
#17
Ise olen autoremondilukksepp ,suurte autode peal ehk siis Iveco.
Vasta
#18
Mina istun enamuse ajast laua taga ja loen või kirjutan.

Ja kui laua taga enam olla ei saa, siis lähen värsket õhku hingama põlla pääle. Tõsi, enamasti on seal siis ka gaasilisi või tahkeid osiseid õhus, kuna jalutuskäigud on seotud miskise pildistamise, mõõtmise või kaalumisega. Viimased kaks aastat olen pidanud ka riigibürokraatiaga end kurssi viima, ametikoht selline:pissed2:

Õpitud eriala põllumajanduse tehnilise teenendamise spetsialist, magister kaitstud ja doktor pooleli. Kah põllutehnoloogia alal.

Olen tegelikult õnnelik inimene, kuna töö ja hobi kattuvad paljuski.:cool_rsvd:

Ega selle riigiteenistuja palgaga teisti saagi.Confusedilly:
Vasta
#19
Töötan elionis konsultandina samuti käin korra nädalas ühes maakoolis arvutiõpetaja ja infojuhi rolli täitmas ja vahest jõuan ka kooli(bakalaureus IT alal) ja kui mul leidub ka mõni vaba hetk siis vaatan kodus jaapani multikaid või siis mõnda sarja, kuigi nüüdsest jääb aega veel vähemaks kuna ilmale tuli üks gängsterConfusedilly:...ah jaa...mersud meeldivad mulle ka:biggrin:
Vasta
#20
Elektrivaldkonnas siis leiba teenimas... alates 220V-330kV-ni. Vabal ajal siis tegevusvaldkonnaks autod... nii enda "traktorid" kui ka teised...kes abi vajavad....:tongue:
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas nüüd on siis lõplikult MB pensionäri auto kes sõita ei oska? marek 25 15,154 05-02-2018, 06:35 AM
Viimane postitus: .Alar.
  Kiletamine - kes pakub Tallinnas kvaliteetset teenust? Rolz 1 2,233 16-02-2017, 02:25 PM
Viimane postitus: indrek
  Keegi Tartus Mercedes-Benz mootorite remondiga tegeleb? Mell83 5 6,378 08-06-2015, 11:01 PM
Viimane postitus: trtpunk
  Kas keegi tea, kes pakub liivapritsi teenuseid? Rolz 13 13,234 17-04-2014, 11:39 AM
Viimane postitus: Gandiline
  K:Kas keegi tunneb kedagi,kes tegeleb Boschi tööriistade müügi või maaletoomisega? Muhulane 5 5,436 21-02-2014, 11:52 AM
Viimane postitus: Muhulane
  Soovitage kes teeb stangesid/lisasid. Diamondback 2 3,379 06-06-2013, 11:26 PM
Viimane postitus: Diamondback
  Kas siin keegi autkeemiaga ka tegeleb? Teie kogemused? Rolz 6 5,421 21-04-2012, 08:48 PM
Viimane postitus: väikemees
  Aadam Kurm-kes tunneb? Ka teised petised, ettevaatust! Lõoke 18 24,917 07-02-2012, 09:17 PM
Viimane postitus: l3gion
  K: kes ostis "Romu.ee"st valge Mercedes-Benz Danone 0 2,557 24-05-2011, 01:36 AM
Viimane postitus: Danone
  Kes soovib liituda BE juhtimisõiguse koolitusega Tallinnas? Ardi 0 2,051 19-01-2011, 08:38 AM
Viimane postitus: Ardi



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne